Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NFeederman@ - Profil | Pá 26.6.2026 9:19:16

Tak borci dáme nějaké nové téma?
A co na ryby chodíte všichni? Někteří lapači vidím že jo a co vy ostatní?

    Nkocak - Profil | Po 11.10.2021 19:56:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Zapisuju plotici 30cm. A musím se pochlubit i parmou....Po dlouhé době jsem si u řeky zakřičel radostí při podebírání. Dlouho se mi vyhýbaly.

      Nfheavy - Profil | Po 11.10.2021 19:55:51

      Martin M. >> 👌

        NFeederman@ - Profil | Po 11.10.2021 19:26:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dnes na chvíli a zas jenom nemírové ryby...to málo co jim chybělo na délce o to více teda měli na tloušťce😁

          NFeederman@ - Profil | Po 11.10.2021 19:20:25

          Emilooo >> Ty se nezdáš, připisuješ jednu hezčí rybu za druhou😉
          A kapřisko pořádný👍

            NFeederman@ - Profil | Po 11.10.2021 19:18:58

            Martin M. >> Tak ten je pěkný👌

              NFeederman@ - Profil | Po 11.10.2021 19:17:48

              numen >> Taky mi přijde, že už je na tuhle dobu docela velká kosa.

                NEmilooo - Profil | Po 11.10.2021 15:51:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Připisují kapra 83.

                  Nkocak - Profil | Po 11.10.2021 14:40:48

                  Wooody >> Přesně tak :-D Naštěstí mám práci, která mě baví. Nevím, co bych dělal, kdyby to bylo obráceně...

                    NFousáč - Profil | Po 11.10.2021 12:37:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Podoustev do soutěže. Labe, hnoják+masňák.

                      Nnumen - Profil | Po 11.10.2021 12:17:33

                      Martin M. >> hezky rostlej. Má se tam dobře.

                        NWooody - Profil | Po 11.10.2021 12:08:52

                        kocak >> ani potah nebyl. Byla by to paráda,kdyby to vnímání času v práci a na rybách šlo prohodit 😀

                          NWooody - Profil | Po 11.10.2021 12:05:45

                          numen >> já u vody po delší době. Jel jsem obhlédnout nové místo,ale ani potah. V týdnu bych chtěl taky ještě vyrazit. Snad to bude lepší.

                            NWooody - Profil | Po 11.10.2021 12:01:52

                            Ciffik >> jištěné ne,ale jsou povolené brzdy. Už se mi stalo,že prut letěl z vidliček 😀

                              NMartin M. - Profil | Po 11.10.2021 11:20:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              nemereno, mimo soutez :) ale 50+ mel. V patek na treninku pred zavodem na Vltave u CB. V zavode uz to pak stalo za prdlacku :(

                                Nkocak - Profil | Po 11.10.2021 10:45:51

                                Wooody >> Sedím leda tak v práci a už přemýšlím nad odpolední taktikou na big fish. Kdyby to v hokně utíkalo, jak na rybách....Povedlo se zatím něco?

                                  Nnumen - Profil | Po 11.10.2021 10:37:40

                                  Wooody >> já dnes u vody jen služebně. Ale úterý, středa půjdu na ostré a cejny. Ostrou ještě nemám.
                                  Teď na podzim se mi nepovedl cejn aspoň 65cm...

                                    NCiffik - Profil | Po 11.10.2021 10:25:23

                                    Wooody >> Máš pruty nějak kotveny? Já jen, aby ta big fish nečekala až se otočíš a pak papá prute...

                                      NWooody - Profil | Po 11.10.2021 9:05:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak kdo sedí a čeká na svou big fish do výzvy?

                                        Nnumen - Profil | Po 11.10.2021 9:01:05

                                        Ten pravý podzim příšel nějak dříve...
                                        Tam dole je Labe

                                          NFeederman@ - Profil | Ne 10.10.2021 18:54:24

                                          Tady tito dva divočáci si jdou říční feederařinu😁.
                                          Hezké říční ryby tam v těch videích lapají😉.
                                          A ta řeka co tam mají👌.
                                          https://www.youtube.com/watch?v=SFxE0Df7nY0&t=163s
                                          https://www.youtube.com/watch?v=PAVOUHufqx8&t=433s

                                            Červené karty: Vydra revírní