Sraz Bulváru (Severočeský minisraz)

Do Bulváru už sice moc lidí nechodí, ale i tak letos plánujeme ve dnech 24.-25.6. sraz, podobný tomu loni na podzim. Opět bude zajištěné jídlo, bude se čepovat pivo a možná se budou chytat i ryby:-). Místo konání pravděpodobně bude na Labi někde v okolí Roudnice nad Labem - Litoměřice (ještě upřesním). Na své by si měli přijít feedraři, plavačkáři, vláčkaři a dokonce i muškaři. Kdo bude chtít dorazit, dejte vědět.......všichni jste vítaní. Případné dotazy hoďte sem a nebo na mail.
Autor diskuse: Aladin - Profil , 3.6.2005 všeobecné - ostatní

NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 8:58:02

Vase zprava

    NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 8:56:38

    Aladin: kurňa co je to za vodu nad tím co budete??? Nevím, že by tam ještě něco bylo :o)

      NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 8:54:12

      Iceman:máme řepkovej - hustej bílej, a pak akátovej - tekutej.........cena je okolo 85 Kč. Musím se zeptat.

        NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 8:52:38

        Takhle nějak mi to včera Ondra kreslil......))))))))))

          NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 8:51:55

          Jo za kolik je medík a jakej máte????

            NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 8:47:06

            Iceman:zapoměl jsem se zeptat.........máme už letošní med..........budeš chtít?

              NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 8:43:21

              Iceman:já dneska zaspal.........dorazil jsem před chvíli. Vzbudil mě až malej.....ještě, že ho máme...)))))))))))))))))

                NAladin - Profil | Čt 23.6.2005 8:42:13

                Pánové, včera byl u mě Ondra a maloval mi, kam by si chtěl sednout. Ukazoval mi nějaký průplav a hned u něho prý budeme .

                Šuli:doraž už v pátek ať můžeme zachlastat....)) Nejjednoduší cesta je z Liťzáku na ČL a před Lípou uhnout u trafostanice na Kozli. Tak dorazíš přímo k Dubici.

                  NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 8:36:39

                  Kde je dnes Aladin? Mám mobil na něj - kdybych Vás nemohl najít tak mu brnkbu. Ale s pitím se mnou nepočítejte - budu se vracet domů a taky beru prášky na který nesmím pít :o(

                    NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 8:27:55

                    Iceman:Uvidim,buď dorazim v sobotu nebo v pátek večer,podle toho v kolik se vrátim ze školení.

                      Nskipi | Čt 23.6.2005 8:11:30

                      Šuli: mám novej prak tak si dej bacha takový voloviny radši nekřič aby ti na makovici nepřistála nějaká pucka..........)))))))

                        NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 8:10:17

                        Šuli: ty tam v sobotu nebudeš? Já přijedu asi jen v sobotu :-(

                          Nskipi | Čt 23.6.2005 8:09:26

                          Leo01: omyl ještě se budete stavovat pro mě a synka a Českou Lípu trochu znám tak si myslím,že tam trefíme v poho......

                            NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 8:08:19

                            Iceman:To je jedno.Já si tam někde stoupnu a budu řvát "Rybářská stráž,kontrola povolenek" a až uvidim velký množství utíkajících lidí k autům tak to budou oni...)))))

                              NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 8:03:40

                              skipi: fakt to nevím :o(
                              Šuli: přibližně ano. Nevím přesně kde si chcete sednout.

                                NLeo01 - Profil | Čt 23.6.2005 8:02:01

                                Zdar bulvaristi! Já tam taky netrefím, myslím, že ani podle Icemanovy mapky!! .-))
                                Ale spoléhám na to, že povezu Aladina zítra z Prahy domů a potom pojedeme za sebou a on mě tam dovede.

                                  NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 7:55:05

                                  Iceman:to je tam jak je značka kempu?

                                    Nskipi | Čt 23.6.2005 7:54:38

                                    Iceman: beru sebou syna můžu tam mít postavenej stan nebo bude muset chrupat v autě?

                                      NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 7:52:31

                                      Šuli: odkaz na mapu jsem sem dával - mrkni se dozadu.

                                        NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 7:47:17

                                        Mohl by mi někdo poslat mapu se zakreslením kudy se jede na místo srazu?Možná bych v pátek do desíti dojel.
                                        Iceman:Proberem to u škopku...))))
                                        skipi:Úplnej blud to neni,určitě by bylo hezký chránit i jinný druhy ryb,ale nekde se začít musí a hold první začli kapraři.Když projde K70 tak se určitě najde někdo další kdo si dá práci s další peticí.Zatim jenom pomlouvaj a navážej se do druhejch.