Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 14:45:48

Filla >> :-))))))))))))))))))))

    NKruan - Profil | Ne 13.10.2024 14:45:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ja dneska na rece paradne zachytal , i kdyz pocasi obcas mazec...na jednom method a druhy klasicky feeder s paternosterem....puvodne jsem zkousel bolo, ale vubec se mi tam ryby nenajely a tak jsem vzal feeder a krmitkoval...ale musel jsem jeste namotat novy vlasec na civku...bylo tam 30 m :)

      NFilla - Profil | Ne 13.10.2024 14:43:02

      murphyy >> hoď to pod krmné místo, ať je větší šance na úlovek a nasrání krmícího 😁

        Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 14:42:55

        Mufti >> možno pôjdem na priehradu Nové mlýny

          NMufti - Profil | Ne 13.10.2024 14:40:58

          visage >>
          To je maličká riečka . Menšia ako Malý Dunaj.
          Prút do 100g výbavy s prehľadom. 😀
          Skôr zober bolonezku. S tou budeš macher

            Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 14:40:47

            peterb >> nie , mi napísali že krmítka 120 g a to je pre mňa jasný signál :-)))

              Npeterb - Profil | Ne 13.10.2024 14:38:58

              visage >> Ty si si pomylil dyje s dunajom?

                Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 14:37:47

                visage >> mam tiez tam jeden graphenon 20g 2,7m..ale tiez som zabudol batoh s nastrahami, mam len jednu krabicku co mi ostala v hlavnom batohu po poslednej rybacke..raz lajdak tak furt..ale snazim sa nim nebyt az tak casto.. :)

                  Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 14:34:10

                  visage >> inak samozrejme zoberem toho viac, vlastne ja ani vyberat velmi nemozem 2 sportexy a jedno shimo, nejake kaprarky kebyze sme vysli zahadzat hore na priehradu..
                  eeej ha, teraz pozeram puzdro a fakt som zobral len jeden sportex medium..ale neva

                    Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 14:33:37

                    andrei11 >> ja beriem dva feeder xxxheavy 350g , a jeden sumčiarsky 400g na spomb . tú prívlačku berieš , či nie ?

                      Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 14:26:51

                      visage >> beriem 2-4. Ale asi len dva 50-180g.

                        Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 14:26:25

                        visage >> ja berem jeden (ak teda mi to vyjde ze sa mi podari prehodit sluzby)
                        a budem len ako taky pozorovatel, a ked situcia dovoli, tak aj nahodim mimo krmny flek daneho lovca :)

                          Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 14:25:48

                          visage >> stacia delphiny😁

                            Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 14:22:27

                            andrei11 >> kolko prútov berieš ???, s tým vyčistením si ma dostal , to sa mi nechcelo , ale teraz budem musieť :-))))))

                              Nmurphyy - Profil | Ne 13.10.2024 14:18:26

                              visage >> urcite delkimy-to je zaklad

                                Nvisage - Profil | Ne 13.10.2024 14:16:07

                                andrei11 >> to si mám brať aj Delkimi , alebo mi stačia foxy či korumy ? :-))))))))))))

                                  Npepson - Profil | Ne 13.10.2024 13:32:21

                                  andrei11 >> To si myslíme všetci... 😂

                                    Nandrei11 - Profil | Ne 13.10.2024 13:17:58

                                    pepson >> zijem v tom ze uz mam mieru😁

                                      Npepson - Profil | Ne 13.10.2024 13:14:07

                                      andrei11 >> Aby si vôbec nahodil, lebo ak sa uvítací prípitok zvrhne na bohapustú chlastačku, tak neviem neviem 👹

                                        NFilla - Profil | Ne 13.10.2024 12:12:22

                                        andrei11 >> snad Tě nesežerou ti popadaní násaďáci. Petrův zdar ✌

                                          Červené karty: Vydra revírní