- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sraz Bulváru (Severočeský minisraz)
Do Bulváru už sice moc lidí nechodí, ale i tak letos plánujeme ve dnech 24.-25.6. sraz, podobný tomu loni na podzim. Opět bude zajištěné jídlo, bude se čepovat pivo a možná se budou chytat i ryby:-). Místo konání pravděpodobně bude na Labi někde v okolí Roudnice nad Labem - Litoměřice (ještě upřesním). Na své by si měli přijít feedraři, plavačkáři, vláčkaři a dokonce i muškaři. Kdo bude chtít dorazit, dejte vědět.......všichni jste vítaní. Případné dotazy hoďte sem a nebo na mail.
Autor diskuse: Aladin - Profil , 3.6.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NAladin - Profil | St 22.6.2005 11:53:45
pepa:registraci jsem myslel tady na Mrku, Když klikneš na Rko u nicku, tak se ti objeví karta s údajema.
Npepa | St 22.6.2005 11:42:06
Registrovanej jsem a kaprař taky. Email mám aktivní ale už ho moc nepoužívám. Zkus raději tento: podymak_josef@cis-sbdk.cz
NAladin - Profil | St 22.6.2005 11:22:01
pepa:já to tam neznám vůbec.........hodím ti do mailu číslo na mobil a až drazíš, tak mi brnkni a já tě navedu. Máš ten jp1 mail aktivní? Ty jsi kaprař? Jelikož nejsi registrovanej, tak se o tobě nedá noc dovědět.))
Npepa | St 22.6.2005 11:14:15
Ještě nevím. Pokud bych jel v pátek, musel bych tahat lehátko (nebo vůbec nespat). Byl jsem na Dubici jednou. V kterých místech Vás tam najdu? Pamatuju si, že to bylo dost daleko od auta k vodě.
NAladin - Profil | St 22.6.2005 11:07:28
pepa:určitě se zastav..........věřím tomu, že nás tam bez problému najdeš. Dorazíš v pátek navečír, nebo v sobotu?
Npepa | St 22.6.2005 10:44:26
Mám dotaz. Osobně Vás nikoho neznám, ale rád bych poznal. Proto se ptám, zda se můžu přijet podívat na sraz v Dubici. Mám nedaleko chatu, tak bych se přijel mrknout. Ovšem jen na sucho. Vrátil jsem se tento týden z výpravy a doma už by mi to asi neprošlo.
NAladin - Profil | St 22.6.2005 9:35:36
vasek:ty parmy by mě docela zajímaly. Hledám v našem okolí místo, kam bych se na ně mohl vypravit s feederem. Věřím tomu, že na Ohři budou, ale moc to tam neznám..........Loni se mi podařila jedna u nás u ostrova na vláčku.
NAladin - Profil | St 22.6.2005 8:27:05
vasek:sraz jsme přesunuli na Dubici u Český Lípy. Kdybys měl čas a chuť, tak se za náma zastav.....
Já byl v sobotu vláčet na Labi a na mém oblíbeném místě přišlo 11 tloušťů od 40 do 54 cm. Až na ten vychr moc pěkná chytačka....
Já byl v sobotu vláčet na Labi a na mém oblíbeném místě přišlo 11 tloušťů od 40 do 54 cm. Až na ten vychr moc pěkná chytačka....
Nvasek - Profil | St 22.6.2005 8:17:57
Aladin,skipi: já byl v neděli v Dubanech vláčet a bylo to vo nervy , z proudu mi za tím vyjížděli parmy i kolem 70 a pod nohama se mi popásal cejn určitě přes 55 , vylákal jsem jednoho okounka který se přijel podívat co tam blbnu v neděli odpoledne a zase zmizel a už se mi ho nepovedlo nalákat ani marmyškou , tloušťů jak na....o a pěkný kousky . Když už jsem to balil kecal jsem s jedním rybářem co tam zkoušel neúspěšně bič a říkal že tam dokola honí štika a v tu chvíli zalovila ale byla jen tak kolem 40 , jen co přejela o kus dál lítali tam rybičky do vzduchu a předemnou přejel ničeho si nevšímající bolen kolem půl metru s polarizačkama to bylo pěkně vidět , ale zůstal jsem pan bezrybka. Asi na chvíli pověsím vláčák na hřebík a opráším týdení prach na feederu:)
NAladin - Profil | St 22.6.2005 7:59:37
skipi:podle mě tam ty ryby bejt musej...........až bude někdy čas, přijedu ti to ukázat...))))))))
Nskipi | Út 21.6.2005 19:56:24
Aladin: tak mě Kliment opět nezklamal! Je plnej bordelu a chytl jsem jen dva násaďáčky do 30cm.Hezky to tam lovilo,ale v tom zeleným bordelu se na vláčku nečapeš ....si teda myslím........
NAladin - Profil | Út 21.6.2005 15:06:28
Šuli:ta není moje....))
Ale jinak jsem se mi tenhle úsek Ohře docela začal líbit..))
Ale jinak jsem se mi tenhle úsek Ohře docela začal líbit..))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













