- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ceny rybářských potřeb
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NValda - Profil | Út 9.4.2013 22:16:13
NHlubočepy - Profil | Út 9.4.2013 22:04:29
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 22:00:43
nejsem proti,ať vydělá když to umí slušně,takovejm přeju..a fandím!..
Nlikin - Profil | Út 9.4.2013 22:00:40
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 21:59:34
právě!Hrajou jim sami do kapes,vyhovuje to vše,ty se napakuješ-my se s tebou svezem,pak z horních 10 táců je najednou 80 táců..-)keří mají nahrabáno..-((
NHlubočepy - Profil | Út 9.4.2013 21:56:45
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 21:51:35
to jo!
ale de facto-ona to je politika-obchodu!ale nekalého,špinavého!..-((
Nretrívr - Profil | Út 9.4.2013 21:46:35
NHlubočepy - Profil | Út 9.4.2013 21:45:03
Nmimat - Profil | Út 9.4.2013 21:44:38
Hledal jsem to cez "nákupy v aglii" odradil mě ale kurz, kterým to přepočítávali, chtěli za libru 36 kč, co se mi zdálo hodně.
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 21:40:56
jasný,.
já mám naštěstí tu výhodu,že pokud budu vopravdu po něčem toužit,tak mám tu výhodu,že mi po švárovi zůstala na slovači žena,plno kamárádů-společných a díky jim i kamarádů z maďarské župy-poslanci,i kamarádi kol merenye..,kam sme měli odjet na společný výlet,ale bohužel už jsme to nestihli,švára mi zemřel..takže bych sehnal,..
ale netoužím po tom,já nepotřebuji být IN,mít IN,jám si vystačím s tím co mám,na můj rybolov to stačí,na požitek z rybařiny..
ale máš pravdu-nakoupit venku,ale zase ..proč venku?co proto udělá stát,abys tam nenakupoval?..
Nretrívr - Profil | Út 9.4.2013 21:40:53
NHlubočepy - Profil | Út 9.4.2013 21:39:30
NHlubočepy - Profil | Út 9.4.2013 21:37:40
Nretrívr - Profil | Út 9.4.2013 21:37:31
Nmimat - Profil | Út 9.4.2013 21:31:11
Jak by si to ale chtěl změnit?? Jedině tak, že tu prostě nebudeš nakupovat. Těd jsem to řešil, chtěl jsem to od tama vzít, ale je to šíleně komplikované, tedy alespoň pro laika jako jsme já, mě učil komanči jenom pa rúsky :o).
NHlubočepy - Profil | Út 9.4.2013 21:31:11
Nretrívr - Profil | Út 9.4.2013 21:27:02
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 21:27:02
až vopravdu pude o naše bejváky, živobytí..a to ještě jen z druhé řady,aby na nás nebylo moc vidět,aby si sousedi nemysleli něco špatnýho o nás...,nebo známí,neumíme se ozvat..a když,tak se naočkují študácí,kerejm naslibujou a pak s nima jako s prvníma zatočej!..
NHlubočepy - Profil | Út 9.4.2013 21:25:09
Nretrívr - Profil | Út 9.4.2013 21:22:49
NHlubočepy - Profil | Út 9.4.2013 21:21:47
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 21:19:43
ano..v 99% jsme jen ten podředný východ,to jim musí stačit takle...A je vymalováno!
A tady každy drží p..u,bo má strach...
Nmimat - Profil | Út 9.4.2013 21:17:02
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 21:11:10
a ten může jenom zírat, co víc..max.tak plakat-(((
Nlikin - Profil | Út 9.4.2013 21:10:48
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 21:10:35
skoro 1/3!!!!
To víš,když to chceš,já ti cenu natáhnu-a ty si to koupíš,nebo budeš mít víš co..na to tady jedou,..protože abych byl IN,abych měl to nejnovější,nej..lepší,tak proto udělám cokoli,..a proto to šponujou! a blbý kupujou!
Tím se nechci nikoho dotknout,ale je to tak..
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 21:06:45
přesně jsi to vystihl!
Shimo dá nejvíc - bude mít nejlepší kvalitu!!asi tak,no..
Nmimat - Profil | Út 9.4.2013 21:04:17
Běžná cena u nás:http://www.nasoutokushop.cz/jrc-pristresek-sti-twin-skin-2-man-mk2-d11897
-10990 kč
V zahraničí:http://www.climaxtackle.com/jrc_products/sti_twin_skin_mkii_bivvies.htm
-250 liber je asi 7500 kč
Je to až k pláči, angláni vydělávají 4krát více .......
