- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vážíme si rybářek ?
Ženy měly povolenku zdarma a byly osvobozeny od brigád.Udržel se tento krásný zvyk u některé MO do současnosti,nebo jsou jim poskytovány jiné výhody,jež
mužská rybářská populace nemá ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NAzbest - Profil | Čt 23.6.2005 11:25:30
NAzbest - Profil | Čt 23.6.2005 11:13:17
NOttar | St 22.6.2005 21:16:29
Azbest:teda tiše čumím a tleskám .Tvůj zcela nestranický pohled na věc je fakt bomba :-)))
NAzbest - Profil | St 22.6.2005 11:00:53
NAndy - Profil | St 22.6.2005 8:59:29
Nšvec - Profil | St 22.6.2005 8:12:31
NAndy - Profil | Út 21.6.2005 23:15:50
NHrubecT - Profil | Út 21.6.2005 21:17:09
NAzbest - Profil | Út 21.6.2005 20:40:34
Můj jistě kvalifikovanýnázor(asi třkrát jsem na brigádě fakt byl) zní takto.
Žena(pokud to není ta hulící sprostá a ožralá hajtra vykloubená) motivuje a kultivuje.
Takže bych pohledným rybářkám předepsal,aby se brigády (byť v omezené míře) zůčastnily,jako faktor měnící prostředí.Spoře oděné by procházely pracovištěm,povzbuzovaly,oceňovaly a chválily zúčastněné makáče a jejich svaly.
Zaručuji,že by se zvedly výkony i u jinak klasicke podpěry pro lopaty.Také mluva by se změnila a vládla by vlídná budovatelská atmosféra.
Ostatní ke stimulaci nevhodné ženy,by přiložily ruku k dílu nepatrným,nebo žádným způsobem.Při jejich procentu a výkonnosti to stejně nevytrhnou.
Komunistické aktivistky by si musely přinést vlastní krumpáče a lopaty a dělaly by v noci pod bičem,aby se na ně nikdo nemusel koukat-ovšem trojnásobnou porci hodin a za pokudmožno hodně hnusného počasí.
Nbrach - Profil | Út 21.6.2005 18:04:16
NPike | Út 21.6.2005 16:48:07
NZN - Profil | Út 21.6.2005 16:19:41
NPike | Út 21.6.2005 15:18:12
Nmedvěd - Profil | Út 21.6.2005 15:11:47
NPike | Út 21.6.2005 15:08:07
Nraduch | Út 21.6.2005 14:08:38
NMichal Š - Profil | Po 20.6.2005 22:38:57
NZN - Profil | Po 20.6.2005 22:30:29
NVokoun - Profil | Po 20.6.2005 22:24:26
Nbrach - Profil | Po 20.6.2005 17:34:34
Pana Sl.: matyka je můj kůň a s politikou se do křížku nepouštím.
Pajku, o jakých 300, jdoucích do černých fondů, mluvíš?
Robine - pro tebe to je vtipné, ale pro naši Mo ne.
Přátelé - musím se omluvit, výše napsané už nechávám, diskusi končím a konstatuji, že jsem se i po editaci upsal - jedná se samozřejmě o 70,- Kč/hod. Robine, Pajku a samozřejmě vítězi této neúmyslné minisoutěže Pane Slamáčku díky za "jemné" upozornění.:-)
NZN - Profil | Po 20.6.2005 17:07:50
Brach:
jedinné rozumné řešení. Nutně na to musí příjít i jinde. A Robinovi nevěř, kdoví, co zas kde okoštoval.-)
NBulk - Profil | Po 20.6.2005 16:58:55
NPike | Po 20.6.2005 16:58:40
NRobin - Profil | Po 20.6.2005 16:57:45
NPan Slamáček | Po 20.6.2005 16:56:19
NBulk - Profil | Po 20.6.2005 16:44:41
NMaty - Profil | Po 20.6.2005 16:41:57
Nbrach - Profil | Po 20.6.2005 16:38:26
U nás si rybářek vážíme - asi proto, že jich je jen 5 (a 182 mužů). Na brigády je nezveme, ale pokud je požádáme o pomoc (rybářské závody apod.), ochotně pomohou.
Stejně však budou mít smůlu, protože na podzimní VČS přicházím s návrhem zrušit brigády a nahradit je zaplacením 50,- Kč za hodinu (při 15-ti hodinách to znamená 1050,- Kč) každým členem - takže ženy nevyjímaje.
Pak si nutné brigády (DPP) budeme objednávat za smluvní cenu i za tu cenu, že do FÚ budeme zbytečně cpát srážkovou nebo zálohovou daň.
