Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvisage - Profil | St 24.6.2026 19:50:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zmestil sa 🙄😉👍

    Nnumen - Profil | So 9.10.2021 19:43:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak mě, se pár ryb taky povedlo.i lepších. Již jsem musel domů. Manželka mě veze na kabiny, po dlouhé době si jdu sednout a něco popít.

      NKučík - Profil | So 9.10.2021 19:40:39

      numen >> Jak píšeš. Není čas.

        Nlubo*93 - Profil | So 9.10.2021 19:37:00

        Bery. >> harmonické manželství 😊😃

          NBery. - Profil | So 9.10.2021 19:20:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          numen >> ja nakonec na vecer vypadnul, kdyz mi zena rekla ze jde s mámou do kina :-)
          Snazim se sbirat body,jedna ryba zatim je,jeste doufam v K65...

            Npeterb - Profil | So 9.10.2021 19:07:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            numen >> Bol som ale iba na chvilu 😀 Kaprici uz su vyfarbeni.

              Nnumen - Profil | So 9.10.2021 18:46:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              To nikdo nechodite na ryby m dnes aktuálně Krakonošovo. Čekám na větší 😉

                Nnumen - Profil | Pá 8.10.2021 20:25:08

                fheavy >> to je začátek 😉 příští týden, jdu vyzkoušet mé oblíbené podzimní místo na Big cejny 🙏😎😍

                  Nnumen - Profil | Pá 8.10.2021 20:23:34

                  pepson >> neboj s tím jsem začal již na jaře. Zkouším i i založit louku. Pořídil jsem si včely... Tak zaseju i nějakou svazenku, jetel atd
                  Nechám vybagrovat malý rybník...

                    Nnumen - Profil | Pá 8.10.2021 20:20:59

                    Kachna >> tohle je schůze, kterou má výbor každý měsíc. Pořád je co řešit.

                      NKachna - Profil | Pá 8.10.2021 17:48:52

                      numen >> tu my máme příští tyden

                        Npepson - Profil | Pá 8.10.2021 17:44:54

                        numen >> Nasadiť pár ovocných stromov (podľa vkusu) a vysiať trávu. Kúpiť tri, štyri ovce, nech kosia trávnik a možeš vysedávať na rybách ;-)

                          Nnumen - Profil | Pá 8.10.2021 17:29:15

                          Kachna >> tak to je jediné,, to mám již opačně. Mladej ten přijel ze školy, a hned poď na ryby. Bohužel mám ještě rybářskou schůzi...

                            NKachna - Profil | Pá 8.10.2021 17:21:32

                            numen >> Taky bych měl vymyslet méně údržbové dětí.

                              Nnumen - Profil | Pá 8.10.2021 16:56:09

                              pepson >> jsem zvyklý, mit v tuhle dobu popsané aspoň 4 stránky v povolence. Mám stěží jednu 🙉🙈🙉🙈🙉😭.
                              Musím tu zahradu vymyslet méně údržbovou. 4500 m čtverečních, plus velký dvůr plus barák, stodola, dvě garáže, chlévy, kůlna, vše dost stará výstavba, do které se dlouho neinvestovalo.
                              Nic moc. Ale malá vesnice, je tu klid, konec pozemku potok, 3km na Labe, 3 na Ohře. V dosahu ramena Ohře, Labe, rybník....
                              ATd

                                Nfheavy - Profil | Pá 8.10.2021 14:55:34

                                numen >> 👍👍👍

                                  Nnumen - Profil | Pá 8.10.2021 14:50:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Začíná jít hezčí velikost. 5 malých, dva takovéhle

                                    Nnumen - Profil | Pá 8.10.2021 14:43:05

                                    Fousáč >> uznam ti ji. Ale lepší je s datumem. Jinak krásná ryba. 😍

                                      NFousáč - Profil | Pá 8.10.2021 13:19:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ahoj, přidávám do soutěže plotici 42. Stačí to takto nebo jaký chcete doklad o datumu?

                                        NBery. - Profil | Pá 8.10.2021 12:55:02

                                        ˘Ö˘ Krab >> jasne. 0,185 dam na light a medium klacek do 50g krmitka. Navazce davam 0,12-0,14 a prut nikdy nedostanu do tahoveho tahu aby mi sila kmenu nestacila. A v proudu muzu mit o chlup lehci krmitko,protoze to lepe reze vodu.. Prutaznost vuci silnějšímu vlasci neresim,protoze na delsi vzdalenost davam pletenku. A pruty každou vychazku navazuju,takze unavený uzel me netrápí. Slabsi vlasec se lepe uklada a odviji.

                                          N˘Ö˘ Krab - Profil | Pá 8.10.2021 12:33:17

                                          Bery. >> Na tu osmnáctku chystáš s feederem? Není to moc slabý?

                                            Červené karty: Vydra revírní