NHlubočepy - Profil | Út 9.4.2013 21:02:57
Nlikin - Profil | Út 9.4.2013 20:58:11
NHlubočepy - Profil | Út 9.4.2013 20:55:54
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 20:54:33
ahojda,¨
trefil jsi hlavičku,protože najednou začne vypočítávat co všechno musí,aby..aby co? aby odral zákazníka? a on měl z toho nejuvětší užitek?..asi tak to vidím..
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 20:52:32
dobře..
Tomu bych rozuměl..Ale vysvětli mi tedy,proč třeba Shimo má kvalitu 150% a třeba Mivardi 85%,Okuma trřeba 99%..todle objasni..Podle toho,kolik jim origo firma zaplatí?..
NJirka Klíma - Profil | Út 9.4.2013 20:51:24
Nlikin - Profil | Út 9.4.2013 20:48:09
Nretrívr - Profil | Út 9.4.2013 20:46:58
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 20:44:22
souhlas -fabrika,tady u nás vyrobeno a za rohem,o 25m dál je to už o 1/3 dražší..Proč?KUWA?Proč?..
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 20:43:01
sobře..o číně..
ale pak mi řekni: Shimo,Mivardi,Okuma,Spor..
ti všichni si nechaj značku podle tebe udělat v číně? A ten kdo zaplatí nejvíc,tomu udělaj kvalitněj navy?..nebo jak..
NHlubočepy - Profil | Út 9.4.2013 20:42:44
Nretrívr - Profil | Út 9.4.2013 20:42:22
NLee-Haney - Profil | Út 9.4.2013 20:41:39
Nlikin - Profil | Út 9.4.2013 20:39:18
Nretrívr - Profil | Út 9.4.2013 20:35:41
Nlikin - Profil | Út 9.4.2013 20:33:04
Dělám to opravdu nerad, ale struktura daní ve státním rozpočtu ti opravdu nic neříká.
Nppecar - Profil | Út 9.4.2013 20:25:31
Můžu svědomitě říct, že mám problém přesvědčit lidi o tom, že to nejsou šmejdy a že za tu cenu dostanou kvalitní věci. Když vidí zákazník stejnou věc, jen s jinou nášivkou u zavedených e-shopů a prodejen za cenu, která je i jednou tak vysoká jako moje, tak mi prostě neveří. Uvěří, až když si to osahá naživo. Částečně se tomu ani nedivím, byl jsem na tom dost podobně. Ale pár emailů a poptávek do Číny a do velkoskladů v Británii mi otevřelo oči.
Petrův Zdar
NLee-Haney - Profil | Út 9.4.2013 20:24:27
Nlikin - Profil | Út 9.4.2013 20:21:09
NLudvaBrno - Profil | Út 9.4.2013 20:19:29
NButchi - Profil | Út 9.4.2013 20:19:02
Přesně tak, nemám co dodat.
Snad jen, že si za to částečně můžeme sami.
NSAHIB - Profil | Út 9.4.2013 20:18:29
Odpovědět umí jen jeden:
Nejlevnější prodejce - nepotřebuju drásat zákazníka,vydělám slušně i tak..a všichni tři sou ve svým,dobrý ,což..-)to sou taky zkušennosti.. budto k tomu lenějšímu- s kvalitou stejnou ,nebo raději jinam..
NLee-Haney - Profil | Út 9.4.2013 20:17:57
Nlikin - Profil | Út 9.4.2013 20:17:12
Každého věc, koupit u nás, nebo ušetřit venku. Pokud je rozdíl pár procent, tak to neřeším, pokud je to 30-40 %, pak je každého problém, kde nakoupí.......
NButchi - Profil | Út 9.4.2013 20:13:38
A to nakupování za hranicema platí úplně o všem, tedy i o věcech běžné denní spotřeby.
NLee-Haney - Profil | Út 9.4.2013 20:11:48
Nretrívr - Profil | Út 9.4.2013 20:05:04
NButchi - Profil | Út 9.4.2013 19:59:01
Rozumím tomu, že se na MOC projeví další náklady prodejce, ale ať mi nikdo netvrdí, že je i v takovém případě potřeba prodávat výrobek za více než dvojnásobek ceny.
U nás existuje několik rozumných obchodníků, se kterými se lze dohodnout na ceně, resp slevě, a k těm chodím, protože se mi takový přístup líbí. Jinak odmítám nakupovat předražené věci, nevidím jediný důvod, proč bych měl.
NLee-Haney - Profil | Út 9.4.2013 19:36:07
Nvendys-vt - Profil | Út 9.4.2013 19:28:01
NEfis9 - Profil | Út 9.4.2013 10:33:23
NBarbusek - Profil | Út 9.4.2013 10:31:32
NEfis9 - Profil | Út 9.4.2013 10:11:25
Kde to žije - všechna témata
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:34NRybáři vs ochránci přirody 57
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











