- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Byli byste pro ověřené členství?
Martine, co ty na to?
Jste pro ověřování identity?
A) ANO 73%
B) NE 28%
Od 2.6.2025 hlasovalo 80 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NToM1977 - Profil | St 4.6.2025 11:22:18
Nmurphyy - Profil | St 4.6.2025 11:06:14
NToM1977 - Profil | St 4.6.2025 10:39:32
Nemám proto, abych někomu něco napsal, reagoval, důvod, proč bych měl chtít vědět jak vypadá, jak se jmenuje, kde bydlí a mít možnost mu zavolat. Pokud nejsem psychopat, tak fakt ne 😎 A proto mě zajímaly pohnutky jxr
Nmurphyy - Profil | St 4.6.2025 10:28:07
u tohoto formatu je odkryta hlava aspon povedzme ze meno priezvisko :)
NToM1977 - Profil | St 4.6.2025 10:12:01
Mě by zajímal důvod a čemu by to podle tebe prospělo jako celku, jakože MRKu?
Píšeš, že se za svoje jméno, fotku, telefon a bydliště nestydíš a tak všichni dělejte stejně.
To je takový dost plytký. Zajímá mě to proto, jestli za tím vidíš něco víc, nějaký hmatatelný přínos pro MRK nebo to je jen tvůj nějaký postoj a tak trochu taková fízlo/lustrace.
Neber to zle, rozhodně tě nechci hejtit nebo něco proti tobě. Prostě to psané slovo je někdy plochý a vypadá až agresivně, ale to není můj záměr. 🍻
Njxr - Profil | St 4.6.2025 9:48:31
NToM1977 - Profil | St 4.6.2025 9:04:16
Jen, abychom přesně věděli, kdo s tebou diskutuje, mi přijde dost málo a vlastně i nevhodný toto vůbec chtít na webu tohoto formátu.
Ncomputerfish - Profil | Út 3.6.2025 16:56:19
NKreja - Profil | Út 3.6.2025 16:24:12
Nmurphyy - Profil | Út 3.6.2025 15:21:29
Nlikin - Profil | Út 3.6.2025 15:16:04
Nmurphyy - Profil | Út 3.6.2025 12:48:58
Nphoenix410 - Profil | Út 3.6.2025 12:43:05
Ndoliz - Profil | Út 3.6.2025 12:17:54
NMartin M. - Profil | Út 3.6.2025 11:49:06
Dnes probiha domluva pres SZ nebo telefon a neumime zjistit, jestli k obchodu doslo nebo ne, neumime proto rozpozat, kdo koho smi hodnotit. I proto jsme nikdy neudelali aukce, muselo by se to platit pres nas, jinak by tam bylo milion zpusobu, jak to osidit a problemy pro nas. Bazar na mrku mel byt neco jako inzeraty v casopise nebo tusim tak stale funguje anonce.cz, proste jen telefonni cislo a vyridte si to mezi sebou.
Pripominam, ze zadna socialni sit aktualne skutecne overovani identity uzivatelu nedela. Dokonce uz i na eshopech neni potreba zadat spravne jmeno a adresu, pokud si zbozi posilam do vydejniho mista, staci jen znat kod a zaplatit. Na MRku to je samozrejme horsi v tom, ze anonymni neni jen zakaznik, ale i prodejce, coz lze bezchybne vyresit jen a pouze tim, ze si zbozi predate osobne.
Naleš vavřina - Profil | Út 3.6.2025 7:16:31
Celkem mne taky zlobí "virtuální anonymita" diskutujících, protože osobně si za svým chováním zde stojím a nestydím se za něj, což se o řadě uživatelů anonymních nicků říci nedá. Je to jen a jen věcí osobní cti a zásad.
Nsven - Profil | Po 2.6.2025 19:38:50
I když.. v případě přijímání do spolků, to klidně podepíšu, myslivecká sdružení, to tak mají víceméně dodnes.
Ale tady mi to přijde trochu moc. Jsme na zábavném webu, tak bychom se měli především bavit a ne lustrovat.
Ostatně, pokud začnu od sebe, tak i když to na první pohled do karty není zřejmé, osobně mě tu zná cca 35-40 lidí, mou adresu, telefon, email má nějakých cca 6O dalších.
V dnešní době ,je skrytá identita na netu iluzí. Každý po sobě
chtíce- nechtíce, nechává virtuální stopu.
Kdyby měl MM tu potřebu, tak i z těch nejbanálnějších stopiček každého uživatele vytvoří takový identikit, že by bylo každému divno :-) Ale jak píšu...vždyt jde o prd.
Jestli si někdo myslí, že je v utajení, tak bych mu tu iluzi nebral :-)
V minulosti si to myslel např. hulvát a vysírač FockeWolf a pak se přesvědčil, že všechno je jinak .-)
Já bych to nechal na každém, jak se chce prezentovat.
NÉčko:-) - Profil | Po 2.6.2025 19:22:48
Nechce se mi zakládat nová diskuze, tak to napíšu sem. Používám adblock, protože mi vadí reklamy. Ale zároveň tu trávím dost času a nedělalo by mi problém přispět na provoz, takže kdyby MM udělal VIP mrk bez reklam, třeba za kilčo měsíčně, tak budu první kdo si to pořídí. Stejně jako třeba funguje předplatné na YT nebo twitchi...
Njxr - Profil | Po 2.6.2025 19:14:55
Nsven - Profil | Po 2.6.2025 19:10:24
Historické zkušenosti tu jsou, také to fungovalo, netřeba improvizovat .-)
https://cnn.iprima.cz/na-vstup-do-ksc-se-cekalo-dva-roky-vyber-byl-prisny-plati-to-o-babisovi-i-pavlovi-193248
Nlikin - Profil | Po 2.6.2025 19:05:22
Na základ to bude stačit, testy DNA tak za rok.
Njxr - Profil | Po 2.6.2025 19:00:51
NŘízek 5,125 - Profil | Po 2.6.2025 18:53:55
ne že by to nešlo jako poznat z digitální stopy, ale takhle je to aspon o něco složitější.
navíc s etu za tu dobu dost známe i jmény a máme na sebe kontakty. kdo tedy potřebuje, že.
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Po 2.6.2025 18:21:14
Npepa-č - Profil | Po 2.6.2025 18:19:27
A danove priznani za poslednich 5let. At vime kdo je kdo.
A zdravotni prohlidku jestli nekdo nema kapavku nebo syfilis
Npepa-č - Profil | Po 2.6.2025 18:16:48
Njeden3 - Profil | Po 2.6.2025 17:56:28
dosažená aura jasně ukazuje, jestli ten člověk je konzistetní jedinec, nebo jednorázový rejpal atd
kolik už tady tyhle jednorázové nicky napáchaly škody a rozbrojů
proto když se někdo s nulovou aurou začne vměšovat do jakéhokoliv tématu a působí tam nesoulad, ignoruji ho
to je další super instrument,který tu Martin má
připočti k tomu červené a žluté karty pro prudiče a mě z toho vylézá jedna z nejlépe moderovaných diskusí na všechna možná témata, nejen ryby,ale třeba i zahrádkáře, včelaře, myslivce, lesníky artd......velmi široký záběr a dobře vedená vlákna 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Po 2.6.2025 17:40:45
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











