Sraz Bulváru (Severočeský minisraz)

Do Bulváru už sice moc lidí nechodí, ale i tak letos plánujeme ve dnech 24.-25.6. sraz, podobný tomu loni na podzim. Opět bude zajištěné jídlo, bude se čepovat pivo a možná se budou chytat i ryby:-). Místo konání pravděpodobně bude na Labi někde v okolí Roudnice nad Labem - Litoměřice (ještě upřesním). Na své by si měli přijít feedraři, plavačkáři, vláčkaři a dokonce i muškaři. Kdo bude chtít dorazit, dejte vědět.......všichni jste vítaní. Případné dotazy hoďte sem a nebo na mail.
Autor diskuse: Aladin - Profil , 3.6.2005 všeobecné - ostatní

NIceman - Profil | Čt 23.6.2005 7:37:29

Já nepodepíšu. Ale můžem to probrat!!

    Nskipi | Čt 23.6.2005 7:34:28

    Šuli: když přijedeš tak budu móóóc rád a tu petici ti klíďo podepíšu....určitě sis všimnul,že souhlasím s jeho názorem více méně......jako úplnej blud se mi to nezdá nevim............

      NŠuli - Profil | Čt 23.6.2005 7:22:54

      skipi:asi na sraz přijedu a tu petici K70 ti nechám podepsat.Jak můžeš souhlasit s takovym bludem.Taky bych rád chránil parmu,lína a jiný krásný ryby,ale hold kapraři se snažej aspoň něco dělat pro ochranu kapra.Až někdo vyrukuje s peticí pro parmu tak mu jí taky určitě rádi podepíšou,ale to by nesměl bejt ten někdo línej a místo komentování K70 něco sepsat.Záměrně jsem to nepsal tam bo se nechci s nikym hádat,většinou tyhle otázky přecházim,ale ty jsi mě překvapil...)))

        Npepa | Čt 23.6.2005 6:32:26

        Aladin: Dík za telefon. Určitě se zastavím. Jen nevím zda v pátek nebo v sobotu (dle okolností), ale spíš asi v sobotu dopoledne.

          Nskipi | Čt 23.6.2005 0:38:28

          Aladin: syna beru 100pro,ale pro pivo běháš ty a si piš že se nalítáš my ,podle vás,dědkové kurva něco spotřebujem...............hlavně se pro mě nezapomeňte v pátek zastavit,protože nemám odvoz a to bych musel jít chytat na Ohři podělaný sumce a z tý dřiny je pořád tahat z vody a zase je házet zpátky jsem už unavenej..............)))))))))))

            Npepa | St 22.6.2005 12:21:22

            Leo01: Co blbneš o dědečkách. Muži přece nestárnou. Pokud chytáš ryby, tak se musíš cítit na uličníka v rozmezí od 18 do 20 let.

              NAladin - Profil | St 22.6.2005 12:21:22

              Leo01:a nebo nejmladší........skipi možná veme syna...)))))))))))))))

                NLeo01 - Profil | St 22.6.2005 12:20:01

                Fuj, to jsem si oddychl, že to Folpy vyhrál!! Ale hlavně, aby přijel, pak už bych asi byl na řadě.. :-))

                  NAladin - Profil | St 22.6.2005 12:18:04

                  Leo01:samozřejmě, že ty nejstarší....)))))))))))))

                    NLeo01 - Profil | St 22.6.2005 12:16:11

                    Aladin: Ano, ano, vím!! Teď ale vyvstává otázka, kdože tam vlastně bude běhat pro pivo?? :-)))

                      Npepa | St 22.6.2005 12:15:12

                      Tak to zkusím napsat tam všechno znovu, hold o ostatní asi přijdu.

                        NAladin - Profil | St 22.6.2005 12:14:05

                        Leo01:skipi a Folpy taky nejsou zrovna nejmladší.....))))))))))))))))

                          NAladin - Profil | St 22.6.2005 12:12:49

                          pepa:poslal jsem ti telefon.

                            NLeo01 - Profil | St 22.6.2005 12:09:20

                            Pepa: Přijeď! Já jedu taky poprvé a z kluků osobně nikoho neznám! Navíc se mi líbí, že jsi se mnou skoro stejně starý a že tam nebudu sám dědek!! Sere mě Šuli, škoda, že se nedostaví.
                            Pes: Přijdeš taky? Beru si jenom vláčák, rád bych se při tobě něco naučil!!

                              NAladin - Profil | St 22.6.2005 12:08:15

                              pepa:možná, že už vím.....píšeš jako pepa s malým p a v kartě máš velké P

                                NAladin - Profil | St 22.6.2005 12:04:43

                                pepa:tak teď nevím...........když si registrovanej a neukazuje se ti Rko, to fakt nevím....

                                  Npepa | St 22.6.2005 12:03:23

                                  Aladin: Ale to budu muse vyplňovat všechny údaje znovu-nebo to jde i bez toho?

                                    NAladin - Profil | St 22.6.2005 11:57:26

                                    pepa.sory, taky jsem tě bez Rka nenašel........

                                      NAladin - Profil | St 22.6.2005 11:55:48

                                      pepa:když najedeš na Prestiž - Klub-registrace zadarmo a hned

                                        Npepa | St 22.6.2005 11:55:29

                                        To vím. Kartu mám založenou, ale jak dostanu zpětně erko k nicku?