A pevně věřím tomu, že práce se udělá minimálně 2x tolik, než při povinných brigádách.
NJM - Profil | Po 20.6.2005 15:43:40
Nhraji - Profil | Po 20.6.2005 14:59:45
Nhraji - Profil | Po 20.6.2005 14:55:08
Co se týče administrativy, nedokážu si představit, že do toho pustím brigádnice, roky bychom odstraňovali chyby
NZdenek Brandl - Profil | Po 20.6.2005 14:12:42
NJM - Profil | Po 20.6.2005 14:08:52
NXAXAP - Profil | Po 20.6.2005 14:07:00
NTřéd´a - Profil | Po 20.6.2005 13:59:18
1. Když člověk A, jehož práce se hodnotí 600,-Kč/h je nucen, aby pracoval 10h za 60,-Kč/h.
2. Ten samý člověk A zaplatí 600,- Kč místo brigády a MO si najme člověka B, který je ochoten pracovat 10h za 60,- Kč/h
V prvním případě se vykoná práce za 600,- Kč.
Ve druhém případě vykoná první člověk A práci za 6kKč a druhý B za 600,-Kč. Tedy celkem je ve druhém případě vykonána práce za 6.6K,-kKč.
Vyžaduje druhý přístup opravdu tak masivní administrativu, než aby byl výhodný první přístup?
NJM - Profil | Po 20.6.2005 13:57:01
NZN - Profil | Po 20.6.2005 13:52:44
jasná věc, bez diskuzí, však to nikomu neberu. Čím blbější otázka, tím víc střetů v názorech. Nakonec, ať si každý píše co chce, je to jeho vyzitka..-)
NZN - Profil | Po 20.6.2005 13:50:13
Jsi Z.Brandl nejsi Z.Brandl, nevím vlastně kdo jsi.Moc se mi s anonymním někým nechce vybavovat, ale krátce. Slušnost, snad inteligence, pokora a zkušenosti. To rozhodně nejsou spekulace. A anonymní už vůbec ne.
JM:
dyď je to legrační otázka, copak to jde brát až tak vážně. A tobě zrovna to až tak vysvětlovat nemusím, ale znáš to - komu není zhůry dáno, v apatice nekoupí. A jo, jsi mnladík.-)))
Nšeptal - Profil | Po 20.6.2005 13:48:59
NJM - Profil | Po 20.6.2005 13:40:50
NZdenek Brandl - Profil | Po 20.6.2005 13:37:17
Ncarrot | Po 20.6.2005 13:33:06
v mensich organizacich se delnici nenajimaji vubec, pri realizaci tveho napadu by byl vysledek mene efektivni, protoze by to znamenalo slozitou a narocnou administrativu
NZN - Profil | Po 20.6.2005 13:19:16
NG.Moolis - Profil | Po 20.6.2005 13:18:25
Rybářek si vážím a nedovolil bych si je urazit laciným podbízením nějakých výhod, o které určitě nestojí.
NAbies Alba - Profil | Po 20.6.2005 13:12:31
Nšeptal - Profil | Po 20.6.2005 13:07:19
NTřéd´a - Profil | Po 20.6.2005 12:44:14
NPan Slamáček | Po 20.6.2005 12:38:05
nevim proc by meli mit zeny nejake vyhody. prace v org. kterou by zeny zvladly by se jiste nasla, tedy odpusteni brigad se da povazovat za "diskriminaci muzu".
obecne bych brigady uplne zrusil. zavedl vyssi clenstvi treba 1000kc a z casti techto prostredku financoval delniky na dohodu o provedene praci! kazdy by mel moznost se zapojit a cast clenstvi nebo dokonce cele si vydelat zpet. prijde mi to jako jedine spravne reseni!
NAbies Alba - Profil | Po 20.6.2005 12:25:48
NAbies Alba - Profil | Po 20.6.2005 12:21:43
Opravdu je to pro mě velká úleva, že nemusím na brigádu - a chápu, že jakýkoliv důvod uvedu, může být brán jako výmluva... A obávám se, že by tak brán byl...
A ještě k té matematice: nikdy jsem jí nerozuměla - je to pro mě naprosto neznámá záležitost a nechápu, jak jsem prolezla všechny ty školy :o))))
Nšeptal - Profil | Po 20.6.2005 12:13:41
NBulk - Profil | Po 20.6.2005 12:10:43
NPike | Po 20.6.2005 12:09:05
NAbies Alba - Profil | Po 20.6.2005 12:06:56
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











