Mitchell Turbocast 7500

Máte niekto skúsenosti s navijákmi Mitchell Turbocast 7500? Mám možnosť kúpiť dva nepoužívané.....Ďakujem
Autor diskuse: RoboZa - Profil , 6.3.2005 kaprařina - náčiní, doplňky
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nsajo @ | Ne 6.3.2005 19:45:36

tak i ch zober.je to super cena,aj super kvalita. su od p. PECA?

    NRoboZa - Profil | Ne 6.3.2005 19:38:26

    Ja môžem zohnať 2 za 6tis Sk NOVE - od kamoša čo ich má ako zbierku:). Na každom je 400m whiplasky......

      NKlikař - Profil | Ne 6.3.2005 16:05:28

      RoboZa:Mam turbocasty 7500 už 5-6 let jsou to skvělý naviáky ja mam k nim takovej srdeční vstah.Mohu ti je vřele doporučit a vým o prodejně v Praze kde je prodávaj nový za cca 3900.

        Nsajo | Ne 6.3.2005 13:27:39

        su dobre ,ale sa mi nezda aby boli este nepouzivane.uz sa nevyrabaju.a ked tak to budu z reklamacie.ja mam mitchel ALU 398.TIE TI MOZEM ODPORUCIT.