Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 16:42:16

andrei11 >> to by bolo super

    Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 16:39:46

    eifi >> pani, nejak to premyslite co a ako a odporucte prosim, kam kupit hostovacky. predpokladam, ze to je ako u nas. ze uz pri kupe musim nahlasit kde chcem lovit.

    @visage alebo dame rovno sobota rieka a nedela NM?

      Neifi - Profil | Ne 13.10.2024 16:37:15

      murphyy >> Bude víkend. Tak s mistama na řece to tak snadné nebude. Já budu řeku lovit od pondělí až do srazu v pátek. A pak sobota neděle podle situace. Možná lov cejnu na jezeře..chtěl bych buď u Milovic nebo ze strany od Sakvic. Tam si myslím, že jsou cejni i větší než u Strachotína.

        Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 16:29:30

        murphyy >> nepríde nas dakdo zdzubat že neohlasene preteky? To bola taka legenda, ked sme organizovali muchostretka, ze radsej dat vediet ze sme vacsia skupina🙈

          Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 16:18:25

          chlapi a s miestami to je ako?
          dajme tomu pride nas 16, cize dvaja ne jeden "sektor", potrebujeme 8 miest, tam pod mostom dole som nebol cize neviem ale myslim ze by sme sa mali zmestit do toho useku 100-200m dole ze?

            NFilla - Profil | Ne 13.10.2024 16:06:05

            murphyy >> já vím, všetko dobré 🙂

              Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 15:59:17

              andrei11 >> ja mam jeden feeder iba, cize ty mozes na ten druhy uz keby horelo :)

                Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 15:55:21

                visage >> CZ RL nemam este. budem mat v piatok o 1100 vybaveny. mam to obvolane MeU Pohorelice. Ak to nevyjde tak budem pytliacit. ale volal som s veducim OZP a ten mi potvrdil ze ma bude cakat👍.

                Inak nikde inde ako Pohorelice v piatok nemaju uradne hodiny.

                  Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 15:46:00

                  murphyy >> ja som si to už vytelefonoval a zato idem vo štvrtok

                    Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 15:43:52

                    visage >> jop chlapi, hlavne si sledujte uradne hodiny, vacsinou to nemaju na piatok

                      Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 15:38:52

                      andrei11 >> a ty ešte nemáš poriešený CZ RL ? čo ,kde a kedy ??? piatok v Hustopeče nekúpiš

                        Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 15:38:42

                        Filla >> ne sak Martine vpoho ja to tiez myslim vsetko v ramci srandy :0:))

                          Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 15:35:55

                          andrei11 >> bola bola tam..ale kedze vsetko sa presuva, teraz je tablo na inom mieste cize uz no foto...hmm :)

                            Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 15:34:21

                            murphyy >> aj ja som tam už nakupoval , a tiež som slovák :-))))))))))))) , a ešte som si dal aj obed v Strachotínskej boude :-))))))))))))))))

                              NFilla - Profil | Ne 13.10.2024 15:33:38

                              murphyy >> tak jsem to nemyslel, vím že jsi praktik a chytáš všechno. Vysvětlím osobko 😉

                                Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 15:32:40

                                murphyy >> nemas tam fotku na nastenke v sekcii top 5 zakaznik? :D

                                  Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 15:31:47

                                  visage >> alebo tak 👍

                                    Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 15:31:06

                                    visage >> pozdrav ho odo mna - ze ten Slovak co casto nakupuje tam Sportexy a Geoff Anderson :) on urcite bude vediet a sa zasmeje :))

                                      Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 15:30:48

                                      andrei11 >> a v nedelu ???

                                        Červené karty: Vydra revírní