- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
FOR FISHING 2025
Pokec o letošním ročníku
Autor diskuse: novel - Profil , 4.2.2025 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NBear - Profil | St 5.2.2025 7:50:59
rybobuch >> Nepřijde mi to zase nějak přehnané. Za dvouhodinovou Cílkovu přednášku jsem nedávno platil 450...
NBear - Profil | St 5.2.2025 7:48:33
drvoštěp >> Chvíli trvalo, než jsem si uvědomil, že to není ženský zadek se stehnem🫣
NSlavíček - Profil | St 5.2.2025 7:19:52
Víc jak 10 let jsem tam nebyl ani to neplánuju z mého pohledu zbytečnost. Pokud někdo chce osahat třeba pruty tak dobrý kde jinde mít takový výběr žádný obchod nemá a nemůže mít všechny značky v nabídce natož sladem .
Nsasan111 - Profil | St 5.2.2025 7:12:31
drvoštěp >> Čemu a komu tím prospěješ ??? Ovládejte se, pane..... :-))))))
NBear - Profil | St 5.2.2025 6:44:04
Těším se už jen z toho důvodu, že tam pojedu s nadšeným šestiletým synkem a bude to jeho první rybářská výstava. Dovedu si představit ty vyvalené oči. Už půl roku si šetří penízky😁
Njxr - Profil | St 5.2.2025 5:54:18
Já rád vzpomínám na výstavy v Brně, které jsme pořádali. V Praze jsem byl párkrát a s Brnem se to nedalo rovnat. Ještě se myslím něco menšího konalo na výstavišti v Českých Budějicích. Radši už nikam nejezdím a jen doma tiše vzpomínám... :-)
NMrtweyUbrus - Profil | St 5.2.2025 3:03:46
novel >> Můj nejlepší poznatek je zůstat doma a nikam nejezdit.
Notoš - Profil | St 5.2.2025 2:03:26
FF letos určitě navštívím, protože konečně to budou dva dny bez chlastu...
N$ - Profil | St 5.2.2025 1:15:32
Pindˇa >> no tak to by měl být primární cíl každé výstavy. Nicméně nebyl jsem opakovaně uspokojen ani v tomto základním poslání, takže dlouhé roky se neúčastním. Pokud to stánkaři už pojali trochu jinak, jedině dobře.
Jinak jak psali kluci, upřesním, že v jednu dobu byly dokonce 3 výstavy / rok v Práglu. Chodil jsem na všechny. Dvě na P - 7 a jedna pokračující dodnes. Tak ať tam najdete vše, co chcete ohmatat 😉
Jinak jak psali kluci, upřesním, že v jednu dobu byly dokonce 3 výstavy / rok v Práglu. Chodil jsem na všechny. Dvě na P - 7 a jedna pokračující dodnes. Tak ať tam najdete vše, co chcete ohmatat 😉
Nboticar - Profil | St 5.2.2025 0:24:17
u x a >> Ta výstava bývala v Holešovicích a byly tam i věci, které v běžných obchodech nebyly. Velká část věcí se ale na místě nedala pořídit, proto to mělo charakter výstavy. Teď tam bude nejspíš ČRS prezentovat neziskové virtuální střílení kormoránů a pár lidí tam přestěhuje svoje obchody a nasledně budou přepočítávat, jestli jim ty marže budou stačit alespoň na pronájem plochy a rozkradené zboží. Moje současná averze k FF ale vyplývá spíše z toho, že tam bude mezi kupami čínských výrobků renomovaných firem řada lidí, které bych raději nikdy nepotkal :D
Nu x a - Profil | Út 4.2.2025 22:47:36
dlouho jsem na rybářské výstavy nejezdil naposedy jsem byl někdy v roce 97 to jestě fungoval např silstar a výstava se nesla v tom správném rybářském duchu byla někde v centru prahy pak jsem si řekl že bych mohl znovu navštívit nějakou výstavu zvažoval jsem erotický veletrh nebo FF ,nakonec to vyhrál FF byl jsem tam akorát v tu nechvalně známou výstavu když tam brutálně kapraří napadli Kunu po tomto zážitku jsem řekl že mě na výstavě dlouho nikdo neuvidí...jsem ale rád že jsem se tam vyfotil s MM
Nnovel - Profil | Út 4.2.2025 22:20:57
já 2 >> No já bych zrovna radši vláčku, vláčku, vláčku, feeder, vláčku... 😀
Nphoenix410 - Profil | Út 4.2.2025 22:17:54
Já potřebuji nové feederové říčňáky a k nim vhodné navi a kde jinde než na FF si osahat vybrané kousky? Buď nakoupím tam nebo si je objednám později jinde. Bude záležet na ceně a také zda výstavní kousky budou k prodeji nebo jen jako předváděcí. Nechci koupit hned první co uvidím. Mám už vytvořen užší výběr a snad si je tam osahám příp. mrknu na jiné kousky. Když jsem byl naposledy na FF, tak jsem hledal matchku 4,2m. Nakonec z toho byla Altima od Garbolina za rovných 3 tis. z asi 5,5 tis. Koupil jsem jí hned první den výstavy. Člověk musí hledat a mít štěstí i na prodejce. Pamatuji si, že některé kousky navijáků byly dražší než v eshopech. Je potřeba výstavu projít celou a pamatovat si kde co mají. Jak už tu bylo psáno, neděle může být dobrá na slevy, ale také nemusí.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
















