Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

fheavy - Profil | St 13.4.2022 15:15:31

Feederman@ >> a potom že neberou👍

    poky82 - Profil | St 13.4.2022 15:10:03

    brzak >> Ja nic rozvirovat nemusim. Spis se nad sebou zamysli.

      brzak - Profil | St 13.4.2022 15:06:56

      poky82 >> jak říkám,nebyl jsem tam dlouho,židličku mám svoji v tašce a auto nechávám u mostu,to chceš rozvýřit diskusi proti mě,jseš marnej.

        poky82 - Profil | St 13.4.2022 15:02:18

        Piskořík >> Tome uz je defakto jedinej. Pak jeste jeden duchodce tam pravidelne chodi. Ale ten je slusnej, jak clovek tak rybar.

          poky82 - Profil | St 13.4.2022 15:00:50

          brzak >> O tom dost pochybuju. Jelikoz od lonska co tam je zakaz vjezdu pocet rybaru co tam jezdi klesl skoro na nulu. Aktualne jsi jedinej kdo ji tam ignoruje. O nikom dalsim nevim a ver ze prehled docela mame a s teplejsim pocasim ho mame vetsi a vetsi.
          A proc jsem tam sel? Protoze jsem nemohl najit zidli, co jsem mel pod pergolou. Dneska me napadlo, ze bych se mohl jit podivat k vode kdes chytal. A ejhle ona tam byla schovana ve strome.
          To, ze obcas nekdo ignoruje zakaz a dojede si na misto me nesere pokud tam nejede jak hovado a nebo mi neparkuje pred chatou jako ty. Ale aby me rybari lezli na pozemek a kradli me zidle, tak to se mi jeste nestalo.
          Tak bych byl rad, aby se to uz neopakovalo.

            Piskořík - Profil | St 13.4.2022 14:57:45

            poky82 >> Chodí ti tam tahle Masnička?….tak proto to tam máš tak vyžraný….:o)

              Feederman@ - Profil | St 13.4.2022 14:51:49

              ˘Ö˘ Krab >> A jinak cejnek parádní👍

                Feederman@ - Profil | St 13.4.2022 14:49:25

                Bery. >> Pěkné ryby i fotky👍

                  Feederman@ - Profil | St 13.4.2022 14:48:49

                  Ty6ko >> Hezky👍

                    Feederman@ - Profil | St 13.4.2022 14:47:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Nějaké to blbnutí s bolo😉.

                      Feederman@ - Profil | St 13.4.2022 14:46:39

                      Hynek.N >> Máme rodinou dovolenku, jsme na chatě u vody a jezdíme i na nějaké ty výlety😀.

                        Feederman@ - Profil | St 13.4.2022 14:44:31

                        Borci prosím vás neřešte tu tyhle kydy…
                        Děkuji.

                          Feederman@ - Profil | St 13.4.2022 14:42:34

                          ˘Ö˘ Krab >> Taky bych řekl, ale já byl rád, že jsem si tam alespoň nahodil😉.

                            brzak - Profil | St 13.4.2022 14:39:47

                            poky82 >> tam jsem byl naposled v březnu ty šašku,to jsi posbíral po někom jiným, nejsem prase.

                              Bery. - Profil | St 13.4.2022 14:38:58

                              Brusič >> leader masařského peletonu je asi stále jeden a ten samý :-)

                                poky82 - Profil | St 13.4.2022 14:16:52

                                Worm >> Pavliku vysvetlim dyl. Pockam co k tomu napise.

                                  fheavy - Profil | St 13.4.2022 14:09:28

                                  brzak >> no mimo jiné ty fotky s rybama na šutrech bez ohledu na druh ryby nejsou zrovna moc ukázkový👎

                                    Worm - Profil | St 13.4.2022 13:56:46

                                    poky82 >> No.... ještě ty to provářej.....máš tam málo lidí? :o)))))

                                    Ale skrze ten bordel to chápu....to je prasárna.

                                      poky82 - Profil | St 13.4.2022 13:42:27

                                      brzak >> Dneska jsem po tobe odnesl tu tasku bordelu cos tam nechal. Doufam, ze se takhle nechovas vsude kam chodis.

                                        peterb - Profil | St 13.4.2022 12:05:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Hladanie jarnych lopat pokracovalo dnes znova na mensej rieke. Trochu som to zjemnil ale vysledok bol iba jeden slusny jalec a par nepremenenych zaberov. Rieku na jar napustili extremne vysoko. Zajtra skusim zmenit krmivo a trocha vyselektovat tych malych pleskacov na vacsej rieke.

                                          Červené karty: Vydra revírní