Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

NFilla - Profil | St 21.8.2024 8:39:34

numen >> tyjo, to je sen! Gratulace, čumim 🤩

    NFilla - Profil | St 21.8.2024 8:38:41

    Kaďa >> Kaďo, s Tebou v zádech není nic jasný!! Užij si lovy, já se teď moc nedostanu a tak budu se sevřenýma půlkama sledovat, jak mě dotahuješ. ✊✊

      NCitronidlo - Profil | St 21.8.2024 8:23:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      První ryba dne. Málem mi sebral prut.

        Nvicx - Profil | St 21.8.2024 6:36:26

        numen >> prekrásne ryby 👌. Musela to byť super rybačka. 👍

          Ndraveček - Profil | St 21.8.2024 6:35:27

          numen >> nadhera 👌

            Nnumen - Profil | St 21.8.2024 6:17:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Labe stouplo o 100 kub. Zakalilo se,tak jsem na dvě hodiny zaběhl vyhazet krmení z Grand Prix Čech. Ryba šla jak zběsilá. 13 cejnů přes 60 cm z toho 6 kusů 65 a více. Samozřejmě nějaký kapr, tloušť, karas a plotice.
            Docela mazec,ta Ryba byla hodně aktivní,ani domů se mi nechtělo.
            Chytáno návazec 0,20 háček G1 101 12 a 10

            Zapisujiu cejna 69 cm

              NMartinB105 - Profil | Út 20.8.2024 20:52:18

              phoenix410 >> pařák a ráno neumím vstát 😂

                NCitronidlo - Profil | Út 20.8.2024 19:20:29

                Já jsem si právě připravil krmení a zítra jedu na Labe. Konečně.

                  NKaďa - Profil | Út 20.8.2024 19:09:12

                  phoenix410 >> došel dech😁. Zítra bych chtěl vyrazit, ale na stoják, tak by se musel povést větší kapr, aby to bylo do soutěže. Nebo třeba mega lín, aby to ten Specialista z Olomouce neměl tak jasný 😁😁

                    Nphoenix410 - Profil | Út 20.8.2024 18:40:24

                    To už vám všem došel dech, dovolená nebo makáte, že nevkládáte úlovky do výzvy? Já sem momentálně pracovně v Praze a na ryby půjdu asi až o víkendu.

                      NNavrc - Profil | Út 20.8.2024 12:46:39

                      Popik >> tužší špice, stejně čekám na jízdu 😉

                        NPopik - Profil | Út 20.8.2024 7:44:30

                        Navrc >> to jsou nejaky divny feedery 🤔

                          NFilla - Profil | Po 19.8.2024 21:45:56

                          Feederman@ >> díky šéfos. Kamarád se ozval s tím, že nemá teď co nabídnout. Já mám jen relikvie a ty z ruky nedám. Tak dobrou ruku při výběru!

                            NFilla - Profil | Po 19.8.2024 21:42:17

                            Pindˇa >> jo, už jsem se posunul přes 40, tak jsem si dopřál speciály 😂
                            Na podzim na candoše budou prima a pin jim taky sedne. Jen toho času teď na rybky moc není a nebude. Snad říjen a listopad to doženu!

                              NMartinB105 - Profil | Po 19.8.2024 21:17:27

                              Feederman@ >> Člověče, musel jsem poguglit 😃 já chtěl Cresťáckou ale nikde jsem na ni nenarazil a nechtěl jsem objednávat.
                              Jednou, když jsem jel z práce, jsem si kupoval živou na závody v Plzni u Habakuka a viděl ji tam. Je rozměrově docela šikovná.

                              https://www.uhabakuka.cz/produkt/159638/quantum-podlozka-4street-unhooking-aamp-measure-mat-100cm-20cm

                                NNavrc - Profil | Po 19.8.2024 21:09:42

                                Pindˇa >> Harriky aviatory 3,35 lb 😉

                                  NPindˇa - Profil | Po 19.8.2024 21:06:29

                                  Navrc >> Krasavci navi a co provětráváš za klacky ?

                                    NNavrc - Profil | Po 19.8.2024 20:58:09

                                    P3 >> občas 🤷‍♂️😀 Zrovna číhám 😉

                                      NP3 - Profil | Po 19.8.2024 20:50:02

                                      Navrc >> Ty ještě chodíš na ryby?😂

                                        NP3 - Profil | Po 19.8.2024 20:49:06

                                        Filla >> nádherné 😉👍

                                          Červené karty: Vydra revírní