Klub fanoušků Maver

Diskuze pro fanoušky značky Maver.
Autor diskuse: Bear - Profil , 29.10.2024 všeobecné - náčiní, doplňky

Značku Maver...

A) ... neznám.11%

B) ... znám, ale zatím od ní nemám nic.11%

C) ... znám, mám od nich již nějaké vybavení.78%

Od 17.3.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBear - Profil | Út 20.1.2026 16:06:09

Kompletní katalog Maveru pro rok 2026: https://www.calameo.com/read/0078636554ceb03454daa

    NBear - Profil | St 15.1.2025 12:15:12

    Nemáte někdo zkušenost s biči Maver? Pokukuji po něčem šestimetrovém a mám dilema - levnější Reality SL nebo o dost dražší, ale prý špičkový Legend. Cílový způsob - většinou řeka a středně velké ryby (tloušti, cejni apod.). Má smysl si připlatit, nebo rozdíl není nikterak markantní?

      NBear - Profil | Po 18.11.2024 6:37:48

      MrtweyUbrus >> Jojo, čekal jsem od Supery něco trochu jiného, do Jurassica jsem se zakoukal a dvě mačky neuživím.

        NMrtweyUbrus - Profil | Ne 17.11.2024 20:52:06

        Bear >> Měníš za Superu jo? Ti moc dlouho nevydržela

          NBear - Profil | Ne 17.11.2024 19:03:22

          Oprava, není to Jurassic Match, ale Spectrum Match.

            NBear - Profil | Pá 15.11.2024 17:16:48

            Ještě jedno video s Frantou. Vidím-li dobře, používá tam matchku Maver Jurassic Match Medium.

            https://youtu.be/3Aw7dfocRAA?si=L5lREm2YyYlflmLF

              Nrybomil - Profil | St 13.11.2024 16:19:34

              Bear >> háčky od nich používám hodně dlouho a spokojenost. ten stone river mi nepřišel nějakej echt, ani jsem to neočekával, asi i ten průměr nesedí. jediný co mi přišlo dobrý, že vcelku dlouho držel. kupoval jsem na FF, taky mi přihodil nějakej pylíček háčků gratis, což dost kvituju.
              momoi monofily jsou dle mě o level lepší, taky o level dražší :§)

                NBear - Profil | St 13.11.2024 9:08:03

                Včera jsem před spaním poslouchal rozhovor s Frantou Hanáčkem v Rybománii. Je dlouhý, ale vydržel jsem celý a klidně bych ještě něco dal navíc. Franta je správný, lidský, "normální" a je zajímavé poslouchat, co závodění obnáší. Překvapilo mě, že značka, kterou tým propaguje, tým prakticky nesponzoruje, vše jde z jiných kapes. Měl jsem představu, že firma závodníky vybaví od a do z.

                https://youtu.be/p_ngK1teyig?si=8nlwtDHT-eK-6cOh

                  NBear - Profil | St 13.11.2024 9:03:20

                  Nedá mi to, abych se nepochlubil dnešní zásilkou. Objednal jsem SLR a gumičky, Franta přidal dárečky. To, co mi dnes přišlo největšího, proberu v některém z dalších příspěvků, ale na první pokuk je to paráda💘

                    NHonza T. - Profil | Út 5.11.2024 19:40:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Rád používám na klasický feeder i method jak vlasec SLR, tak i Excel. Excel je tužší, sáhnu po něm, když to bere moc nebo na delší odhoz. Jinak chytám SLR, je krásně jemné a umožňuje dokonalou prezentaci nástrahy. Průměry sedí, což se u některých jiných výrobců říct nedá.

                      Nosadník - Profil | Pá 1.11.2024 18:28:39

                      Bear >> to SLRko je neuvěřitelně měkké s úžasnou nosností. Pro představu chytám na řekách převážně plavanou a na parmy a kapriky do 60 cm mi stačí průměr 0,14. Samozřejmě při zdolávání záleží na podmínkách jako je proud, hloubka a překážky. Když si nejsem úplně jistý a očekávám převážně větší ryby, dávám pro sychr 0,16 a ještě si mi nestalo, že by mi 0,16 nestačila. Jiné vlasce na navázce nepoužívám.

                        Nosadník - Profil | Pá 1.11.2024 16:29:37

                        Produkty Maver od Františka Hanáčka jsou zárukou kvality. Ty, které se neosvědčili, nebere. Zatím vše, co mi doporučil a poradil funguje. Vlasec SLR je naprosto perfektní.

                          NBobrik - Profil | Čt 31.10.2024 21:34:45

                          Bery. >> Za mě nejlepší navazcový vlasec. Používám ho již pár let a na lepší jsem nenarazil.

                            NBery. - Profil | St 30.10.2024 12:24:55

                            Bear >> TOP co jsem kdy mel ve vybave.
                            Jednou pred lety to tu napsal Milan @MrtweyUbrus ,tak jsem to na jeho zkusenost vyzkousel a fakt super.

                              Nmilans14 - Profil | St 30.10.2024 11:50:49

                              Bear >> Používám tento návazcový materiál na vše -feeder, method feeder, plavaná, muškaření, UL přívlač... Nikdy mě nenechal ve štychu.

                                NMrtweyUbrus - Profil | St 30.10.2024 11:40:39

                                Bear >> Nejlepší vlasec na návazce co znám, jemný a vydrží moc.

                                  NBear - Profil | St 30.10.2024 11:30:14

                                  Někdo prosím přímou zkušenost s návazcovým materiálem Maver SLR? Jak je na tom s tvrdostí, odolností proti oděru apod., popřípadě v porovnání s ostatními materiály?

                                    NBear - Profil | Út 29.10.2024 16:55:07

                                    milans14 >> Díky za zkušenost. Objednával jsem teď od Franty boloňku a musím říci, že to dělá velmi dobře - komunikuje vřele, dostal jsem i dárky v podobě vlasce a háčků.
                                    A samotná boloňka Jurassic Evo je skvělá - výrazná špičková akce, jak to mám rád, lehká, rychlá, krásný design, velká silová rezerva. Zpracování velmi dobré (s výtkami níže).
                                    Ale abych jen nechválil - jedno posuvné očko mělo roztřepený lak na okraji (zabrousil jsem a zalakoval) a matná povrchová úprava rukojeti se snadno poškrábe (zbytek prutu je odolnější).
                                    Jinak se mi z nabídky dost líbí i matchky. Škoda, že je až z Brna, chtělo by to pokuk a vošmak.

                                      Nmilans14 - Profil | Út 29.10.2024 14:53:23

                                      Zdravím, tak od firmy Maver jsem měl spoustu prutů ( ještě nějaké mám) různých druhů ve střední cenové relaci, ať to byly pruty na feeder, či plavanou a nikdy jsem neměl problém... Mám také nějakou taškovinu, bižu, oblečení....S Frantou Hanáčkem je vždy perfektní spolupráce a rád poradí. Jsem sním v kontaktu od roku 2019.

                                        NBear - Profil | Út 29.10.2024 13:19:09

                                        Maver mi přijde jako velmi zajímavá značka u nás nepříliš rozšířená. Máte přímé zkušenosti s jejich konkrétními výrobky?

                                        Aktuální katalog pro rok 2024 na https://online.fliphtml5.com/bobpu/xrph/, oficiální stránky https://maver.net, oficiální zastoupení pro ČR a SR dělá známý závodník František Hanáček na https://www.maver-fishing.cz/.