Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

visage - Profil | St 24.6.2026 19:50:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zmestil sa 🙄😉👍

    Feederman@ - Profil | Ne 3.4.2022 18:36:16

    marmyš >> Nechápu...?

      pavel.1 - Profil | Ne 3.4.2022 18:34:17

      Rybkin >> ja měl sweet fish meal, , ještě mam dva metod mixi tak uvidím

        marmyš - Profil | Ne 3.4.2022 18:32:15

        Feederman@ >> Tady ve Znojmě většinou slunečno,nebylo to nějak špatné.

          Diamond - Profil | Ne 3.4.2022 18:14:30

          Feederman@ >> 👍

            cechura09 - Profil | Ne 3.4.2022 18:10:15

            Feederman@ >> 👍

              Feederman@ - Profil | Ne 3.4.2022 18:06:23

              A všichni kdo byli dnes v té kose na rybách palec nohoru👍👍

                Feederman@ - Profil | Ne 3.4.2022 18:04:42

                fheavy >> Jojo, plus pocitovka s tím větrem, hrozný...

                  Feederman@ - Profil | Ne 3.4.2022 18:04:02

                  A jinak jak se dívám na toho cejna, jak je doškrábaný, něco už na sobě měl, ale taky to byl divočák a mrskal se v podběráku jak šílený😁...Byl to dnes největší kousek, ten se už nedal chytnout ani kolem hlavy, myslím že mu do těch 60cm...moc nechybělo, jestli vůbec...

                    fheavy - Profil | Ne 3.4.2022 18:01:48

                    Feederman@ >> to věřím u nás bylo v 9ráno -3 a větr🥶

                      Feederman@ - Profil | Ne 3.4.2022 17:58:57

                      fheavy >> Dík, byla pořádná kosa...

                        fheavy - Profil | Ne 3.4.2022 17:48:46

                        Feederman@ >> taky dobrej lov a odvaha v té siberii👍👍

                          Feederman@ - Profil | Ne 3.4.2022 17:44:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak dnes celkem dobrá rybačka🙂. Začátek byl sice trochu pomalejší, ale potom se klasika rozběhla dobře, cejnů jsem nachytal docela dost. Druhý prut jsem měl na method a to byla úplná bída…
                          Dnešní kosa s tím větrem, to bylo něco…
                          Ale jinak bylo celkem fajn😉.

                            Feederman@ - Profil | Ne 3.4.2022 17:27:01

                            Starouš >> Tak to je fajn😉
                            A rybačka dobrá, líni to se cení🙂.
                            Já jsem se teprve z ryb vrátil a vymrznutý…

                              Starouš - Profil | Ne 3.4.2022 15:57:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Feederman@ >> Já byl dopoledne, ale na rybníku... Počasí u nás na severozápadě bylo ráno a dopoledne celkem luxusní... Sice ráno mráz (asi -2), ale jakmile vylezlo slunce, tak to bylo hned mnohem příjemnější... I pár ryb se ukázalo... krásnej (i když malej kapřík - lysec s velkými šupinami)... potom 3 krásní línci (nej 35) a taky nějaký perlíni a cejni... Aktivita ryb sice oproti minulému týdnu citelně slabší, ale bylo to docela fajn... jo a ještě mi na method 2 kapříci spadli... jeden z nich už byl asi slušnější.. ale bohužel... Jo a většinu ryb jsem chytil na plavačku... na method jsem měl záběry jen od kaprů... ;-)

                                fheavy - Profil | Ne 3.4.2022 15:38:31

                                Rybkin >> jj dík za info.

                                  Rybkin - Profil | Ne 3.4.2022 15:34:05

                                  fheavy >> Ten je sladkej. Zelenáč je rybina

                                    fheavy - Profil | Ne 3.4.2022 15:29:22

                                    Rybkin >> ten big carp je sladký nebo rybina či koření?

                                      Rybkin - Profil | Ne 3.4.2022 15:00:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      pavel.1 >> Jakou Daiwu jsi zkoušel?
                                      Zelenáč Green bream je moje topka na studenou vodu. Ještě mám rád big carp. Ostatní nic moc

                                        numen - Profil | Ne 3.4.2022 14:13:27

                                        Ciffik >> já si v pátek večer tam fakt hezky zachytal. Až mě to překvapilo

                                          pavel.1 - Profil | Ne 3.4.2022 13:45:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Také jsem ráno byl , ryby byly celkem při chuti . Zkoušel jsem na jeden prut poprvé krmení od daiwy a mile mě překvapilo , nachytal jsem na něj víc než na klasiku lorpio .

                                            Červené karty: Vydra revírní