IBCC 2021 Carp Spirit-Dynamite Baits CZ

Vítejte u on-line přenosu z IBCC 2021. Letošní ročník je pro nás první zkušeností s tímto závodem. Budeme se snažit zprostředkovat pro vás zajímavý on-line přenos a doufáme, že se neztratíme v nabitém startovním poli.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 20.10.2021 kaprařina - závodní sektor
Dále moderují: Píňas Profil + jajaDS Profil + vundu Profil + drvoštěp Profil

Ndrvoštěp - Profil | St 27.10.2021 10:55:40

Píňas >> Po pravé straně jak je rákos je jaká hloubka ?

    NPíňas - Profil | St 27.10.2021 10:53:03

    Shu-lin >> není na jídelníčku,máme navařeno z domova ale říkali jsme si že jako spestreni by jsme si ho zítra mohli udělat 😜

      NShu-lin - Profil | St 27.10.2021 10:48:46

      Píňas >> kdy bude smažák?

        NPíňas - Profil | St 27.10.2021 10:29:30

        Jettys >> peg 24 kamaráde. Vesta je dobra,jen nebylo počítáno s bundou s mikynou 😂😂

          Njeden3 - Profil | St 27.10.2021 10:29:17

          Píňas >> ovšem je to zajímavé,když jsem byl na Balatonu naposledy v září před kovidem, náš rybářský týden končil začátkem ma´darských kaprařskcýh závodů
          a musel jsem při nákupu povolenky na zavážení použít mrakiy argumentů,aby mi tuto povolenku vůbec prodali - protože byla týdenní a o skoro dva dny by se kiryla s termínem závodů -museli jsme svatosvatě slíbit,že v sobotu od myslím 10 hodin už nepojedeme vůbec na vodu!!!!!
          ¨takže,když se chce,tak to jde.......
          a to jsme byli na soukromém molu,kde širokodaleko žádný PEG nebyl!!! - kdo na Balaatonu chytal tak ví,že se udává i místo lovu!!!

            NPíňas - Profil | St 27.10.2021 10:28:01

            čolkař,zloch >> jojo,docela foukalo 😀

              NPíňas - Profil | St 27.10.2021 10:27:14

              Ale celkově je tu krásně

                NPíňas - Profil | St 27.10.2021 10:24:08

                S vlackarema nic neuděláme. Mají povolenky a není žádný zákaz takže si můžou dělat co chtějí. Bohužel to musíme nějak vydržet

                  NPíňas - Profil | St 27.10.2021 10:22:36

                  Jinak k mým prsačkám- byl jsem si koupit nové,vyzkoušel jsem si a pak jsem sahnul pro krabici ale nevšiml jsem si ze jsem vzal krátké 😂😂😂

                    NPíňas - Profil | St 27.10.2021 10:20:50

                    Martin M. >> ahoj Martine. Co se týká krmení tak letos je to složitější v tom že je omezeno na 100kg na tým takže si nemůžeme moc vyskakovat. Včera jsme dlouho hledali nějaká tvrdší místa protože v celém našem sektoru je hluboké smradlave bahno. Neví málo se nám povedlo najít ale bohužel žádný zaber se nekonal. Ryba tu prostě ne ní. Ani sousedi na tom nejsou o moc lépe

                      Nvundu - Profil | St 27.10.2021 8:49:49

                      drvoštěp >> jako tuhle??

                      Potom stejně odejdeš s holou prdeli 😂😂😂

                        NPetr64 - Profil | Út 26.10.2021 22:06:45

                        kubah >> 😉

                          Nkubah - Profil | Út 26.10.2021 22:02:29

                          Petr64 >> však píšu, jsou to Maďaři, jedou hlavně pro vlastní zájmy...

                          Raději už dál nebudu na tohle reagovat :-)

                            NPetr64 - Profil | Út 26.10.2021 22:01:19

                            kubah >> Například při S2H se mohlo na mlejnech lovit? Taky to bylo v dravcové sezoně.

                              Nkubah - Profil | Út 26.10.2021 21:57:00

                              migrific >> proč jim okrádat týden dravčího lovu v nejlepší době... Kapří závody mohou mít na jaře, pak tam nebudou.

                                Nkubah - Profil | Út 26.10.2021 21:54:40

                                Martin M. >> slabá výmluva.

                                Naštěstí jsou to Maďaři.

                                  Nmigrific - Profil | Út 26.10.2021 21:52:44

                                  Martin M. >> IBCC se pořádalo na jaře, tam ty problémy s vláčkaři nebyly, jen teď a loni z důvodu covid je to na podzim ...... Omezit to údajně nejde, nebo se nechce, domluv se s maďarem 🤣

                                    NMartin M. - Profil | Út 26.10.2021 21:46:47

                                    kubah >> protoze zavod porad ten, kdo jim tu povolenku prodal a ten jim mohl rict, ze v te dobe jim tam povolenka nebude platit. A bud si ji koupi, nebo nekoupi...

                                      Ndrvoštěp - Profil | Út 26.10.2021 21:44:17

                                      vundu >> Tvl, přijdu k vodě, tu přečtu a hodím na prasáka. Zapnu pípáci GF a chytám. Při ukončení lovu si z vody vylovím koženou bundu a jsem ready😁😁😁

                                        Nkubah - Profil | Út 26.10.2021 21:01:26

                                        Kolac1 >> mají zaplacenou povolenku... proč je omezovat ?