- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Světlo u vody
Světlo u vody
A) Bojí se tmy.24%
B) Ježíšek jim nadělil až moc nadupanou baterku.12%
C) Mají strach o svůj špajz.10%
D) Moc jim to nebere tak prudí.2%
E) Bezohlednost. 50%
F) Berou danou vodu jako "své" vlastnictví,tudíž nikdo jiný nemá nárok tu lovit.2%
Od 26.8.2024 hlasovalo 42 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Np.horys - Profil | Ne 8.9.2024 17:39:13
NPolčis - Profil | Ne 8.9.2024 16:43:40
Nvydra Lucky - Profil | Ne 8.9.2024 15:41:52
Np.horys - Profil | Ne 8.9.2024 12:06:18
Npajagogo - Profil | Ne 8.9.2024 7:51:53
Nvydra Lucky - Profil | So 7.9.2024 11:33:51
NDart Ness - Profil | Pá 6.9.2024 18:16:07
Ani žížaly ho "nevidí" , když si chceš nachytat rousnice.... 🙂
NMilosVee - Profil | Pá 6.9.2024 14:19:42
Červené světlo hmyz nevidí, což je jeho velká výhoda.
Ncarloz - Profil | Čt 5.9.2024 15:03:56
Np.horys - Profil | Čt 29.8.2024 22:26:53
Nmurphyy - Profil | Čt 29.8.2024 9:13:41
reagoval som na toto ""osobne bych sviceni zakazal kompletne a povolil ho, az kilometr od vody""
ako kilometer od vody? ved to uz nie si pri vode ale niekde v lese
Np.horys - Profil | St 28.8.2024 21:00:33
Npajagogo - Profil | St 28.8.2024 18:45:44
NSharry - Profil | St 28.8.2024 18:35:40
klasika..., to je humus...
zazil jsem X krat pri vlacce..
Npajagogo - Profil | St 28.8.2024 18:30:46
my byli koncem června s kámošem u nás na řece, že zkusíme sumíka, zapíchli sme se na místě kde naproti nám napravo ani nalevo kam dohlídneš ani noha, tak sme si spokojeně vyvezli do třetiny bojky páč tam jezděj čluny občas, no a co myslíš ...
asi za dvě hodiny přifrčeli borci, hodinu chodili po břehu kilometr tam a zpátky, aby usoudili že nejlepší bude sednout si přímo proti nám, to sme na ně řvali poprvé, jestli sou normální, no a pak následovala klasika, rozbalili bivaky, stojany, kapráky a začli krmit. Světe div se začli jebat koule až k našim tyčovkám, to sme řvali podruhý, no a pak začali slavnostně nahazovat kolem našich bojek, to už sme trochu chraptěli ...
To nejlepší, ale přišlo když se začlo stmívat, to vytáhlí asi metr a půl dlouhou tyč na na ní dali reflektor jak kdyby tam měli vítat mimozemšťany jak ve Dni nezávislosti a osvítili 100 metrovej kus řeky jak ve dne a svítili nonstop dva dny a dvě noci, (protože tam ten nonstop byl), jediná klika byla, že sem tam byl s manželkou jinak sedím asi už na Borech, nejhorší na tom bylo, že ty dementi na náš řev ani jednou nezareagovali a jen čuměli jak idioti, to prostě nepochopíš
NSharry - Profil | St 28.8.2024 17:08:05
k prvnimu tvojemu konentu.. ja to mam overeno praxi a dochazkami k vode, kdy jsem to X krat videl a ne jen ja.
k druhemu, co jsi napsal.. Pokud svitis v noci na ostatni rybare a vsude kolem sebe a jeste o tom vis.., tak se nad sebou zamysli !!
Kdyz uz jsi to teda vztahl na sebe a oznacil se.
Pokud tomu tak je, tak zauvazuj.. Je to neskutecne sobecke a opravdu dementni..
k tretimu.. Skupina lidi, vlastnici povoleni k lovu, ktera toto provadi, si jine oznaceni nezaslouzi.
je to neskutecna zhovadilost.
Nemam nic proti tomu, kdyz si rybar sviti do bivaku, pod nohy atd..
pisu, ze sviti na ostatni rybare, nekteri furt dokola, sviti na druhou stranu, kde asi tezko pres vodu chytaji a osvetluji hladinu a plasi ryby. Chodim brodit a zazivam to posledni roky velmi casto.
sobocke a dementni.
pokud to opravdu delas, jak jsi psal, ze do te skupiny patris.. Zamysli se a bud ohleduplny. Me osobne to sere a rusi..
a ver, ze nejsem sam !
Nmurphyy - Profil | St 28.8.2024 16:47:22
Np.horys - Profil | St 28.8.2024 15:55:04
Npoldeci - Profil | St 28.8.2024 13:01:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmurphyy - Profil | St 28.8.2024 11:46:14
ja si nemyslim ze novi rybari ktori vstupili do svazu su hlavnou pricinou ze je bordel okolo vody
k druhemu
"osobne bych sviceni zakazal kompletne a povolil ho, az kilometr od vody"
nuz, toto je blbost, na ktoru je skoda reagovat, ale reagujem, cize som tiez blbec, no co uz..
k tretiemu
"tihle dementi" apod
preco hned take nazvy/urazky? je to fakt potreba?
ocividne k tvojej vybave hej
NDart Ness - Profil | St 28.8.2024 11:38:08
Ano, bylo myšleno osvětlení lovného místa, ne používání čelovek.
