Njepice.cz - Profil | St 8.3.2006 23:01:37
MrCement- mas recht, postava i obleceni tomu odpovida...
NMrCement | St 8.3.2006 22:57:47
jepice.cz: to je prece povestna bila vrana mezi zenami. Vsechny ostatni toci pravou.
Njepice.cz - Profil | St 8.3.2006 22:36:48
Topoľčanec- no jo jenze ona neni pravacka... to je otazka o zenskejch pravackach. ale i tak dekuji za prispevek ;-)
NTopoľčanec - Profil | St 8.3.2006 22:12:09
Moja kamoška kaprárka. A ide jej to super
Njepice.cz - Profil | St 8.3.2006 22:02:41
tož chcelo by to do teto otazky zase po dlouhy dobe odpovedi...
NMates(původní) | St 11.5.2005 8:11:27
Hmm, já bohužel žádnou rybářku neznám a ani jsem žádnou nikdy neviděl a ani navíjet:-(
A moje drahá ženuška má s rybama společné pouze znamení, tak mám smolíka.
Párkrát ovšem vzala prut do ruky a všiml jsem si jedné zajímavosti, držela ho úplně dole na konci, tak nevim jestli to má nějakou spojitost.:-))
NBulk - Profil | St 11.5.2005 7:58:05
Andy: Já bych neutíkal počkal bych si jak se to vyvine, za pokus nic nedáš.
NMichal | St 11.5.2005 7:51:22
Andy: Vždyť by si na ni stejně skoro neviděl, podle těch smajlíků na konci tvých příspěvků soudím, že jsi Žižka :-)))))
NAndy - Profil | Út 10.5.2005 16:25:31
jepice.cz: Já bych věděl, už mám na to další vysvětlující teorii. Ale raději už dneska nebudu nic zveřejňovat, ať to zkusí zase někdo jiný. Ať to není všechno jenom na mě.-)))
Njepice.cz - Profil | Út 10.5.2005 16:20:04
Panove, ja se musim smat kdyz ctu vase odpovedi :-)... Zkuste vymyslet dalsi woloviny. a u zen muskarek to bude tak, ze cim vetci nadra, tim silnejsi snura na navijaku... tak jen vymyslejte.
NAndy - Profil | Út 10.5.2005 16:11:04
Michal: Kdyby moje manželka četla www stránky a poznala mě pod krycím jménem, tak by mě ustřihla šňůru od internetu a možná ještě něco jiného. Ale stejně jenom machruju. Až by na mě nějaká rybářka něco vybalila, nemyslím krabičku mušek, tak bych stejně utekl. Mám přeci rozum.-)))
NMichal | Út 10.5.2005 16:08:23
Andy: Tvoje manželka tyhle www. stránky asi nečte co ? :-)))))
NAndy - Profil | Út 10.5.2005 16:02:31
Vysvětlení proč většina rybářek navíjí pravou rukou je také vcelku jednoduché. Statisticky je dokázáno, že 80 % žen má o malinko větší pravé ňadro, tím pádem dochází k většímu vyvěšení pravého ňadra a tedy i lepšímu výhledu na pravou ruku s navijákem.-))) Pokud by některá rybářka byla ochotná dělat model, tak jsem ochotný své teorie následně předvést v praxi.-)))
NAndy - Profil | Út 10.5.2005 15:54:01
Ještě mě napadá teorie, jestli neexistuje nějaká závislost mezi velikostí ňader a rychlostí navíjení. Čím větší ňadra a rychlejší navíjení, tím větší rozkmitání ňader a následné snižení stability samotné rybářky, které v horším případě může skončit až divokým pádem do vodní masy. To je také vysvětlení, proč všechny rybářky raději muškaří, protože padají do měkkého.-)))
NAlbert | Út 10.5.2005 15:46:18
Andy: To už je potom kategorie "jedno pod hlavu a druhým přikrýt"...
