Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 15:29:31

murphyy >> jj, uz som raz chytal na hradzou, viem kde tam auto dat (teda dufam, ze to plati stale). je to tam paradne a sice bol hic jak svin, tak dve bronzove lopaty sa podarili.

@visage nezlomit ta, ze by sme si tam sadli po obede/Strachotine od 13 do 16?

    Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 15:28:04

    Mufti >> moje som ti poslal

      Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 15:27:35

      murphyy >> presne tam sa chystáme :-))))))!

        Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 15:26:41

        visage >> urcite zajdite ku Martinovi v Strachotíne k jeho ryb. potrebam

          Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 15:24:31

          Mufti >> ok ! bude mi potešením , ešte mi pošli tel. cez sz. @andrei 11 už mám

            NMufti - Profil | Ne 13.10.2024 15:22:20

            visage >>
            Oka. Keď to vidá časovo prídem Vás pozrieť. To ti dám vedieť.

              Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 15:21:27

              andrei11 >> ja chcem kupiť na sobotu a nedelu , v piatok ruka hore :-)))

                Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 15:20:23

                Mufti >> ano mám zraz s kamarátom , tam prespím a v piatok zraz s @andrei 11 , ešte neviem kde a kedy , ale chceme isť do Strachotína

                  Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 15:18:20

                  andrei11 >> presne tak, ak tam budete skorej vybehnite hore na priehradu-tie lopataky su fakt ine ako u nas, resp krasne si ich zachytas -velke kusy- za relativne kratky cas+kapre+ked sa zadari bomba 80+ :)

                    Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 15:14:09

                    visage >> a ake hostovacky nakupis? pojdeme uz v piatok skusit Dyje 5 NM?

                      NMufti - Profil | Ne 13.10.2024 15:12:55

                      visage >> Budeš tam od štvrtka? Možno , by som piatok pribehol, na obed pozrieť. Ráno mi berú auto do servisu

                        Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 15:10:52

                        @Pindˇa Rado - rezervujem si flek u Teba..chytat pri Tebe nebudem..az potom neskor nahodim hore..
                        si pre mna mentalny vzor, tak dufam ze ma zastresis, budem velmi vdacny, ale to este upresnime, dohodneme

                          Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 15:10:19

                          andrei11 >> ja budem mať hosťovačky od štvrtka

                            NMufti - Profil | Ne 13.10.2024 15:06:37

                            murphyy >>
                            Nedalo mi. Väčšina z praxe a zvyšok ?😀

                              Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 14:59:23

                              Filla >> domněnek hej, ja vacsinu toho co hovorim mam praveze z praxe..ty domněnku :))

                                Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 14:54:21

                                visage >> privlacka mi ostala v aute len ULko. beriem len feeder pruty. ak by sme sli na NM, tak to vybavim tymi co budem mat. v piatok premyslime taktiku, ake hostovacky nakupit. 😉

                                rad si necham poradit od domacich.

                                  NFilla - Profil | Ne 13.10.2024 14:54:00

                                  murphyy >> zajímavé, mám opačnou zkušenost, hlavně při feederování v partě. Tak se těším na setkání, v Tvém případě obzvlášť, mrkmistře domněnek 😜

                                    Nnumen - Profil | Ne 13.10.2024 14:51:55

                                    Je to jako s krmením. Já se připravuji na zimu. Bude dlouhá 😎😁

                                      Nnumen - Profil | Ne 13.10.2024 14:51:01

                                      chřenovák >> já si je vyladim, dvakrát klepnu důlčíkem a je vše ok.
                                      Létají super. Létají super, to závaží je zajímavě vyřešeno, některé fa na to přišly až po x letech. Nejsou malý. Plast pruží...
                                      Já je nikomu nevnuciji. Já je mám rád.

                                        Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 14:48:34

                                        Filla >> tak tak, inak je zaujimave, ked sme chodili s kamosom na vypravy na rieku, ze casto lepsia ryba prisla prave z hora/hore prudom ako krmis, cize..viem co robim ..:))

                                          Červené karty: Vydra revírní