Sraz Bulváru (Severočeský minisraz)

Do Bulváru už sice moc lidí nechodí, ale i tak letos plánujeme ve dnech 24.-25.6. sraz, podobný tomu loni na podzim. Opět bude zajištěné jídlo, bude se čepovat pivo a možná se budou chytat i ryby:-). Místo konání pravděpodobně bude na Labi někde v okolí Roudnice nad Labem - Litoměřice (ještě upřesním). Na své by si měli přijít feedraři, plavačkáři, vláčkaři a dokonce i muškaři. Kdo bude chtít dorazit, dejte vědět.......všichni jste vítaní. Případné dotazy hoďte sem a nebo na mail.
Autor diskuse: Aladin - Profil , 3.6.2005 všeobecné - ostatní

NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 10:56:50

Šuli:o Labi pokecáme na srazu. Já mám taky dovču.....

Iceman:jsou tam hadi? Tak to určitě vyzkoušíme.........

    NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 10:26:40

    Kde ste??? Vemte si rousnice na hady - nebyla by marná mrtvá rybka na candoše

      NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 10:04:57

      Aladin:No to bych si nedovolil říct...))))
      Jak to vypadá na špičce?Mám od 1-10 dovču tak přemejšlim kam pojedu na kchapříky.

        NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 9:50:51

        Šuli:a jsem snad?..)))))))))))

          NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 9:48:24

          Aladin:"přece nejsem blbej.....)))))))))))))"...)))))

            NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 9:41:11

            Iceman:věřím Ondrovi a taky tomu, že se nebudeme desetrát přesouvat sem tam....)))

              NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 9:38:34

              Pořádně si zmapujte terém - je to tam už dost soukromé :o))

                NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 9:37:24

                Šuli:má bejt hezky, budeme pod širákem.
                Co jako ehm, ehm?.......

                  NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 9:33:16

                  Aladin:Ehm ehm....)))))
                  No coment

                    NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 9:32:35

                    A jak je to tam s bivakama?Aby mě pak někdo nejebal za to že si tam postavim Huriše.

                      NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 9:20:14

                      Iceman,Leo:já to tam znám........přece nejsem blbej.....)))))))))))))

                        NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 9:17:21

                        Iceman:deštník mám.....večer přijeď na klobásu. Účastníci:já, Ondra, skipi (+syn), Leo01, Folpy, Iceman,Šuli, zastaví se pepa, nevím určitě:pes, Libor H, steve,

                          NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 9:15:06

                          Leo: pokud pojedete přes kozli tak nejde zabloudit - přijedete přímo mazi dubice - na obrázku ta hlavní žlutá silnice - přijedete zleva

                            NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 9:12:14

                            Máte někdo deštníky? Bude vedro jak prase. Pokud nechytnu zácpu na dálnici tak se zkusím stavit v pátek večer na pokec - v kolik budete ještě střízlivý???
                            Jo a kdo teda přijede? Kde je vydra Folpy??

                              NLeo01 - Profil | Čt 23.6.2005 9:10:39

                              Aladin: Mám si ty mapky všechny tisknout, nebo spoléhat na tvé zeměpisné znalosti?

                                NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 9:06:17

                                V Bulváru není už třetí den ani píp...............vzdávám čest jeho památce.......)))))))))))))))))

                                  NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 9:04:40

                                  Iceman:tak to bude určitě u toho zužení...............tam nás ráno najdeš ožralý...))))))))))))

                                    NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 9:02:30

                                    Aladin: viz obrázek - jak je stan tak tam se stanuje, to je dubice I, naproti stanu je parkoviště. Uprostřed je Dubice II tam chcete být a je tam vidět i to zůžení.
                                    Úplně dole vlevo vyčuhuje kousíček Dubice III (peklo).

                                      NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 9:00:32

                                      Iceman:to je ono..........)))))))))))

                                        NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 8:58:05

                                        Iceman:to by měla být ta voda, na které jste byli, jak jsem byl za váma.........alespoň tak jsem to pochopil....))))))))))))))