Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁10%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁8%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 93 čtenářů.

NFeederman@ - Profil | Pá 30.8.2024 17:06:09

Pindˇa >> To právě že musí😂

    NFeederman@ - Profil | Pá 30.8.2024 17:05:23

    čongr >> Dej tam 0,35 kmen, pořádné lanko, velkou plotici a té problémové štiky co ti to pokaždé urvala se jednou pro vždy zbavíš😁

      NPindˇa - Profil | Pá 30.8.2024 16:56:48

      čongr >> Hlavně nedávej na háček rybičku Parde 😁

        Nčongr - Profil | Pá 30.8.2024 16:54:31

        Feederman@ >> Kámo, to musím vyměnit i kmeny, nejsilnější 18 průměr chytám na 16 normálně vše!!! Díky za odpověď 👍

          NFeederman@ - Profil | Pá 30.8.2024 16:16:53

          čongr >> Zdarec, dej tam lanko a už to neuřízne😁

            Nčongr - Profil | Pá 30.8.2024 14:04:36

            Feederman@ >> Parde, mám trochu problém, na řece mi to už dvakrát utrhla štika, mám jenom feedery a pruty na plavanou, poraď, díky 🐟🐟🐟👍

              NMorwex - Profil | Pá 30.8.2024 10:45:32

              kocak >> To záleží jestli kolega chytil větší ostrou :D :D

                Nkocak - Profil | Pá 30.8.2024 6:39:33

                Filla >> Pěkná ostrá! Hele a odjížděli jste s kámošem od vody zase dva?! :D

                https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-v-morave-na-slovensku-nasli-mrtveho-cecha-jde-o-obet-vrazdy-40486047

                  NFilla - Profil | Čt 29.8.2024 22:45:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zdar bando. Včera jsem nevydržel pnutí a vyjel s kámošem na večer na řeku pod město. Peťan si doma nechal papíry, tak jsme chytali každej na žáka. Chodili střední cejni, karasi a ostroretky. Nej ostrá 44cm, děkuju za zápis do Říčňáka

                    Nchřenovák - Profil | Čt 29.8.2024 19:17:17

                    igoo >> Tak to je dobře 😂

                      Nigoo - Profil | Čt 29.8.2024 17:50:35

                      chřenovák >> koncem října už burčák nebude 😉

                        Nchřenovák - Profil | Čt 29.8.2024 17:47:14

                        igoo >> To zase nám bude blbě 😂

                          Nigoo - Profil | Čt 29.8.2024 11:06:20

                          Feederman@ >> O.K. zařídím a vymyslíme zajímavý víkendový program.

                            NFeederman@ - Profil | Čt 29.8.2024 9:47:23

                            Xy >> Zdar
                            Ok ale když tak to nahlašuj jak se má, potom vím že to chceš zapsat.

                              NFeederman@ - Profil | Čt 29.8.2024 9:45:00

                              igoo >> Jo k tomu srazu potom dám anketu a podle zájmu by se rozhodlo.
                              Jinak zas budeš organizátor😉, děkuji.

                                NFeederman@ - Profil | Čt 29.8.2024 8:24:30

                                kocak >> Jo jo to bude asi ten stejný, Dyje je malá řeka😉 tak chytnout stejnou rybu na stejném úseku není až tak ojedinělé…

                                  Nkocak - Profil | Čt 29.8.2024 7:37:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ahoj, po dovolené a letních povinnostech jsem se byl včera vypotit k řece. Kromě tohoto pěkného lysce, kterého nejspíše chytl @Feederman@ pár týdnů zpátky taky, se mi povedli další tři menší kapři, tloušti a parma. Chytáno jen na nástrahy mimo háček. Method byl daleko úspěšnější. Pro posouzení přidávám, bez dovolení, i Honzovu fotku :) Prosím o přepis kapra ve specialistovi na 78 cm. Díky.

                                    NTy6ko - Profil | St 28.8.2024 21:37:05

                                    Mysak07 >> taky bych je rád neznal,ale když jsem před třemi týdny uklízel popadaný hniličky ze střechy auta, vzpomenul jsem si na hromadu nadávek co jsem už drahnou dobu nepoužil 😁😁

                                      NMysak07 - Profil | St 28.8.2024 18:54:21

                                      Ty6ko >> myslím si že znám Dyji 11 a 10 dobře ale hrušně mimo zahradu jsem nikde neviděl

                                        Nstefan_pista - Profil | St 28.8.2024 16:20:12

                                        Martin M. >> niekedy stačí posunúť lovné miesto o 2-3m a problém zmizne

                                          Červené karty: Vydra revírní