MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Přidání rubriky "DRAVCI"

Už jsou na MRKu všechny možné rubriky, které vyhovují všem možným způsobům rybolovu.
Plkárna (pro nezávazné kecaly), Bulvár (pro nenapravitelné a zanícené kecaly), Plavaná, Feeder, Kaprařina, Přívlač, Muškaření, Sumcařina a
Můj lov... Postrádám zde všek rubriku, ve které by se mohli sdružovat výhradně vyznavači lovu dravců. Pominu-li rubriku přívlač, tak tomu nikde není možné. Od nového roku nám přibyla "Sumcařina". Myslím že je to na úkor ostatních druhů dravých ryb. Tato rubrika samotná není až tak navštěvována a byl by jsem pro to, rozšířit ji na rubriku "DRAVCI". Co vy na to???

Autor diskuse: barbel
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 28.4.2005

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N xycht - ® Čt 28.4.2005 12:07:21
barbel: pojď pokecat do sumcařiny ne ? :-) co máš proti sumíkům? :-)

Šuli: :-)))
N DeProfundis - ® Čt 28.4.2005 11:44:38
Barbel: SOUHLAS!!!
N macek Čt 28.4.2005 9:50:01
můj názor je, že je to zbytečné. sumcařina je asi dost specifická, ostatní věci jako tloušť na třešeň, bolen na chrousta - to se běžně řeší např. v plavané.
N Šuli - ® Čt 28.4.2005 9:44:09
barbel:jako zadavatel otázky máš tu možnost,že to neumíš je tvoje mínus..))))
N barbel Čt 28.4.2005 9:32:20
Suli: kdybych věděl jak, tak tě vymažu ty kok.te :-)))
N Šuli - ® Čt 28.4.2005 9:30:49
barbel:Poslední možnost je nejlepší...))))
N honza_s5 - ® Čt 28.4.2005 9:30:09
:)))
N barbel Čt 28.4.2005 9:25:27
strejka: hmmm a proč je tu teda SUMCAŘINA??? Nejdrastičtější způsob lovu??? Proč tady nemůže být třeba úhořina, tlouština, candátovina, štikařina, bolenovina, okounovina...??? Kdo se nad tím nezamyslí, je to pro něj píč..ina... On nikdo tyto ryby nechytá??? A nebo je chytá pouze na vláčku ??? Já tlouště chytám s 90 % na třešně, nebo švestky, okouny na žížalu, úhoře na rousnici atd. A do které rubriky asi mám jít ??? Podle tebe do plkárny, nebo asi do prde.e ???
N strejka Čt 28.4.2005 9:16:44
barbel: chytání na jiné nástrahy než na rybičku se bez obtíží vejde do jiných rubrik a rybičkáři (myšaři) si vlastní rubriku nezaslouží, maximalne jen jako řízenou agitku za jednoháčky a okamžité záseky, ta by se u nás ale jen těžko uživila :-((
N Albert Čt 28.4.2005 8:45:24
Barbel. Naprosto s tebou souhlasím. To vysvětlení mě prostě jen tak napadlo, bez jasného vyjádření adminů bychom jenom polemizovali.
N barbel Čt 28.4.2005 8:40:46
Albert: teď nevím s naprostou jistotou, jestli byla či nebyla na starém krásném MRKu (bez ironie, mám stejný názor) rubrika DRAVCI. Ale kdyby chtěli admini upřednostnit lov na přívlač před lovem na živou, tak by zde nemohla být SUMCAŘINA. Mimochodem, většina dravců se dá chytat i na mrtvou rybku. Nebo i jinak. Několik malých příkladů: tloušť na ovoce, úhoř (i sumec) na rousnici, okoun na červy, bolen na chrousta, mník na žížalu, štika třeba na myš:-) atd. atd. Myslím, že právě tyto způsoby lovu jsou opomíjeny a obeznámením s jejich účinností mezi nejširší rybářslou veřejností, by se omezil tolik diskutovaný lov na živou rybku. A to by bylo možné pouze v rubrice pro tento druh rybolovu přímo vyhrazené. A tou by mohla být rubrika DRAVCI.
N Albert Čt 28.4.2005 8:09:52
Teď si úplně nejsem jistý, ale myslím, že na starém a krásně barevném MRKu ta rubrika byla. Jestliže ji admini přejmenovali na "přívlač", asi to nějaké důvody mělo. Napadá mě, jestli tím nechtěli tak trochu upřednostnit ( oprávněně) vláčení před lovem na živou.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAKCE!! Pelety Mainline Feeder

Za 99
Kvalitní měkčené peletky nyní za TOP CENU!!!!

akce, rybareniNash Key Cray Cultured Boilies 20mm

Za 324
Speciální boilies vyrobený technologií.Základem těchto neutrálních nástrah je vždy vnitřní neutrálně vyvážená kulička, která v dlouhodobém procesu, který trvá celých 6 dní, je postupně a opakovaně obalována do unikátní tekutiny a prášku, čímž vzniká mimořádně atraktivní vrstva

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
InRybareni.cz InRybareni.cz

Rybářský obchod InRybaření.cz nabízí prvotřídní zboží nejvyšší kvality, seriózní jednání a vstřícnost. V našem internetovém obchodě...