Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

NNavrc - Profil | Po 19.8.2024 20:47:55

Filla >> To bychom je měli jet brzy provětrat 🤩👌

    NFeederman@ - Profil | Po 19.8.2024 20:38:45

    Filla >> Pěkné😉

      NPindˇa - Profil | Po 19.8.2024 20:32:08

      Filla >> To jsou ty línové speciály?

        NFilla - Profil | Po 19.8.2024 20:29:33

        Feederman@ >> nevím, zeptám se Ti u jednoho kámoše kšeftmana.
        Já tady nedávno neodolal FS Tenchům na bazaru 🙂

          NFeederman@ - Profil | Po 19.8.2024 20:20:07

          MartinB105 >> Co to je za podložku? Vypadá zajímavě.

            NFeederman@ - Profil | Po 19.8.2024 20:19:01

            Filla >> Asi Free Spirit CTX Matt 3,6 m 2,75 lb.
            Nebo nevíš o něčem co by někdo prodával v těchto parametrech a cenovce?

              NMartinB105 - Profil | Po 19.8.2024 19:57:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak jsem to pěkně zakřikl, rybačka celkem o prdu, moc velká voda, u kraje braly jen malinké podoustve a v prostředku mi bordel odnesl i 170g.
              Nakonec záběr na peletu přišel tak si alespoň přepíšu Tlouště a pokřtím novou podložku.
              Prosím přepis Toušť 47cm

                NFilla - Profil | Po 19.8.2024 18:51:16

                Feederman@ >> Fakt? Po čem paseš? Ten vozejk jsem už podal, kdyby něco..

                  NFeederman@ - Profil | Po 19.8.2024 16:36:02

                  Filla >> Zdarec, no jo už pomalu vymýšlím😁

                    NFilla - Profil | Po 19.8.2024 16:31:36

                    Feederman@ >> no tak vidíš, jak ses nám v tom biváčku zabydlel. Ještě ty správný udice a seš náš! 😂😉

                      NMartinB105 - Profil | Po 19.8.2024 15:53:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Opět na místě, nahodil jsem a než jsem otevřel mrk, tak hned ryba, tloušť bez přepisu ale asi to vypadá opět na dobrou chytačku.

                        Nčongr - Profil | Po 19.8.2024 10:08:28

                        peterb >> Ahoj, používám je, když vím, že je tam velká ryba! 🐟

                          Npeterb - Profil | Po 19.8.2024 8:56:41

                          andrei11 >> Jo tiez sa mi toho nazbieralo. Gamakatsu je aj u mna jednicka 👍

                            Nvisage - Profil | Po 19.8.2024 8:51:16

                            peterb >> tých mám tiež šesť , ale chcel som aj s dlhšou trubičkou , a formičku mám tiež -silikonovu

                              Nandrei11 - Profil | Po 19.8.2024 8:46:00

                              peterb >> asi jediny tenky hacik, ktory sa mi nevyrovnal na rybe je owner pin hook (ak si teda dobre pamatam😎 a to boli aj velke mreny 65+). je aj velkost 6. pisal som to aj vedla v diskusii. dlhodobo mozem povedat ze na feeder mi stacia 2 typy hacikov. owner pin hook a gamakatsu A1team feeder strong carp. len popritom som naskreckoval x dalsich baleni a znaciek. akurat som cez vikend rozmyslal, ze nalepsie by bolo ist na nejaku burzu a predat to tam, alebo urobit garage sale 😁.

                                Npeterb - Profil | Po 19.8.2024 8:19:53

                                visage >> To je este drahsie ako ten korum 😮 Toto si neskusal na dunaji? Je k nim aj formicka https://www.netfish.sk/p/benzar-krmny-kosik-river-method

                                  Nvisage - Profil | Po 19.8.2024 8:12:05

                                  lubo*93 >> aktuálna objednávka

                                    Nvisage - Profil | Po 19.8.2024 8:06:43

                                    lubo*93 >> ja mán na Dunaj 150g , inak by som sa tam neuživil :-)))

                                      Npeterb - Profil | Po 19.8.2024 8:05:42

                                      Ta B983 velkost 8 po slabom tlaku. Nie je dostatocne pevna. Ale je aj tenka. Mohla byt o nieco hrubsia. Na klasicky feeder by asi mohla byt. Ale na mrenu by som ju nebral.

                                        Nlubo*93 - Profil | Po 19.8.2024 7:56:34

                                        peterb >> víš, že jsem konzervativní a na vše potřebuji více času :D

                                          Červené karty: Vydra revírní