Nmurphyy - Profil | St 28.8.2024 11:28:36
ja som to bral tak ze myslis ako celkovo nocne osvetlenie-pouzivanie celoviek a tak..
teraz pozeram ze si to myslel inak-len co sa tyka osvietenie miesta lovu..sorac uz chapem
NSharry - Profil | St 28.8.2024 11:27:59
a i odpovim svuj nazor.
Je to proto, ze dnes kazdy neandrtalec dostane po zaplaceni vstupniho poplatku a nalezizosti povolenku a je to dement, co o rybarene nevi nic a kteremu nedojde vubec nic a nechape, ze tim domrdava ostatnim rybarum lov. A vetsinou tihle pizomci delaji bordel, vyhazuji odpadky a je jim vse u řiti.. Pac k tomu nemaji zadny vztah.
osobne bych sviceni zakazal kompletne a povolil ho, az kilometr od vody.. Pod pohruzkou zprelamane patere sukovici , pokud zasviti na kolegu vedle, nebo na druhem brehu!@ ..
masakr, co se dnes deje u te vody.. Svitilna, co ma dosvit 500m a kokot na tebe sviti dokola a asi se ujistuje, zda tam opravdu je rybar.. Me uz se nechce po nich ani řvát... je to k nicemu.
Ale neboj.., az prituhne a bude prset a snezit.., tihle dementi uz u vody nebudou tak nahusto...
jeste musime pockat.., jako jazdy rok, co se tahle picovina u nas schvalila pod blabolnou vymluvou, ze chteji, aby te RS videla v noci. Na noc chodim casto, letos teda mene, zatim mam popsanou jen jednu povolenku.., ale kontrolu v noci jsem mel jen jednou twl .. takze tak.
Np.horys - Profil | St 28.8.2024 11:19:10
Np.horys - Profil | St 28.8.2024 11:17:48
NPstruh27 - Profil | St 28.8.2024 11:14:51
NDart Ness - Profil | St 28.8.2024 11:06:07
V tom případě nechápu tvůj mínus, když tohle píšeš Pstruhovi27, když jsme v podstatě zajedno.
Tobě se nelíbí můj názor na nutnost osvětlení lovného místa, že?
NPstruh27 - Profil | St 28.8.2024 11:05:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPedro1 - Profil | St 28.8.2024 11:00:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
A lovívalo se taky tak, že na loďce byl před špicí drátěný koš, v tom se udělal oheň, rybář jel kolem břehu a ten oheň oslepil/překvapil/znehybněl ryby které poté lovec harpunoval/střelil šípem/kopím.
Nmurphyy - Profil | St 28.8.2024 10:57:33
nestaci len na minimum aby si videl do tych 5m od seba?
Np.horys - Profil | St 28.8.2024 10:52:01
NDart Ness - Profil | St 28.8.2024 10:51:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Osobně mám čelovku s červeným světlem, které používám, když potřebuju.
Pokud už přepnu na bílé světlo, tak pak se otáčím k vodě zády.
Osvětlení místa? Nesvítím! Pokud musím, hodím to do otevřeného batohu, ať je z toho bludička a neozařuje to zbytečně okolí místa a lovu.
NMalda512 - Profil | St 28.8.2024 9:21:50
Nmurphyy - Profil | St 28.8.2024 1:05:11
"já zapomněl napsat že dotyčný lovil ze břehu...."
nevidim nijaky smajlik, ale ok
Nroman - Profil | St 28.8.2024 0:56:44
Nmurphyy - Profil | St 28.8.2024 0:48:59
ok je to jedno kedze to mal vymakany
Nmurphyy - Profil | St 28.8.2024 0:11:13
Nroman - Profil | Út 27.8.2024 23:58:33
Nmurphyy - Profil | Út 27.8.2024 23:53:05
Nroman - Profil | Út 27.8.2024 23:45:34
Nmurphyy - Profil | Út 27.8.2024 23:27:19
Ale je vela pripadov ze asi dvaja z desiatich rybarov na brehu - budu skusat v noci svietit na druhu stranu jazera/priehrady..proste statistika, co som za viac nez 25 rokov pri vode vypozoroval :))
NPstruh27 - Profil | Út 27.8.2024 20:43:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Čo k tomu dodať - nerob iným to, čo nechceš aby robili oni Tebe. Keby sme sa tým riadili všetci bolo by to super.
Nandrei11 - Profil | Út 27.8.2024 20:14:31
Nhydrolog - Profil | Út 27.8.2024 17:02:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NKnapík - Profil | Út 27.8.2024 14:59:48
NBacha San - Profil | Út 27.8.2024 14:32:46
NBear - Profil | Po 26.8.2024 22:27:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBacha San - Profil | Po 26.8.2024 22:12:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nreload - Profil | Po 26.8.2024 22:11:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBear - Profil | Po 26.8.2024 21:39:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...












