- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak snášíte čumily?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NAzbest - Profil | Pá 20.5.2005 10:27:48
Ndrda - Profil | Pá 20.5.2005 10:21:05
NMrKos - Profil | Pá 20.5.2005 10:09:56
NVlasta - Profil | Pá 20.5.2005 9:51:18
Nhraji - Profil | Pá 20.5.2005 9:49:23
NVokoun - Profil | Pá 20.5.2005 9:14:59
NAndy - Profil | Pá 20.5.2005 9:09:35
Nevadí mě ani velký rybářsky tlak, kdy jsem ze všech stran obklopený rybářema. Rád si popovídám o všem možném, často se i něco zajímavého dozvím. Takto jsem poznal spoustu lidí a protože většinou stejní rybáři chodí na stejné revíry, tak většinou někam přijdu a vždycky tam někoho znám. Jenom pokud zkouším nějakou novou techniku, nedávno to bylo muškaření a teď feeder, tak si raději najdu místo, kde jsem schovaný, protože když se na mě někdo dívá, tak mi to nejde ještě více.
Pamatuji si, že loni mě přeci jenom někdo vadil. Chodil jsem na takový menší rybník a tam se občas objevil takový důchodce. Nikdy jsem ho neviděl chytat, ale vyprávěl všechno možné, co se tam vytahalo ryb, že tam chytal celý život, měl tisíce rad a hlavně mluvil a mluvil a neustále se opakoval. A nejhorší bylo to, že u toho hrozně hulákal. Takhle se u každého zastavil, vykecal a trvalo třeba celé odpoledne než celý rybník obešel. Jeho hlas se vždycky všude rozléhal i když byl na druhé straně rybníka. Prostě hrůza.
Jeden čas mě vadili i labuťe, protože jsem si myslel, že se mi zamotají do vlasce, tak jsem je odháněl. Potom jsem ale zjistil, že vlasec vidí a efektně se mu dokáží vyhnout. V dubnu se mi stalo, že labuť za mnou vylezla až na břeh, nechal jsem se s ní fotit u prutů a nakonec si lehla vedle mé židličky jako hlídací pes. Takhle u mě vydržela skoro hodinu a když zjistila, že ji nic nedám, tak odplavala.
NVokoun - Profil | Pá 20.5.2005 9:04:34
Dvakrát se mi stalo, že si vedle mě sedl starej dědek, taky údajně rybář a seděl vedle skoro tři hodiny. Na každý pohyb splávku reagoval cuknutím ruky, hlavy, nebo někdy i celýho těla. Navíc to pak ještě vždy okomentoval. A rozebíral co to asi mohlo být a co by tam chtělo dát na háček aby to vzal natvrdo atd, atd... Nevydržel jsem to zabalil pruty a jel domů... Kokoti jedni. Asi budu muset být přísnější !!!
NVokoun - Profil | Pá 20.5.2005 9:00:16
Nzandule | Pá 20.5.2005 8:40:13
NMae | Pá 20.5.2005 8:32:21
Nobčasný piják | Pá 20.5.2005 8:22:54
NRobert(původní) - Profil | Pá 20.5.2005 8:10:09
NPetr <´)))>< - Profil | Pá 20.5.2005 8:07:33
Mě osobně čumilové nevaděj (pokud jich není moc), pokud chce někdo pokecat o rybách, tak je to také v pohodě, ale některé radily a dědky chytrolíny bych nejradši ... ale kdo ví možná budu jednou taky takovej, takže na ně nereaguju. Na co jsem však alergickej, je když někdo přijde a začne "že krmenim kurvim vodu a že když mám pruty ve stojanu, tak že se mám radši rychle pakovat, protože podobné tu nemaj rádi!" atd - to bych vraždíl!
NCyril | Pá 20.5.2005 8:00:05
NVokoun - Profil | Pá 20.5.2005 7:53:16
Nšeptal - Profil | Pá 20.5.2005 7:38:19
Nmiki - Profil | Pá 20.5.2005 7:28:42
Nmax270 | Pá 20.5.2005 7:23:01
NBulk - Profil | Pá 20.5.2005 7:01:35
Asi takhle, mě je absolutně volný kdyzž mě někdo očumuje horší je když se chce někdo za každou cenu vetřít to mě silně vadí. Když to vemu, tak úplně mrňavý prckové kolem pěti jsou fajn a když jim ukážeš rybu nebo viděj jak nějakou táhneš tak máš o obdivotale postaráno, ty větší jako je můj brácha jsou na zabití, ty bych nejradši chytil za prdel a daleko zahodil, pže dělaj bordel a kraviny a když jich je víc, tak to začíná být problém. Pak jsou to ještě většinou zamilovaný páry a páč jsme malý město tak se většinou známe, takže jen tak pokecame atd, takže taky v poho. No a pak ty důchodci, pár jich je fajn a s těma klidně pokecám a získám od nich nějaký info atd, ale absolutně mě vytáčí když příjde děda rejpal důchodce a začne nadávat jak je rybařina drahá a že jsou kapři malý a hovno to dělá a jak je vláda strašná a jak to bylo za komoušů lepší a .....to už pomalu šahám po vidličce :-)
Kde to žije - všechna témata
7:33NRybáři vs ochránci přirody 71
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