Nhraji - Profil | Út 10.5.2005 15:45:06
Andy: ty nám to komplikuješ, v jeho věkové kategorii bude těch ruk míš až příliš.
drda: máš jako vždy pravdu, praxe je praxe
NAndy - Profil | Út 10.5.2005 15:40:52
drda: Ale není ňadro jako ňadro. Na některé ňadro by mu nemuseli stačit ani obě ruce. Potom tedy platí: jedno objemnější ňadro (dvě ruce).-)))
Ndrda - Profil | Út 10.5.2005 15:37:05
Znám pár rybářek (v podstatě jen drdovou) a ta nemuškaří a navíjí levou. Nic jiného ji taky nezbývá, když mají její navijáky kličku na levé straně.
hraji: počkej až zjistí, že počet jeho rukou (dvě) odpovídá počtu ňader (také dvě). Pak ho zase budeš muset mírnit :-)))
NAndy - Profil | Út 10.5.2005 15:36:17
hraji: On na to jde velmi chytře. U každé rybářky začne nenápadně u navijáku a potom skončí na prsou.-)))
Nhraji - Profil | Út 10.5.2005 15:33:13
Michal: když ho v jeho věku zajímá, kterou rukou motají navijákem, je zkažený už dost, otázka je jestli tím správným způsobem? :-))))
NŠuli - Profil | Út 10.5.2005 14:43:03
Z tvojí otázky jsem usoudil že Iceman je žena rybářka.Navíjí pravou a navíc se dal na muškaření.Jestli doma řádí s vařechou nevim...)))))
NMichal | Út 10.5.2005 14:42:51
hraji: Nekaž ho :-))) Každej není jako ty :-)))
Nhraji - Profil | Út 10.5.2005 14:36:12
Chlape, tebe v tvým věku má zajímat, jaký maj prsa a jak se na ně dostat, a ne kterou rukou točí navijákem :-))))
NMoravák - Profil | Út 10.5.2005 14:34:18
oprava: ...protože levé...
NMoravák - Profil | Út 10.5.2005 14:33:30
švica je pouze okrajovou rybářkou (neznamená to, žde by chytala jen u břehu) a taky motá pravou rukou. Vždycky jí říkám, že si musí kupovat dvoje rukavice, protože lvé samostatně neprodávají, ale jinak když spolu závodíme, tak jde motání pravou nebo levou úplně stranou.
Nzubáč | Út 10.5.2005 13:50:26
Znám dost rybářek, ale muškaří z nich jen jedna, ostatní jsou právě klasické "bobkařky", jen jednu jsem od minulé sezóny předělal na feedrařku a jde jí to náramně .... Všechny však navíjí levou rukou jak chlapi a to je v pořádku... Znám kluky a je jedno jestli leváci nebo praváci, všichni navíjí levou...
Nzandule | Út 10.5.2005 13:00:24
owlet: ale v otázce se mluví o navíjení pravou tlapulou :-)
Nowlet - Profil | Út 10.5.2005 12:26:15
hmm - nevim z jakych statistik jepka vychazi, ale ja navijim take levou tlapou:-)
Nmarchi | Út 10.5.2005 12:21:47
mozno je to preto ze v pravej ruke maju lepsi smrnc
od miesania hnetenia a vyroby roznych dobrot.:- )
Hold trening je trening a zvyk je zelezna kosela.
NAbies Alba | Út 10.5.2005 11:27:20
zandule - ® No a to ještě nevíš, jak se učím nahazovat s anglánem... :-D Strašlivě se u toho vztekám ... :-)
Nzandule | Út 10.5.2005 11:25:44
Abies Alba : no tak teď jsem se pěkně pobavila a tomudle se říká aktivní rybaření, vytahovat děti z vody a bláta hlídat aby nepouštěly červi na svobodu a přitom ještě aktivně chytat a vše co k tomu patří:-)
NAbies Alba | Út 10.5.2005 11:08:13
Jenže ony už v kočárku nejsou a poslouchat ty dvě, jak na sebe ječí a nemají, co by dělaly... A malej se vždycky vykoupe asi tak třikrát ve vodě a bahně, vyhazuje krmení do vody (napodobuje tatínka :-)), vypouští červy na svobodu a tak... No je to hororová záležitost. Holky očividně rybaření nebaví, malého ano... aspoň někdo se potatil :-).
Nzandule | Út 10.5.2005 11:05:34
Abies Alba: no já jsem taky ráda, že můžu chodit sama, ale někdy je to boj, když tě furt někdo pozoruje tak je to občas dost trapný, ale zase musím uznat, že si občas s někým perfektně pokecám, no pokud jsou děti v kočárku tak by tam snad nakrmený chvíli mohly vydržet ne?
NAbies Alba | Út 10.5.2005 11:00:49
zandule - ® Zatím nejsem schopná chodit sama, vlastně se to učím - od manžela. Ale to je to, čeho chci dosáhnout, abych mohla jít a nebyla na nikom závislá. Jenže si vždy musím najít hlídací paní :-(, protože s dětma se to nedá.
