Proč ženský tak málo rybaří?

Proč je tak málo rybářek?Je to nedostatkem času,nebo vztah k rybačce je podmíněn vlastnictvím loveckýho pudu-vlastnějšího nám chlapům?Já bych si klidně nějakou hezkou nechal líbit,ale nerostou....Pokud byste o nějaký věděli-NESMÍ BEJT VE STRANĚ!!!
Autor diskuse: Azbest - Profil , 18.2.2005 všeobecné - ostatní

Azbest - Profil | Pá 2.12.2005 10:19:24

Tady je nějak dlouho mrtvo!!!Chlapi,vy jste ty ženský vyhubili,či co??Onehdá jsem dalekohledem přes vodu viděl na břehu opuštěnej cajk,tak jsem projel okem za sklem okolí a v pohybu v trávě jsem to identifikoval a málem zařval nešťastně a taky závistivě:"Boha,oni tů jebú!!!":-)

    Azbest - Profil | Pá 20.5.2005 23:38:54

    To je ideální činnost.Drinkujou znamená chlastaj?Tak vyhlaš prohibici a je to:-))

      gadasník | Pá 20.5.2005 20:52:54

      Moje ženuška je magorrybářka,kámošova ženuška je taky magorrybářka,přes den chytačka,v noci/poklud to jde!/,..kačka.No není nám krásně?Jenže poslední dobou drinkujou víc než mi s kámošem.

        Azbest - Profil | Pá 20.5.2005 17:22:48

        Mae-manželku s sebou na ryby neberu z prostého důvodu.Neexistuje.Bývalá žije už léta někde u Stuttgartu a to je dobře.Kdybych měl vlastní,tak bych tu třeba nelovil půvabný rybářky opásán brodící sukní:-))

          Andy - Profil | Pá 20.5.2005 15:53:07

          drdiku: Já mám velmi kladný přístup k ženám. To by jsi se také divil :-)) Bohužel už musím odejít, k večeru jdu lovit ryby a krásné rybářky :-))

            zandule | Pá 20.5.2005 15:51:44

            Mae: nejdřív bychom zaútočili na křesílka či židličky a pak by padaly chytré rady :-)))

              drda - Profil | Pá 20.5.2005 15:45:55

              Andy: to by ses divila :-)

                Andy - Profil | Pá 20.5.2005 15:41:01

                zandule, mae: Výsledek našich testů a reakce jednotlivých rybářů by jsme mohli zveřejnit v nějakém článku na Mrku. Někteří rybáři jsou hodně nekomunikativní, například drda: -)))

                  Mae - Profil | Pá 20.5.2005 15:37:49

                  Andy: a začnem slovy " dělá to něco " ?? :))))

                    drda - Profil | Pá 20.5.2005 15:37:31

                    žandule: v tom případě je gramaticky správně napsaný jen jeden z jeho (jejích) posledních dvou příspěvků :-)

                      zandule | Pá 20.5.2005 15:34:59

                      Já mám teď strašně vysmáto atak už píšu blbiny.
                      Andy: jo si hodíme rande s Mae u vody a budem tam obtěžovat rybáře a testnem je jak moc jsou komunikativní:-)))

                        zandule | Pá 20.5.2005 15:33:32

                        Už jsem tu, jsem se zapomněla na netu.
                        drda: Andy je holčička:-))

                          drda - Profil | Pá 20.5.2005 15:25:51

                          Andy: ta čeština je dost zapeklitá. Aby si Žandule nemyslela, že jsi holčička :-)

                            Andy - Profil | Pá 20.5.2005 15:25:41

                            Mae: To nevadí, budeme chytat ryby všichni společně. Budu obklopen krásnými rybářkami, to by byla romantika :-))

                              Mae - Profil | Pá 20.5.2005 15:22:51

                              Andy - ® : no, příští týden má Žandule rande se mnou :))

                                Andy - Profil | Pá 20.5.2005 15:21:30

                                zandule: Však také s tebou počítám. Až tě někdy potkám u vody, tak na tvého kamaráda nebudu brát ohled. Budeme spolu chytat ryby a třeba se mu to nebude líbit a půjde domů. A budeme tam spolu sami. :-)))

                                  Mae - Profil | Pá 20.5.2005 15:11:06

                                  zandule - ® : vokoun mi právě sdělil, ať si hodím do karty fotku a pak uvidí zda by mě vyhodil ... tak nevím jsem ošklivá ?? :))

                                    zandule | Pá 20.5.2005 15:08:51

                                    Andy: já také chodím občas na ryby bez přítele třeba s kámošem :-)) klidně to mohl být kámoš

                                      Andy - Profil | Pá 20.5.2005 14:40:09

                                      Mae: Kdyby to byl jenom její kamarád, tak bych ji klidně nabídnul také kamarádství. A já bych v její přítomnosti určitě nespal. Takové půvabné rybářce je potřeba věnovat ohodně větší pozornost a ne takto promarnit důležité chvíle:.-)

                                        Mae - Profil | Pá 20.5.2005 14:35:26

                                        Andy - ® : a jak víš, že to byl její přítel ?? Já taky chodím na ryby s kamarádem ...
                                        Azbest - ® : tak sebou na ryby ber manželku :)))

