Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁10%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁8%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 93 čtenářů.

Nfheavy - Profil | Čt 18.2.2021 21:27:15

Přemet:-) >> on chytne časem takovou patinu /lehce ztmavne/to je prostě u přírodního materiálu normální a pořád vím že nedržim v ruce kus nějaké recyklované pet flašky..))

    NPindˇa - Profil | Čt 18.2.2021 21:26:15

    fheavy >> Jj to je ono. Já ho držel a už nepustil až k němu dojde navi dám fotky k tobě do vlákna😊

      NPřemet:-) - Profil | Čt 18.2.2021 21:24:15

      fheavy >> jj, to je pěkný... 👍 Jen už vidím, jak by vypadal po jedné chytacčce... 😂😂

        Nfheavy - Profil | Čt 18.2.2021 21:24:07

        Přemet:-) >> ten korek je na pohled i na omak lepší jak na tournamentu v předchozí verzi/před slr/

          Nfheavy - Profil | Čt 18.2.2021 21:22:42

          Feederman@ >> jj dnes je výhoda výběru..kdo chce echt korek tak zbývá jedině Sportex👌

            NPřemet:-) - Profil | Čt 18.2.2021 21:22:40

            Pindˇa >>ani bych se nedivil... 😂😂🙈🙈

              Nfheavy - Profil | Čt 18.2.2021 21:19:26

              Pindˇa >> tady👍

                NFeederman@ - Profil | Čt 18.2.2021 21:19:04

                fheavy >> Jojo mě se taky líbí i korek, ale jsem otevřený i jiným materiálům...😉
                A u drahého prutu ten korek očekávám kvalitní👌

                  NPindˇa - Profil | Čt 18.2.2021 21:14:34

                  Přemet:-) >> Dnes jsem poprve držel sportex xclusive feeder NT ten korek je tak neuvěřitelně hladký a bez porů že je podezírám s přídávaním něčeho umělého

                    Nfheavy - Profil | Čt 18.2.2021 21:14:32

                    Feederman@ >> tak jen múj názor,ta kombinace je podivná a ten duplon na rapidu se mně taky nelíbí,měl sem carboflex x class a to je to stejny,samozřejmě pro někoho může být pingpongový pálka pěkná ,sorry že nesdílím stejný názor,jak jsem psal už dřiv jinde i o tournamentu heavy SLR u prutu přes 10tis.bych duplon nahoře neakceptoval už vůbec,jedině zbývá guru Aventus v heavy verzi ,jediná "daiwa" v téhle kategorii v korku i nahoře.V tomhle Já nejdu s módnimi trendy
                    u levných prutů to beru ale u těch dražších už ne..))

                      NPřemet:-) - Profil | Čt 18.2.2021 21:09:31

                      Martin M. >> naprostý souhlas... 😀👍

                        NPřemet:-) - Profil | Čt 18.2.2021 21:08:18

                        Martin M. >> jj, to zná asi každý... Jak jsem psal, mrzí mě, že se to objevuje i u relativně drahých prutů... Bohužel asi trend dnešní doby, kvalitní materiál stále zdražuje, tak je nutné činit úsporná opatření... 🙈

                          NMartin M. - Profil | Čt 18.2.2021 21:07:03

                          Přemet:-) >> vsak u FS si v pohode vyberes a kdyz tam jsou osobni sympatie, tak uz to jen tak neco neprebije.

                            NPřemet:-) - Profil | Čt 18.2.2021 21:03:58

                            Martin M. >> takhle se dělá byznys, za 850 nakoupím, přelepín značku a za litr prodám... 😂😂 Sranda samozřejmě... 😂😂 Jak píšeš, je to o pocitu, o náklonosti k dané značce... Třeba já (což je všeobecně známo) jsem magor a musím to mít tak jako pěkný... Takže prostě pro mě je f.s. jasná volba a najdu tam vše, co potřebuju... Byť za vyšší cenu, než kdybych to měl poskládané z různých značek... Ale to už jsme opět u těch pocitů... 😂😂

                              NMartin M. - Profil | Čt 18.2.2021 21:03:47

                              ty fakt dobre korky proste ani zadne pory nemely. Mozna to bylo nejake zalisovane, ale zadne kytovani.
                              https://feedrovana.mrk.cz/image/galerie/14439.jpg

                                NFeederman@ - Profil | Čt 18.2.2021 21:02:21

                                Přemet:-) >> Asi tak i některé dražší pruty to s tím kvalitním korkem nepochopili...😁

                                  NPřemet:-) - Profil | Čt 18.2.2021 20:59:21

                                  Feederman@ >> no ještě aby ne, za 6 a půl... 😂 To mi právě u takhle drahých prutů přijde jako samozřejmeost, ale realita je bohužel jinde... 🙈

                                    NMartin M. - Profil | Čt 18.2.2021 20:58:29

                                    Přemet:-) >> vypln korku, proste tam zustanou ty hluboke tmave pory.

                                      NMartin M. - Profil | Čt 18.2.2021 20:57:06

                                      Přemet:-) >> v te top kategorii to uz je hodne o pocitech a i nejakem charizmatu prutu, takze tam casto vyhraje neco uplne jineho, nez jak to vidi nekdo jiny... Treba tubertini ma krasne pruty a muzu ti k tomu za litr dodat sadu od zname rybarske znacky MM (puvodne 3M), ktera udela z 3dilneho prutu 2dilny :)
                                      https://activacek.cz/produkt/lepidlo-ve-spreji-3m-re-mount-snimatelne-751/

                                        NFeederman@ - Profil | Čt 18.2.2021 20:55:32

                                        peterb >> Mě se taky líbí ty pruty hlavně po designové stránce, ale asi mají všechny jenom jedno patková očka, ale to nevím jistě.

                                          Červené karty: Vydra revírní