Jaka pumpu na tenhle ventil?

Cau, nemate nekdo tip, odkaz na nejakou fajn pumpu na tento ventil?

Dulf - Profil | St 21.6.2023 21:52:12

Pindˇa >> jo jo a na rozjeti grilu na rybach taky super.😀

    jura.f - Profil | St 21.6.2023 21:48:49

    Pindˇa >> rádo se stalo.
    Bude se ti to líbit.

      jura.f - Profil | St 21.6.2023 21:45:34

      Calex >> není tam žádný ventil. Koncovka je z měkčí gumy, je na ní malinký límeček, pasuje přesně na ventil

        Pindˇa - Profil | St 21.6.2023 21:45:16

        jura.f >> Dik za inspiraci asi pudu do makity, zdrojů a nabíječek budu mít do ní několik a využiju ho jinak

          jura.f - Profil | St 21.6.2023 21:41:16

          Pindˇa >> pár žďuchů žabou se ještě hodí. Než donesu z auta motor s nádrží, měl to Ondra hotový. Skutečně jen přifecnutí

            Pindˇa - Profil | St 21.6.2023 21:33:42

            Calex >> Jj proto to v tom videu dofukoval žabou a když někdo nemá možnost člun skladovat nafouknutý tak na to odsátí před balením to bude taky rychlovka

              Calex - Profil | St 21.6.2023 21:27:05

              Pindˇa >> Je to rychlý ale do tlaku to nepůjde...Mám doma něco podobnýho a když jsem to rozdělal, tak v tom je malej ventilátor..

                Pindˇa - Profil | St 21.6.2023 21:22:34

                Dulf >> Zdar není to špatný nápad v rámci urychlení a třeba ta makita není až tak drahá bez aku, těch mám ve vercajku několik a navíc fukar v dílně se taky občas hodí to mi dal @jura.f brouka do hlavy😃

                  Dulf - Profil | St 21.6.2023 21:09:56

                  Pindˇa >> cus.Foukal jsem to fukarem od Foxu stejne.Otevreny ventil,pak zavrit a zabou dofouknout.Bylo to taky rychly a supet na.baleni kdy to zase krasne vycuclo vsechen vzduch z valcu.

                    Pindˇa - Profil | St 21.6.2023 20:59:57

                    Calex >> Jj viděl jsem, ale kolik může natlakovat takový fukar?

                      Calex - Profil | St 21.6.2023 20:45:04

                      Pindˇa >> Fouká to tím s otevřeným ventilem.......Nemá tam ani ten bajonet.....

                        Pindˇa - Profil | St 21.6.2023 20:21:38

                        jura.f >> Zdar nafukneš to tím do plna? Tady v čase 3.00 to ještě dofukuje nožní pumpou https://youtu.be/U7svjAcrgmg

                          jura.f - Profil | St 21.6.2023 20:08:50

                          Calex >> mimo lodní využití je to supr koště na chodníky na zahradě🙃

                            Calex - Profil | St 21.6.2023 19:55:34

                            jura.f >> Kdybych foukal častěji, tak by se to hodilo....Mám ale všechno nafouknutý..😀

                              jura.f - Profil | St 21.6.2023 19:41:34

                              Calex >> pokud máš doma nějaký 18 voltový Aku nářadí, přijde kolem 2ky.
                              V nabídce to má Bosch, Makita, já vzal Metabo protože baterka je v dílně...
                              330 člun za minutu byl motivace👍

                                Calex - Profil | St 21.6.2023 19:29:47

                                jura.f >> To je fučák.😀

                                  jura.f - Profil | St 21.6.2023 19:06:09

                                    Calex - Profil | Út 20.6.2023 11:36:47

                                    sos >> Myslíš ten na člun...
                                    https://a.aliexpress.com/_msBHIcs

                                      sos - Profil | Út 20.6.2023 11:06:06

                                      Calex >> ahoj, kde se dá ten manometr sehnat ?
                                      dík Marek

                                        Calex - Profil | Po 19.6.2023 21:38:09

                                        Pindˇa >> Akorát přehodím manometr a můžu foukat člun...

                                          Pindˇa - Profil | Po 19.6.2023 21:02:42

                                          Calex >> Ok díky za info 👍

                                            Calex - Profil | Po 19.6.2023 19:39:51

                                            Pindˇa >> Super, během chvilky na paddleboardu 11PSI...Není teda dvojčinná, to by byl jinej mazec....

                                              Jiryyy - Profil | Po 19.6.2023 16:39:22

                                              Jestli má nějakej známej 3D tiskárnu, zkusil bych tohle..
                                              https://www.thingiverse.com/thing:5407548/files

                                                Pindˇa - Profil | Po 19.6.2023 13:13:24

                                                Calex >> Tak pak dej info, jak to s ní jde.