                                          Andy - Profil | Pá 20.5.2005 14:30:40

                                          Minulý víkend jsem narazil opravdu na překrásnou rybářku. Její přítel spal v trávě a ona seděla poctivě u prutů a sledovala čihátka. Přítel se ani nevzbudil, když jsem se s ní na chvíli dal do řeči. Škoda, že tam nebyla sama. Sice už jsem odcházel od vody, ale v tomhle případě bych si čas udělal.-)

                                            Azbest - Profil | Pá 20.5.2005 14:26:30

                                            Bulk-víkend odchytám na Jesenici.Jede se tam přes celou nudipláž,takže tam třeba bude nějaká nahatá rybářka,nebo aspoň v brodící sukni:-))

                                              Azbest - Profil | Pá 20.5.2005 14:25:03

                                              ZN-ty máš přehled panečku o osobách a obsazení:-))
                                              Naše novela ovšem není telecí,jako ty ostatní.
                                              Jsme tu samí qalitní jedinci z dobrého chovu:-)

                                                ZN - Profil | Út 17.5.2005 10:45:46

                                                A nekonečná novela z Venezuely pokračuje dál a dál.
                                                Obsazení:
                                                Don A.Perverez- šéf místní mafie, tajný spolupracovník VTP a tajný špion levicové organizace Rudá stezka
                                                Vin-sur-fink- původem číňan, spolupracovník Pervereze a spojka na čínskou mafii
                                                Juan Andyrez- známý vtipálek a sok Pervereze
                                                Doňa Mimoňa- objekt obdivu A.Pervereze
                                                Šous-tej- milenka Win-sur-finka
                                                Esmeralda- dlouhovlasá blondýna, zázrakem uzdravená ze slepoty (ne docela)

                                                Zdroj: radio H.....

                                                  Bulk - Profil | Út 17.5.2005 10:07:38

                                                  Azbest: Já taky, vemu spacák večer chytám do 12 nakrmím zalehnu a ráno od čtyř znova je to super, le občas mám strach a někdo druhej by bodnul.

                                                    Azbest - Profil | Út 17.5.2005 10:04:09

                                                    Bulk-rád jezdím na dýl,protože mi vadí kone rybačky.Tak rád přespím a ráno znova.
                                                    MD-pravdu díš.

                                                      Bulk - Profil | Po 16.5.2005 11:41:11

                                                      Azbest: Já to mám tak nějak rozdělený, někdy když mě všechny lidi se...tak jdu na ryby a jsem rád že tam je klid a tak. Jindy mě to prostě chyte a domluvím se s kámošema a vyrazíme a i když to nebude moc o rybách tak jsem rád že můžu odit řeč, opéct buřtíky atd.

                                                        Azbest - Profil | Po 16.5.2005 11:37:29

                                                        Bulk mě ne a rybačka o samotě je pro mě taková nějaká prázdnější.Sám můžu bejt doma.Vím,že to má spousta lidí obráceně a utíkají na ryby do samoty.Já ne.Ale že bych musel sedět na břehu mezi cizíma lidma,tak to rozhodně ne...

                                                          Miloš_diakritický | Po 16.5.2005 11:34:37

                                                          Pan Slamáček:
                                                          asi je, ale sebevampovější baba, kdyby zjistil, že je komunistka, by ho zcela jistě nelákala...

                                                            Azbest - Profil | Po 16.5.2005 11:34:02

                                                            Zrovna tobě se budu svěřovat.Můj poslední příspěvek muže jako nadrženej pochopit jen ignorant...

                                                              Pan Slamáček | Po 16.5.2005 9:56:10

                                                              Azbeste to jsi tak silene nadrzenej?

                                                                Bulk - Profil | Po 16.5.2005 9:42:58

                                                                No jo to je pravda radost z úlovku sdílím sám, ale na druhou stranu já bych se na rybách nedokázal soustředit a ženská by odváděla moji pozornost a......

                                                                  Azbest - Profil | Po 16.5.2005 9:15:40

                                                                  Já zvládám sám všechno(skoro:-)),akorát mě nebaví si sám povídat a taky o radost z úlovku se potřebuju dělit...

                                                                    Bulk - Profil | Po 16.5.2005 8:44:39

                                                                    Mě by stačilo to uspokojování a pak by mi nevadilo kdybych jí stejně oplácel. Jinak vaření atd. zvládám sám

                                                                      Azbest - Profil | Po 16.5.2005 8:30:49

                                                                      Dotyčný rybář má pak za úkol slastně vrnět,pochvalně občas zamručet,být úspěšným lovcem,chválícím konzumentem a také uspokojování oplácet v náležité míře:-))

                                                                        Azbest - Profil | Pá 13.5.2005 9:22:20

                                                                        Myslím,že žena na rybách i nerybařící může dělat spoustu činností.Vařit,míchat krmení,stavět biwi,vytvářet nad rybářem stín,odhánět dotěrný hmyz,střílet komunisty,utírat lovci pot a samozřejmě ho všelijak uspokojovat..:-))

                                                                          Bulk - Profil | Pá 13.5.2005 9:22:10

                                                                          Azbest: To neva. i tajná mise musí být jednou dohalena, i Bond se neumí skrývat pořád

                                                                            Azbest - Profil | Pá 13.5.2005 9:08:23

                                                                            Bulk-špion je jak už titul napovídá na tajné misi....