Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁10%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁8%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 93 čtenářů.

peterb - Profil | Po 18.4.2022 20:10:23

Feederman@ >> Ten vrch som tiez videl asi ho maju prave kvoli partiklu aby si ho nemusel zatkovat z obidvoch stran.

    Feederman@ - Profil | Po 18.4.2022 20:07:59

    stormandnature >> No jo no...

      Feederman@ - Profil | Po 18.4.2022 20:05:37

      peterb >> Však zkus a uvidíš, ale z těchto uzavřených od Prestonu mi přišlo, že hůř vypadává tvrdší (hrubší složka pelety, kukuřice) krmení...
      Nechápu🤔 proč začali vůbec i na to od Guru nabízet ten uzavírací vršek

        pavel.1 - Profil | Po 18.4.2022 20:04:33

        peterb >> já to většinou házim raketou tou střední krmný koule i peletky

          stormandnature - Profil | Po 18.4.2022 20:04:30

          Feederman@ >> kluci na líhni jsou srdcaři. Rád jim pomůžu, když je čas a na jaře mě to baví víc jak na podzim. Smutný je, že takhle chodí jen pár stejných lidí. Ti největší křiklouni nebyli ani na schůzi, natož aby něco dělali.

            Martin M. - Profil | Po 18.4.2022 20:00:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            peterb >> pouzivam nejcasteji to mensi krmici krmitko co mas na fotce, nebo pak mini spomb. Pak je jeste vyborne plastove krmici krmitko od Prestonu, s kterym muzes na rece udelat krmne koule a narvat je primo do krmitka bez zatkovani a pak je pod vodou jen vycuknout na svem miste.

              pavel.1 - Profil | Po 18.4.2022 19:50:03

              Feederman@ >> díky , tys jim to také nandal

                pavel.1 - Profil | Po 18.4.2022 19:49:28

                fheavy >> děkuji

                  pavel.1 - Profil | Po 18.4.2022 19:46:25

                  cechura09 >> jak píšeš když to jde tak musíš i kdyby nevim co

                    peterb - Profil | Po 18.4.2022 19:34:24

                    Feederman@ >> Ja som pouzival aj tie plastove od prestonu ale chcel som skusit prave tie so spodnou zatazou. Skusim asi obidvoje a porovnam.

                      Feederman@ - Profil | Po 18.4.2022 19:32:27

                      peterb >> Jojo ty právě že používám a přijde mi, že to ještě jakš takš jde…

                        peterb - Profil | Po 18.4.2022 19:28:46

                        Feederman@ >> Guru ma tiez nejake plastove 🙂

                          Feederman@ - Profil | Po 18.4.2022 19:25:56

                          peterb >> Tyhle mám, ale není to ono...

                            Feederman@ - Profil | Po 18.4.2022 19:24:59

                            marmyš >> Jojo, klidně😉

                              peterb - Profil | Po 18.4.2022 19:24:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Feederman@ >> No je to problem. Ja si trufam do 60m s tym velkym krmitkom. Ale skus tvrdsi prut. S tym spodovym prutom to lieta celkom dobre. Treba si ale vymerat vzdialenost. Preston ma teraz velke krmitka so spodnou zatazou.

                                marmyš - Profil | Po 18.4.2022 19:23:33

                                Feederman@ >> Možná někdy zalovíme společně a to bude nejlepší.

                                  Feederman@ - Profil | Po 18.4.2022 19:21:21

                                  peterb >> Já mám zase problém být s velkým zakrmovacím krmítkem na větší vzdálenost přesný, prostě ono je objemné a už neletí tak dobře a přesně...

                                    Feederman@ - Profil | Po 18.4.2022 19:18:23

                                    pavel.1 >> Opět pěkně👍

                                      Feederman@ - Profil | Po 18.4.2022 19:17:12

                                      marmyš >> Já na klasiku chytám o hafo jemněji, tak už jenom proto by tam nějaký rozdíl měl určo být😉 minimálně v druhovitosti ale i počtu ryb. Plus délka návazce, zakrmení a podobně...

                                        peterb - Profil | Po 18.4.2022 19:14:57

                                        Feederman@ >> Tiez by som mal s tym na priehrade problem. Ja si bravam spodovy prut a vacsinou krmim s velkym krmitkom do 60m alebo s raketou ak treba dalej.

                                          Červené karty: Vydra revírní