- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sraz Bulváru (Severočeský minisraz)
Do Bulváru už sice moc lidí nechodí, ale i tak letos plánujeme ve dnech 24.-25.6. sraz, podobný tomu loni na podzim. Opět bude zajištěné jídlo, bude se čepovat pivo a možná se budou chytat i ryby:-). Místo konání pravděpodobně bude na Labi někde v okolí Roudnice nad Labem - Litoměřice (ještě upřesním). Na své by si měli přijít feedraři, plavačkáři, vláčkaři a dokonce i muškaři. Kdo bude chtít dorazit, dejte vědět.......všichni jste vítaní. Případné dotazy hoďte sem a nebo na mail.
Autor diskuse: Aladin - Profil , 3.6.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nskipi | Čt 23.6.2005 7:34:28
Šuli: když přijedeš tak budu móóóc rád a tu petici ti klíďo podepíšu....určitě sis všimnul,že souhlasím s jeho názorem více méně......jako úplnej blud se mi to nezdá nevim............
NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 7:22:54
skipi:asi na sraz přijedu a tu petici K70 ti nechám podepsat.Jak můžeš souhlasit s takovym bludem.Taky bych rád chránil parmu,lína a jiný krásný ryby,ale hold kapraři se snažej aspoň něco dělat pro ochranu kapra.Až někdo vyrukuje s peticí pro parmu tak mu jí taky určitě rádi podepíšou,ale to by nesměl bejt ten někdo línej a místo komentování K70 něco sepsat.Záměrně jsem to nepsal tam bo se nechci s nikym hádat,většinou tyhle otázky přecházim,ale ty jsi mě překvapil...)))
Npepa | Čt 23.6.2005 6:32:26
Aladin: Dík za telefon. Určitě se zastavím. Jen nevím zda v pátek nebo v sobotu (dle okolností), ale spíš asi v sobotu dopoledne.
Nskipi | Čt 23.6.2005 0:38:28
Aladin: syna beru 100pro,ale pro pivo běháš ty a si piš že se nalítáš my ,podle vás,dědkové kurva něco spotřebujem...............hlavně se pro mě nezapomeňte v pátek zastavit,protože nemám odvoz a to bych musel jít chytat na Ohři podělaný sumce a z tý dřiny je pořád tahat z vody a zase je házet zpátky jsem už unavenej..............)))))))))))
Npepa | St 22.6.2005 12:21:22
Leo01: Co blbneš o dědečkách. Muži přece nestárnou. Pokud chytáš ryby, tak se musíš cítit na uličníka v rozmezí od 18 do 20 let.
NAladin - Profil | St 22.6.2005 12:21:22
Leo01:a nebo nejmladší........skipi možná veme syna...)))))))))))))))
NLeo01 - Profil | St 22.6.2005 12:20:01
Fuj, to jsem si oddychl, že to Folpy vyhrál!! Ale hlavně, aby přijel, pak už bych asi byl na řadě.. :-))
NLeo01 - Profil | St 22.6.2005 12:16:11
Aladin: Ano, ano, vím!! Teď ale vyvstává otázka, kdože tam vlastně bude běhat pro pivo?? :-)))
NAladin - Profil | St 22.6.2005 12:14:05
Leo01:skipi a Folpy taky nejsou zrovna nejmladší.....))))))))))))))))
NLeo01 - Profil | St 22.6.2005 12:09:20
Pepa: Přijeď! Já jedu taky poprvé a z kluků osobně nikoho neznám! Navíc se mi líbí, že jsi se mnou skoro stejně starý a že tam nebudu sám dědek!! Sere mě Šuli, škoda, že se nedostaví.
Pes: Přijdeš taky? Beru si jenom vláčák, rád bych se při tobě něco naučil!!
Pes: Přijdeš taky? Beru si jenom vláčák, rád bych se při tobě něco naučil!!
NAladin - Profil | St 22.6.2005 12:08:15
pepa:možná, že už vím.....píšeš jako pepa s malým p a v kartě máš velké P
NAladin - Profil | St 22.6.2005 12:04:43
pepa:tak teď nevím...........když si registrovanej a neukazuje se ti Rko, to fakt nevím....
Npepa | St 22.6.2005 12:03:23
Aladin: Ale to budu muse vyplňovat všechny údaje znovu-nebo to jde i bez toho?
NAladin - Profil | St 22.6.2005 11:55:48
pepa:když najedeš na Prestiž - Klub-registrace zadarmo a hned
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:40NRybáři vs ochránci přirody 83
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












