Tvrdá kukuřice

Zdar chlapi,
jaký máte názor na krmení tvrdou kukuřicí??
Autor diskuse: Mníček - Profil , 17.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NMníček - Profil | Pá 18.5.2007 22:51:25

Já netvrdím že je jich většina ale krmí a možná by ses divil jak

    NSteewee - Profil | Pá 18.5.2007 22:50:16

    určiě. Všichni jste správní a milujete svoje rybičky. Pedofilie- masaři, zoofilie- kapraři, nekrofilie- vláčkaři....

      Npytlák - Profil | Pá 18.5.2007 22:48:48

      Mníček: Po tom co jsem to tady pročetl tak nevěřím. Ale budeš se asi divit, zatím jsem nikdy nikoho neviděl krmit suchou a tvrdou kukuřicí. A to trávím u vody kde jezdí spousta kaprařů dost času....Docela mě odpovědi na tuto otázku překvapily.

        NMníček - Profil | Pá 18.5.2007 22:36:34

        No to asi netají ale ty věříš tomu že všichni vaří????

          Npytlák - Profil | Pá 18.5.2007 22:35:04

          Mníček: Že by to všichni kapraři tajili? Nebuď malej...

            Nvydra123 - Profil | Pá 18.5.2007 22:27:34

            Wright-jestli nevíš jaký je rozdíl mezi vařenou kukuřicí a tvrdou tak to skoro vypadá že asi nevíš nic,skus sypat tvrdou kuku mezi plot´ky a cejny ..nic s tím nesvedou...a potom jim nasyp vařenou..spucujou to raz dva

              NMníček - Profil | Pá 18.5.2007 22:21:29

              Okoun máš naprostou pravdu a drží m ti palce stůj si za svým......

                NOKOUN 39 - Profil | Pá 18.5.2007 22:19:43

                wright - souhlas, mluvte si tady svoje beze mě, tohle je o ničem. Jestli se budu, někdy registrovat k nějaké diskuzi, tak doufám že se v ten den nebude registrovat nikdo jiný, aby nebyl automaticky podezřelý.

                  NWright - Profil | Pá 18.5.2007 22:15:25

                  Okoun: Souhlasím, další diskuse nemá přínos

                    NMníček - Profil | Pá 18.5.2007 22:14:58

                    Pytlák - to že to tady nidko nepsal neznamená že to nikdo nedělá.

                      NMníček - Profil | Pá 18.5.2007 22:14:50

                      Pytlák - to že to tady nidko nepsal neznamená že to nikdo nedělá.

                        NOKOUN 39 - Profil | Pá 18.5.2007 22:14:11

                        wrighte - Nech prosím toho rejpání, jinak tuhle diskuzi úplně ukončím.

                          Npytlák - Profil | Pá 18.5.2007 22:08:11

                          To by mě zajímalo proč jsem se nikdy nikde nedočetl o tom že je dobré krmit tvrdou kukuřicí... Až tady včera. No ať si tam háže každej jakou chce. Můj názor je ten že tu tvrdou ryby tráví hůř než vařenou. A pokud tam někdo napere takové množství že to ti velikáni nestačí sežrat, tak to ve vodě (v teplé vodě) začne brzo kvasit. Tu měkkou sezobne i menší ryba. Tu tvrdou těžko. Čau.

                            NWright - Profil | Pá 18.5.2007 22:07:26

                            O+V Díky za vysvětlení , jaký je prosím rozdíl mezi tvrdou a vařenou, či máčenou kuku vůči bílé rybě? Tohle bych potřeboval vysvětlit.

                            vch: jde třeba o antibakteriální léčiva

                              NMníček - Profil | Pá 18.5.2007 22:04:45

                              vrch - to mě samozřejmě napadlo ale moc a tomu nevěřím a i kdyby.








                                NOKOUN 39 - Profil | Pá 18.5.2007 22:00:50

                                wrighte - Já nemám s vydrou nic společnýho, tak toho prosím nech. Je mi úplně jedno, kdo se kdy registruje. Já se zaregistroval, abych mohl odpovídat,protože k tomu mám co říct, jinak jsem na mrku, jako čtenář už dlouho. Vydra možná udělal to samé.

                                  Nvch - Profil | Pá 18.5.2007 21:59:51

                                  Mníček-a to tě nenapadlo,že tím třeba někdo chtěl říct,že se pod dvěma nicky zaregistroval jeden člověk? :-)

                                    NMníček - Profil | Pá 18.5.2007 21:57:59

                                    Nevím co tady pořád narážíte na tu jejich registraci. Prostě měli potřebu se k tomu vyjádřit tak to udělali. Mě osobně je úplně jedno kdy se kdo registroval ale že vstoupil do této diskuse svým názorem.

                                      Nvydra123 - Profil | Pá 18.5.2007 21:56:52

                                      Wright-jak to jen napsat,asi největší plus tvrdé kuku je že si nemusím hrát z bílou rybou..kvůli tomu k vodě tedy fakt nechodím...myslím že už tady ten důvod padl už od hodně rybářů,ale přesto ti ho rád ještě jednou připomenu

                                        NOKOUN 39 - Profil | Pá 18.5.2007 21:56:38

                                        mníčkovi - To s Tebou souhlasím, naplnil jsem schválně pet láhev po vrch a zalil vodou a stále to není žádné hrnečku vař. A ani nebude, to jsem si jistý. Ale, kvůli některým kolegům dělám test ještě jednou.