Nzandule | Út 10.5.2005 10:50:40
Abies Alba: no jo jepice žijí jen několik hodin a tak se snad jepice nebude zlobit, že jsme ulítli od tématu.
Chodíš na rybky úplně sama nebo v doprovodu s manželem, já si to sama víc užiju nedávno mě přítel furt přemlouval , že si chce alespoň jednou nahodit a hned mi to zamotal:-))) ach ty chlapy:-))))
NAbies Alba | Út 10.5.2005 10:45:22
zandule - ® My se pak doma dohadujeme, kdo ho půjde přebalit... :-D Jenže to nechce nikdo, tak jsme to naučili nejstarší dceru a to někdy udělá za nás. ;-)Ale taky se jí to nelíbí :-)
Omlouvám se, jepice, že to není zcela k tématu.
NBulk - Profil | Út 10.5.2005 10:41:01
žanda: tak co budeš chtít miminko???
Nzandule | Út 10.5.2005 10:36:59
Abies Alba: no to je pravda s těma pokakanýma dětma blééé a když to maj až na zádech :-)))
NBulk - Profil | Út 10.5.2005 10:24:35
žanda: Hele já sio dělal srandu tak klídek, osobně mám třeba problém s tím napíchnout hodně velkou rousnici. A radši když je chytám tak je obloukem obcházím.
NBulk - Profil | Út 10.5.2005 10:22:19
Albert: Nemám náladu se hádat, ale nedá mi to když jsi si začal. Nevim jak to tu čteš ale občas se tu vyskytne i nějaký můj plk, který se týká ryb, a nikdo opakuju nikdo Tě nenutí aby jsi moje příspěvky četl. A narozdíl od nějakýho Alberta, který nemá ani odvahu se zaregistrovat se do nikoho nenavážim.
jepice: Promiň.
NAlbert | Út 10.5.2005 10:08:22
Bulk: Ty už se musíš asi taky zřejmě vyjadřovat vždy a ke všemu. Celý MRK už je zahlcený Tvými duchaplnými plky. Už téměř nejde najít skulinku, aby Tě člověk nemusel číst. Zamysli se taky trochu nad sebou, člověče. Nebo si vyber za zábavu nějaký chat, tam se snad seberealizuješ lépe.
NAbies Alba | Út 10.5.2005 10:07:43
zandule: Ony jsou větší hnusy než prasklej červík ... Takový přebalování podělaného ročního dítěte je dost záběr i pro otrlé rybáře :-)
NAbies Alba | Út 10.5.2005 10:06:38
Bulk: Už se neštítím, hrdě je nabodávám jako ražniči ;-)
Nzandule | Út 10.5.2005 10:06:07
Bulk: tady třeba vůbec nejde o štítění, já normálně žířalky pozbírám, červi napíchnu na háček, ale někdy je to kapku hnus třeba když praskne ap.
NG.Moolis - Profil | Út 10.5.2005 10:05:10
Ativní způsob lovu, ženský podle mně nemaj na bobkařinu dost trpělivosti. Taky si nechtěj zasírat ruce žížalama a červama. Ty aktivní typy prostě nechtěj doma sedět na prdeli, Navíc v tom házení šňůrou je asi jistý estetično.
Neznam moc ženskejch, který by jezdily muškařit samy, většinou jezděj se svým nabíječem (vlastně až na jednu výjimku, ale tam se dá ta samota pochopit). Kdyby nabíječe neměly, muškařit by nejezdily.
NBulk - Profil | Út 10.5.2005 10:02:55
AA. Ty se štítíš červiků a žížalek??, A to jsi řikáš rybářka jo :-)
NAbies Alba | Út 10.5.2005 10:01:33
Navíjím taky levou. K muškaření: možná proto, že takhle jejich nástraha není živá (červ, hnoják), takže nemusí brát do ruky něco, čeho se štítí :-). Ale já nemuškařím, tohle je opravdu jen moje teorie.
Nzandule | Út 10.5.2005 9:56:09
Čauvec no nevím jak ostatní, ale já navíjím levou a rybářky co já znám tak také a zrovna ani jedna moje známá se muškařině nevěnuje, ale podle mě je muškařina oproti klasické bobkařině dost aktivní a možná proto je dost rybářek muškařek. I když já osobně se nebráním žádné technice rybaření, ryby mě prostě baví a je to super.