Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Feederman@ - Profil | Pá 26.6.2026 9:19:16

Tak borci dáme nějaké nové téma?
A co na ryby chodíte všichni? Někteří lapači vidím že jo a co vy ostatní?

    Kruan - Profil | Po 1.3.2021 22:13:59

    Feederman@ >> kdyz ja vetsinou nechytnu ani toho perlina..ja mam radost z kazde ryby...a s tema kaprama...chytam 25 let a jeste jsem nechytl kapra 6o+...nebo mozna jednou..ale max 65...v italii..na kachnaku...kdyz mi bylo asi 15..

      Feederman@ - Profil | Po 1.3.2021 21:58:23

      Martin M. >> Myslím že vím o kterém srabském fleku píšeš😁😁😁
      Tam by to bylo moc lehký...😉

        Feederman@ - Profil | Po 1.3.2021 21:56:51

        Dulf >> Do konce března bude času i po té tvé karanténě ještě dost✌.
        To dáš😉.

          skroby - Profil | Po 1.3.2021 21:48:19

          Martin M. >> můžeš jen na vody v katastru tvého bydliště

            Martin M. - Profil | Po 1.3.2021 21:45:51

            kdyz ja porad nevim, kam vlastne muzu na ryby... ja si zatim troufnu akorat tak na vyzvu, ze ani v teto nouzi nepujdu na nejvic srabskej flek na parmy v katastru nasi vesnice .

              Dulf - Profil | Po 1.3.2021 21:14:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Taky bych se připojil,ale bohužel zítra test a následně karanténa. Letos už jsem zahájil.

                fheavy - Profil | Po 1.3.2021 21:06:31

                Pindˇa >> jj,bohužel nic moc😅

                  fheavy - Profil | Po 1.3.2021 21:05:42

                  Feederman@ >> jj,je to z dálky a proti světlu mobilem rybář není moc vidět.))
                  Šel bych chytat místo něho))

                    Pindˇa - Profil | Po 1.3.2021 21:00:35

                    fheavy >> Načetla se ta fotka celá?

                      Speedball - Profil | Po 1.3.2021 20:58:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Také se přidám a pokusím se splnit alespoň jeden z úkolů:
                      1) Vezmu sebou k vodě i syna a vrátíme se domů bez větší úhony.
                      2) Pokusím se lapnout pěknou parmu.
                      3) Chytím v rámci jedné docházky více, než 5 druhů ryb.

                      No pěkný bič tu na sebe pleteme :)

                        Feederman@ - Profil | Po 1.3.2021 20:57:20

                        fheavy >> Já tam nic moc nevidím, ale něco málo jo, tam na druhé straně pod tím stromem je rybář? Tomu si chtěl sebrat pruty😁😁?

                          fheavy - Profil | Po 1.3.2021 20:52:35

                          Feederman@ >> na tohle jsem se závistivě dnes díval z elektrárny auu,))měl jsem chuť mu jít sebrat udice 🤣

                            Bery. - Profil | Po 1.3.2021 20:47:33

                            Ja taky Děkuji všem co se připojili a i těm co se ještě chystají připojit!

                              Feederman@ - Profil | Po 1.3.2021 20:44:29

                              Pindˇa >> Taky dobrý😁😁

                                Feederman@ - Profil | Po 1.3.2021 20:43:09

                                Průběžně děkuji všem co se už svými zápisy připojili do Challenge Covid✌
                                A doufám, že se do neděle připojí ještě mnoho dalších Feederových pacientů😁😁

                                  Strelecek - Profil | Po 1.3.2021 20:40:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zrovna dneska jsem si říkal, že bych se v něčem hecnul, tak jdu do toho! :)

                                  Do konce výzvy:
                                  1) půjdu minimálně 6x na ryby (6 různých dnů)
                                  2) chytím lína
                                  3) za každou druhou docházku si udělám procházku kolem revíru a uklidím veškerý binec, co se mi vleze do tašky (věřím, že bude čím plnit)

                                  Díky za super nápad!

                                    Pindˇa - Profil | Po 1.3.2021 20:38:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Taky se rád zapojím do COVID výzvy. 1. chytit pěknou rybu 2. chytit aspoň rybu 3.nechytit COVID

                                      Feederman@ - Profil | Po 1.3.2021 20:27:41

                                      Kruan >> Žádného jiného koníčka si určitě nehledej...😉feeder je o menších rybách a hlavně je důležité být u vody a mít i z čudle radost, já jsem taky jenom čudlař 😉😊✌
                                      A dobře vypasený a vybarvený Perlín je lepší než kdejaký kapr😁😁

                                        Feederman@ - Profil | Po 1.3.2021 20:20:49

                                        cechura09 >> Jirko moc hezké body té tvé výzvy😉😊✌.
                                        A u vody se určitě znovu potkáme, podáme ruce, pokecáme a Karlovi to natřeme nějakýma čudlama😁😁😁
                                        Ale jak dojde na větší rybu tak nám to zase natře Karel😁😁
                                        Tahle doba je fakt na prd ale nějak to dáme✌

                                          fheavy - Profil | Po 1.3.2021 20:19:14

                                          Feederman@ >> I kdyby vím přesně co tam je za ryby,ale na zábavu to stačí.)))

                                            Červené karty: Vydra revírní