Sraz Bulváru (Severočeský minisraz)

Do Bulváru už sice moc lidí nechodí, ale i tak letos plánujeme ve dnech 24.-25.6. sraz, podobný tomu loni na podzim. Opět bude zajištěné jídlo, bude se čepovat pivo a možná se budou chytat i ryby:-). Místo konání pravděpodobně bude na Labi někde v okolí Roudnice nad Labem - Litoměřice (ještě upřesním). Na své by si měli přijít feedraři, plavačkáři, vláčkaři a dokonce i muškaři. Kdo bude chtít dorazit, dejte vědět.......všichni jste vítaní. Případné dotazy hoďte sem a nebo na mail.
Autor diskuse: Aladin - Profil , 3.6.2005 všeobecné - ostatní

NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 13:59:54

Aladin:už dávno..)))))
Asi měsíc.

    NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 13:58:44

    Šuli:ty už máš Huriccana?

      NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 13:53:49

      Šuli: za "b" je správně :o))))))

        NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 13:52:32

        Na kuku peču,včera jsem udělal pytel kulí 25-30mm,dám dvě pod sebe a buď se něco splete nebo ne..))

          NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 13:51:34

          Antirybín přiveze Folpy - takže ho raděj posaďte 20m od Vás. Sám vím, že je to tak bezpečnější :o)))

            NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 13:42:07

            Iceman:beru sebou kýbl uvařenýho partiklu. Na kaprák počítám s kuku, která zabírá rychleji a třeba se splete amur. Na feeder to budeme zkoušet a uvidíme. Doufám, že tam to tam Ondra v pátek přez den hezky rozkrmí a nenahází tam nějakej antirybín.....))

              NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 13:35:12

              Aladin: mám zkušenosti pouze z Dubice III - je to jako všude. Pařenku si určitě udělej, na kapříky vemte kuku v plechu a pak tu aromatizovanou cukk.
              Medovky někdy fungujou, někdy nee.
              Na kaprák bych místo boilízu dal 3 zrnka kuku cukk +1medovku (na panáčka) na vlas.
              Šance bude větší, velikost ryb menší :o))

                NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 13:16:33

                Iceman:jak si psal, budou tam teda lepší nástrahy nade dno, jako pařenka, a takový ty foukaný sračky?..Já na to nechytám, tak abych když tak něco koupil. A co burizony?

                  NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 13:14:52

                  Leo01:v kolik teda zítra vyrazíme z Prahy? Já půjdu z práce tak okolo čtvrté..........

                    NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 13:14:12

                    Iceman:když všechno Ondra nesežere, tak budou.......))

                      NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 13:12:02

                      Pokud vše půjde OK, tak bych mohl přijet za váma na pokec v pátek kolem 20 hodiny - budou ještě klobásky?? :o))

                        NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 13:02:18

                        Iceman:ICQ nemám, neb jsem levej na PC a nechce se mi to instalovat.

                        Já si sebou beru feeder a stojan s kaprákama..............

                          NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 13:00:40

                          pepa:vzhledem k počasí nevím,jak dlouho tam vydržíme.........když to bude kousat i přez den, tak klidně do večera. A nebo kdybysme měli místo někde u nuda pláže, tak by to ani nemuselo brát.....))))))))

                            Npepa | Čt 23.6.2005 12:43:26

                            Do kolika tam budete v sobotu? Nevím, zda to v pátek stihnu. Ale určitě se stavím. Pokud budete v sobotu do večera, přijel by i kolega.

                              NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 11:48:02

                              Iceman:Ne.Tady je to lepší,může se kdokoli zapojit.

                                NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 11:43:37

                                Aladin, šuli: vy nemáte ICQ? :o((

                                  NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 11:43:17

                                  Šuli: krásně se tam chytá s waglerem na plavajdu!!!!!

                                    NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 11:32:03

                                    Asi tak - určitě tam bude i něco většího, nevím jak to do II sypou, takže nemám přehled. Ale asi je spočítáš na prstech jedný ruky. Mohli by tam být ale candáti.

                                      NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 11:12:21

                                      Šuli:Iceman chytá kapry jen do 45 cm, tak to nemůže vědět......))))))))))))))

                                        NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 11:02:42

                                        Iceman:tu jsme.Jaká je tam obsádka kapra?Je tam i něco nad 70cm?