Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

NFeederman@ - Profil | Po 14.10.2024 7:49:55

Zdar borci, na sraz dojdu v sobotu na celý den a i když budete různě rozlezení na řece nebo i na D5 tak vás všechny objedu a pokecáme😉.
Hlavně si to tam užijte🤟.

    NFeederman@ - Profil | Po 14.10.2024 7:45:06

    HAVLAS >> Ok

      NHAVLAS - Profil | Po 14.10.2024 6:29:15

      Feederman@ >> tak tedy prosím zapsat těch 92cm. Děkuji

        NFilla - Profil | Ne 13.10.2024 21:06:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Po průzkumu dolního toku Moravy, kde jsem se potýkal s bahnem a šíleným množstvím komárů, jsem utekl o pár desítek kilometrů proti proudu. Cílovka byla velká barbie, která sice nepřišla, ale pár menších mě potěšilo. Nej nástrahou byl ovčí sýr pod háčkem na průběžce s obří grippou.
        Jakmile odjely závodní veslice a dračí lodě, nakouřil jsem to na koryto, kde jsem holky čekal. Záběrů pomálu, počasí taky nic moc, ale jako vždy, dobře bylo u vody!

          Nkocak - Profil | Ne 13.10.2024 17:55:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Po delší době dvě pravé feederovačky s těžkými krmítky na řece. Počasí jak na houpačce, ale rybám to nevadilo. Mně už trochu jo 🤣 Chyceno spoustu druhů ryb, kromě kapra, což bylo cílem. Nejpočetnější byl asi tloušť do třiceti. Nejvíc potěšili parmy okolo šedesáti a tloušť přes padesát.

            Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 17:41:56

            murphyy >> jop. Sak pokecame. Dobre to bude.

              Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 17:37:51

              andrei11 >> u mna 8:00 standard..po tej korone..
              mne ubrala da sa povedat 5 rokov zo zivota..hlavnych..ale nic, musime ist dalej

                Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 17:32:53

                andrei11 >> ale ja som už na dôchodku :-)))))))))))))))), a hotel musím opustiť do 11:00 hod .takže najneskoršie o 9:00 hod. budem raňajkovať

                  Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 17:22:20

                  visage >> jasne, daj neskoré ranajky. Kurna, ja som do 0900 nespal ani nepamätám. Ani po prebdenej noci. Autopilot ma zobudi o 0600🙈.

                    Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 17:16:48

                    andrei11 >> takže môžem spať do 9:00 hod. :-)))) ,potom mi zavolaj kedy dame stretko v Srachotíne

                      Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 17:11:06

                      murphyy >> tak na SK pri kupe hostovacky to rovno napise na znamku😩. keby som dosiel k vode a nemal si napr kam sadnut tak sa mozem tak jedine kukant na znamku za 20€…

                      uz aby boli tie sms hostovacky. neviem na co sa caka…

                        Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 17:08:39

                        visage >> hodim dceru do skolky a vyrazim. pred 1000 som na 100% v Pohoreliciach.

                          Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 17:04:01

                          andrei11 >> o kolkej ráno v piatok vyrážaš zo SVK ???

                            Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 16:51:39

                            igoo >> viem , uz som to pisal skôr a zato idem vo štvrtok

                              Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 16:49:59

                              andrei11 >> nemusis nic, proste ked mas cesky RL tak si kupis hostovacku na Mimops. Vody MRS a mozes na kazdu z nich

                                Nigoo - Profil | Ne 13.10.2024 16:49:37

                                visage >> FORET GROUP tam koupíš jenom povolenku!

                                  Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 16:49:05

                                  igoo >> jasne vdaka. ako som pisal RL mam pozichrovany v piatok. na SK ked kupujem hostovacku, tak musim nahlasit kam a len tam mozem chytat. aj ako clen. chujovina ako voda v kosi… co uz.

                                    Nigoo - Profil | Ne 13.10.2024 16:47:21

                                    andrei11 >> když koupíš hostovačku tak nemusíš hlásit kde lovíš.
                                    Musíš mít rybářský lístek CZ a ten koupíš pouze do čtvrtka 14:00 hodin na Městském úřadu Hustopeče.
                                    Povolenku v rybářských potřebách - adresa: Kapitána Jaroše 880/22, Hustopeče u Brna, v pátek do 17:00 hodin.

                                      Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 16:45:07

                                      andrei11 >> ja v Husopečích aj RL aj Povolenku otvorené 8:00 do 17:00 hod.

                                      FORET GROUP s.r.o.
                                      Kapitána Jaroše 880/22
                                      Hustopeče u Brna,
                                      69 301
                                      733 745 221
                                      obchod@foretfishing.cz

                                        Neifi - Profil | Ne 13.10.2024 16:43:44

                                        andrei11 >> Že by platila hostovacka jen na určitý revir to jsem ještě neslyšel. Ale nevím jak je to pro vás..Na jezeru s místem problém nebude. Já si beru i kárku a místo můžu tak i dál od auta..

                                          Červené karty: Vydra revírní