Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvisage - Profil | St 24.6.2026 19:50:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zmestil sa 🙄😉👍

    Npavel.1 - Profil | Ne 3.4.2022 13:03:11

    Rybkin >> díky já když už jedu labe tak od kostelce po čelakovice

      NRybkin - Profil | Ne 3.4.2022 12:43:55

      pavel.1 >> Tak nějak od Kostelce nad Labem po Poděbrady. Podle toho jakej úsek hledám a jaké ryby chci lovit vybírám většinou ráno když vyrazím. Včera jsem byl u Lysé nad Labem a dnes o jez vejš

        Npavel.1 - Profil | Ne 3.4.2022 12:41:52

        Rybkin >> prosim tě kam jezdíš na labe díky

          NCiffik - Profil | Ne 3.4.2022 12:41:24

          numen >> Strašná škoda toho počasí, mohl to být jinak moooc hezký a zajímavý závod, voda na to potenciál má.

            NRybkin - Profil | Ne 3.4.2022 12:40:29

            fheavy >> Když jsem přijel před sedmou k vodě tak tu byl - 1 a když jsem v poledne odjížděl +3.Docela to šlo akorát ten vitr byl ledovej

              Nfheavy - Profil | Ne 3.4.2022 11:17:59

              Rybkin >> odvaha👍
              U náš brr🥶

                Nnumen - Profil | Ne 3.4.2022 11:15:41

                Bery. >> střídal jsem to.od pidi pop-up , různých nástrah až po červy. A spousty chemie. Metod je v tomhle zajímavá disciplínam

                  Nnumen - Profil | Ne 3.4.2022 11:13:54

                  ŠUKI >> bylo to 6 lidí z B na jedné straně a na druhé naproti dalších 6. Proti mne 4 nuly 🙈😉
                  Ale podmínky měli všichni stejné. Holt přírodě neporučíš a pro mne to byly první závody v metod feederu. Zajímavá zkušenost.

                    NŠUKI - Profil | Ne 3.4.2022 11:06:30

                    numen >> Málo ses modlil :-) Místo jsi měl poměrně dobré, v plytší části a naproti tobě nachytali nejvíce ryb jestli se nepletu.
                    Hlavní problém bylo to počasí...Bo Ostrava kraj razovity...
                    Snad příště .

                      NFeederman@ - Profil | Ne 3.4.2022 11:02:54

                      Rybkin >> Tak hezky👍 já už se taky pomalu chystám😉.

                        NRybkin - Profil | Ne 3.4.2022 10:58:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Feederman@ >> Sedím od rána na Labi a ryba spolupracuje. Převládá kapří násada do cca 50cm k tomu dva cejni a karas
                        Odpoledne budu rozmrzat :-)

                          NFeederman@ - Profil | Ne 3.4.2022 10:15:13

                          Tak co, chystá se někdo dneska na ryby?
                          Já asi odpoledne na chvíli půjdu...
                          Sice dost fučí, ale myslím, že by to nemuselo být až tak nesnesitelné.

                            NBery. - Profil | So 2.4.2022 22:24:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Po dlouhe dobe zase na Labi. Zkusil jsem 3 fleky, 3 ruzne useky, vsude neco chytil ale slabota. Ryb malo a mensi velikosti. Na nektera místa jsem nemohl, protoze v tom vetru tam byly vlny jak moři. Takže jsem se schovaval na mistech, ktere byly trochu v závětří.

                              NBery. - Profil | So 2.4.2022 22:11:00

                              numen >> na bílou rybu si chytal normal cerva?

                                Nnumen - Profil | So 2.4.2022 22:01:01

                                cechura09 >> já věřil až do konce 🙏

                                  Ncechura09 - Profil | So 2.4.2022 21:56:29

                                  numen >> No ale ten sak byl rozhodně optimistickej. :)

                                    Nfheavy - Profil | So 2.4.2022 21:56:27

                                    numen >> na to počasí dobrý 👍

                                      Nnumen - Profil | So 2.4.2022 21:44:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      fheavy >> za 5 z 12 v sektoru. U nás v sektoru 6 nul 🙈🙈🙈🙉
                                      Tři Ryby, což bylo tuším nejvíce v sektoru B. Ale byly malé.jedna ryba spadla.dva záběry jsem nesekl...
                                      Špatná taktika, věřil jsem že přijde kapřík, tak jsem občas chytal čistě kapra... Měl jsem se soustředit na bílou rybu.
                                      Ale včera jsem se navnadil... A to počasí s tím zahejbalo a od rána se aktivita ryb slzhoršovala.

                                        Nfheavy - Profil | So 2.4.2022 20:59:15

                                        numen >> no jo počasí neporučíš,vem si že největší teploty v ČR bývají v Doksanech🤔
                                        No a přiznej barvu jaks dopadl Zdenku?

                                          Nnumen - Profil | So 2.4.2022 20:50:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          fheavy >> masakr.. bylo to i o losu ono Tom začít na začátku chytat bílou rybu. Pak to úplně zdechlo..
                                          Jinak ta severní Morava je divný kus země. Zima, vítr, sníh.
                                          Přijedu k nám +7 proti Moravě jaro.

                                            Červené karty: Vydra revírní