- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sraz Bulváru (Severočeský minisraz)
Do Bulváru už sice moc lidí nechodí, ale i tak letos plánujeme ve dnech 24.-25.6. sraz, podobný tomu loni na podzim. Opět bude zajištěné jídlo, bude se čepovat pivo a možná se budou chytat i ryby:-). Místo konání pravděpodobně bude na Labi někde v okolí Roudnice nad Labem - Litoměřice (ještě upřesním). Na své by si měli přijít feedraři, plavačkáři, vláčkaři a dokonce i muškaři. Kdo bude chtít dorazit, dejte vědět.......všichni jste vítaní. Případné dotazy hoďte sem a nebo na mail.
Autor diskuse: Aladin - Profil , 3.6.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nskipi | Pá 24.6.2005 7:44:20
Můžu počítat s tím ,že se pro nás stavíte ...........ještě se nikdo nevyjádřil.
NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 15:43:07
Šuli:budeš mít pro mě pstruží granule? Když budou, vem mi dvě balení..........
NLeo01 - Profil | Čt 23.6.2005 15:18:26
Aladin: Já pro tebe přijdu pěšky, auto musím nechat v přilehlé uličce. Vylez dírou, kde je napsané Bus směr Prosek. Myslím, že bys měl nejlepší tramvají přes most na Palmovku a jednu stanici metrem na Vysočanskou. Co budu mít na sobě, to ještě nevím. Až co mi vychovatelka večer připraví :-)))
NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 15:13:17
Šuli:ty si koleduješ.......))))))))
Leo01:nějak tak tam budu.............jaký máš auto? Budeš na mě mávat podběrákem?....))
Leo01:nějak tak tam budu.............jaký máš auto? Budeš na mě mávat podběrákem?....))
NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 15:00:47
Tady ho máš frajera.Možná bude mít holiny od hnoje a slámy...))))))Nepřehlídnutelnej exeplář vidláka...))
NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 14:57:27
Leo01:Velkej vychrtlej,bude se klátit a chodí na křivo,trošičku hrbatej....)))))
NLeo01 - Profil | Čt 23.6.2005 14:51:39
Aladin: Já dělám do 16.00, v 16.05 na tebe budu čekat u metra Vysočanská. Zavolej, ze které díry vylezeš a jak tě poznám.
NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 14:30:18
Nebí nejjednodušší si koupit cukk která už je medová?? :o))
Jinak za chvilku jdu domů a zítra tu nebudu. Vemu si s sebou PDA (když ho nenechám doma) a ozvu se z Brna.
Doufám, že mě zácpy na dálnici neznemožní zítra zajet na tu slibovanou klobásku.
Jinak za chvilku jdu domů a zítra tu nebudu. Vemu si s sebou PDA (když ho nenechám doma) a ozvu se z Brna.
Doufám, že mě zácpy na dálnici neznemožní zítra zajet na tu slibovanou klobásku.
NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 14:23:01
Iceman:to víš,napoprvé se to nepovede...)))))
Nemáš jednodužší koupit medovou esenci a rozmíchat jí ve sladký vodě.Ten med když někde vytáhneš tak za chvilku budeš zapatlanej až za ušima a slítnou se na tebe všechny vosy z okolí..)))
Nemáš jednodužší koupit medovou esenci a rozmíchat jí ve sladký vodě.Ten med když někde vytáhneš tak za chvilku budeš zapatlanej až za ušima a slítnou se na tebe všechny vosy z okolí..)))
NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 14:07:11
Myslím si, že by jsem od tebe ten med neměl kupovat :o))))))
NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 14:03:02
Šuli:dvacinu tak možná z pláže.....))
Pánové, chtěl bych kuku z plechu zkusit naložit do medu. Nevím, jak to nejlépe udělat, abych pak od toho nebyl zasranej. Vymyslel jsem, že dám do skleničky horkou vodu, do toho hodně medu a do toho kuku a pak to protřepu..........co myslíte?
Pánové, chtěl bych kuku z plechu zkusit naložit do medu. Nevím, jak to nejlépe udělat, abych pak od toho nebyl zasranej. Vymyslel jsem, že dám do skleničky horkou vodu, do toho hodně medu a do toho kuku a pak to protřepu..........co myslíte?
NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 14:00:46
Iceman:Počkej až tam lapnu nějakou dvacinu,už mě odtamtud nedostanete...)))))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













