- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vážíme si rybářek ?
Ženy měly povolenku zdarma a byly osvobozeny od brigád.Udržel se tento krásný zvyk u některé MO do současnosti,nebo jsou jim poskytovány jiné výhody,jež
mužská rybářská populace nemá ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Njindra - Profil | Po 20.6.2005 1:33:57
NZN - Profil | Ne 19.6.2005 21:40:35
tak teď jsi mě dostal. Složitý? Nechávám diskuze, začíná to být fakt složitý.-)
NKlikař - Profil | Ne 19.6.2005 21:23:44
NZN - Profil | Ne 19.6.2005 21:11:31
myslíš, že ne? Jinak, nikoho jsem nenapad, jen vyjádřil svůj názor.
NKlikař - Profil | Ne 19.6.2005 21:06:20
NZN - Profil | Ne 19.6.2005 20:51:37
já myslím, že to není až tak dramatický. Jde jen o slušnost a pohled na věc. A konkrétně mi může celá emancipace a rovnost, svornost, bratrství ..... Jsou to jen kecy.
NAbies Alba - Profil | Ne 19.6.2005 20:17:09
"Muž a žena -
jak by si ti dva mohli rozumět?
Vždyť oba chtějí něco úplně jiného:
muž ženu a žena muže."
Karinthy
:o)))
NKlikař - Profil | Ne 19.6.2005 19:17:50
Víš jak se to říká.Co jste chtěly to máte :-))
NMrKos - Profil | Ne 19.6.2005 18:57:46
A jinak celkově povinnost či nepovinnost brigády bych asi zrovna nepovažoval za vhodný příklad ůcty k rybářkám.
Takže obecně si všech rybářek vážím.... ať již pracují pro MO okolo vody či nepracují :-)
NHrubecT - Profil | Ne 19.6.2005 18:50:09
Jinak mám na ženy svůj vlastní vyhraněný názor, vzniknuvší z obecného pozorování když na nějakou narazím :-) Existuje však skupina žen, které do této kategorie napatří a k těm se chovám s úctou a džentlmenstvím mi vlastním :-) (a není nijak složité se do té skupinky dostat :-))
NPike | Ne 19.6.2005 16:39:49
ZN: Ty chlap z Valaska a nevidel jsi zenskou hrabat travu, krmit domaci zvirectvo, okopavat brambory? Tusim, ze to bylo i pred komancema :-)
NTřéd´a - Profil | Ne 19.6.2005 13:21:11
P.S.: Vykám Vám protože jste starší, neznám Vás a ani jsem do předchozího přízpěvku nenašel Vaši výzvu k tykání.
Dobrá, tykejme si tedy.
NAbies Alba - Profil | Ne 19.6.2005 13:17:08
NZN - Profil | Ne 19.6.2005 13:07:14
Treďa:
So 18.6.2005 11:31:52
Aal> V čem vidíte důvod pro poskytování takových výhod?
Abies Alba> Mě by spíš přišlo logické to, že pokud někdo chce mít stejná práva, má logicky mít i stejné povinnosti.
Proč někoho upřednostňovat?
Tvůj jasný názor, na který jsem reagoval. Umím číst a jsem schopen úsudku. Jasný názor týkající se otázky a jednoznačně se stavící proti ženským výhodám. Na to mám jiný názor.
Další tvůj příspěvek se týká životního názoru, se kterým v podstatě souhlasím.
Doufám, že těď je vše jasné.
( nevím proč mi vykáš, nijak na tom nebazíruju)
NTřéd´a - Profil | Ne 19.6.2005 12:41:41
Jsem rád, že se mnou v podstatě souhlasíte.
NZN - Profil | Ne 19.6.2005 12:12:28
trošku jsi se zamotal, ne? Otázka zní, jestli si vážíme rybyářek. Proč tady pleteš jakési skupiny, ceny na trhu apd.? Jinak s tebou v podstatě souhlasím, ale o tom otázka není.
NBoBo - Profil | Ne 19.6.2005 12:08:53
NTřéd´a - Profil | Ne 19.6.2005 11:04:21
Jestliže chci nějakou službu, tak proč bych za ní platil víc nebo míň podle toho do jaké patřím skupiny. Jednoduše zaplatím právě takovou cenu, kterou určí trh. Jestliže se mi taková cena nelíbí, nemusím na ní přistoupit.
Zároveň chci říct, a to je pro mě nesmírně důležité, že nikomu nechci nařizovat co má dělat. Jestli někdo chce být traktoristou/traktoristkou, jeřábníkem/jeřábnicí, tak at si klidně je. S tím opravdu nemám problém. A jestli to někoho deprimuje - v pořádku.
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
lovtour.cz
Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.











