Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁10%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁8%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 93 čtenářů.

NKaďa - Profil | So 31.8.2024 16:06:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

čongr >> hlavně bacha na parmu dravou, jak ti najedou, tak už štiku nechytneš😉. Včera na trojku rotačku přišla tato, nechápal jsem.

    Nigoo - Profil | So 31.8.2024 13:42:50

    murphyy >> spaní jak kdo chce, chatky i bivak na místě.

      Nmurphyy - Profil | So 31.8.2024 12:05:18

      čongr >> jasne vpoho, cize uz teraz vies jak na tu zubatu :))

        Nčongr - Profil | So 31.8.2024 11:12:00

        murphyy >> Kámo, nikdy jsem dravce nechytal, když jo tak na náhodu, to mi věř! 70+++většinu plavačka a 15 let feeder!

          Nmurphyy - Profil | So 31.8.2024 10:45:16

          igoo >> chlapi, ohladom planovaneho zrazu..
          kebyze to bolo od piatka vecera do nedele..spalo by sa v bivakoch? alebo vieme zabezpecit noclah v nejakych chatkach/ubytovnach pobliz? tusim ze naposledy ste nespali pri rieke ale niekde tam v chatkach..
          ja inak som za..vyspat sa niekde, potom kludne presun autami na rozne miesta..vecer navrat

            Nmurphyy - Profil | So 31.8.2024 9:57:59

            čongr >> ja si inak stale myslim ze si z nas delas trochu aj srandu ne? :))
            ved ked stuka odkusi, dalsi nahod musi ist s lankom, jedno/trojhackom a na nom rybka..myslim ze aj Pedro @Pedro1 by suhlasil

              Nčongr - Profil | So 31.8.2024 8:41:53

              murphyy >> Ahoj diky za radu, více hlav, víc ví! 🦈🐟👍

                Nmurphyy - Profil | Pá 30.8.2024 21:59:33

                čongr >> staci dat lanko..stuka neni velky bojovnik..vytiahnes aj na medium..len musis tam mat lanko aby to neprekusla..:)
                edit-samozrejme kmen od 0,22 hore

                  Nčongr - Profil | Pá 30.8.2024 21:51:19

                  Bery. >> Je tak mazaná, že zajede hned do jejího úkrytu a bum, neumím to!! Počítám že má tak 80 +do feedru se neopřu!

                    NFilla - Profil | Pá 30.8.2024 21:37:50

                    kocak >> to bude ten sumcař, co nám vábkou plašil ryby!

                    Děkuju, na Olomouckou Moravu už slušná ostrá. Měl jsem z nich radost 😉

                      NBery. - Profil | Pá 30.8.2024 21:25:07

                      čongr >> Na stiku jedine ocel!
                      Vsechno ostatni je jen uspokojovani nasi hlavy ze jsme pro to udelali maximum,pritom je to jen otazka casu nez pojebeme nejakou rybu. Wolfram neni stikovy navazec,to taky ukousne.

                        Nmurphyy - Profil | Pá 30.8.2024 21:15:57

                        čongr >> staci lanko, idealne tenucke wolframove, stoj par korun..
                        resp.po minulej skusenosti s lacnymi wf lankami z ryb. potrieb uz neviem neviem..
                        uz budem kupovat len tie kvalitnejsie alebo sa na tie lanka vykaslem..proste pri trochu silnejsom tahu (aj volne rukou) praskol obratlik alebo samotne lanko pri obratliku-kebyze jedno lanko ale vsetky, mozno 7-8 kusov (balene boli po dva) to iste..

                          Nčongr - Profil | Pá 30.8.2024 21:10:40

                          Feederman@ >> Tak jenom ji chytit!! Díky parde! 🐟

                            NFeederman@ - Profil | Pá 30.8.2024 20:41:15

                            čongr >> Klidně😉

                              Nčongr - Profil | Pá 30.8.2024 20:31:52

                              numen >> Ahoj, díky za reakci, snad ji chytím,
                              v v tom úseku řádí dlouhou dobu, mě to utrhla několikrát! Jinak já nemám na dravce vercajk! 😮

                                Nnumen - Profil | Pá 30.8.2024 20:18:21

                                čongr >> kdysi jsem chodil trénovat na veslařský kanál do Račic... Každou chvíli mi menší rybu sežrala štika.tal jsem dal háček s očkem a slabší wolframové lanko. Dvě jsem vytáhl kolem 70. Jedna veliká zdrhla mě i kolegovi

                                  Nčongr - Profil | Pá 30.8.2024 20:12:48

                                  Feederman@ >> tohle

                                    NPindˇa - Profil | Pá 30.8.2024 17:24:36

                                    čongr >> 😄👍

                                      Nčongr - Profil | Pá 30.8.2024 17:19:29

                                      Feederman@ >> Kámo, Ráďa po mě jde, v Prostějově se vyznají!! Je to had! 🤣🤣🤣

                                        Nčongr - Profil | Pá 30.8.2024 17:14:47

                                        Pindˇa >> Dám tam jitrnici, neboj, parťáku! 🤪

                                          Červené karty: Vydra revírní