Feederařina na řece | MRK.cz

Feederařina na řece

Zdar lidi, založil jsem tuhle diskusi aby jsme měli kde probírat rybolov feederem jenom na řece.
Podělte se o své zkušenosti s touhle rybolovnou technikou, ať už chytáte na jeden nebo i současně na dva pruty.
Byl bych moc rád, kdyby se tady probíraly různé věci kolem toho všeho co k tomu patří (montáže, bižuterie, pruty, navijáky a další příslušenství). Dál bych chtěl, aby se tady rozebíraly věci i kolem krmení a nástrah.
Určitě jsou tady vítané všechny způsoby feederařiny - klasika s košíkem, method nebo i bez jakéhokoliv krmítka, prostě jenom závaží s PVA a podobně. Taky co se týče jemnosti nebo hrubosti celkových sestav a montáží se meze nekladou :)
Takže sdílejte různé fotky, postřehy a nápady, ať jsme všichni o něco moudřejší :)
Reporty z rybaček a zajímavé informace budou odměňovány skvělým zápisem :)

Ta rybařina na řece je úžasná i v tom, že vždycky může přijít taková ryba, že samotný rybář kolikrát ani nechápe, co to na tom prutu má vůbec pověšené :) Plus ta pestrost a rozmanitost říčních druhů ryb je taky něco, co na stojáku nikdy nehrozí...
Autor diskuse: Feederman@ - Profil , 9.8.2020 feeder - techniky lovu
Dále moderují: fheavy Profil + numen Profil + MKulicka Profil + marasOV Profil + Bery. Profil + simak.cz Profil + Rybkin Profil + Milda Profil + vicx Profil + Kaďa Profil

Po jakých druzích ryb budete letos v sezoně nejvíce cílit?

A) Parmy, nejlépe nějaká alespoň jedna velká mega macanda😁11%

B) Podoustve, jakékoliv, za větší budu jenom rád😉3%

C) Kapři, budu rád za velká selata😁7%

D) Cejni, hlavně velcí lopaťáci😆4%

E) Tloušti, všech velikostí😃2%

F) Jeseni, čím větší tím lepší😂2%

G) Pořádné vypasené ostroretky😁4%

H) Plotice, čím větší buchty tím lepe😁0%

I) Perlíny, mohl by se splést i lepší zlatý kousek😉3%

J) Chci chytat všechno hlavně ať mi to pořád bere a mám pořádné hokejky😁63%

Od 7.3.2026 hlasovalo 94 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

visage - Profil | St 24.6.2026 19:50:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zmestil sa 🙄😉👍

    lubo*93 - Profil | Ne 28.7.2024 13:02:29

    Bery. >> v usteckem horním nebo dolním? V dolním už cca 3-4roky v pohodě. I na plavačku tam hodim za odpol 3-4deci červů a nechytím jediného..
    Zde jsem se bavil o lovo

      Feederman@ - Profil | Ne 28.7.2024 12:05:31

      Starouš >> Myslím že největší co jsem měl od vás ze severu mohl mít 67cm...

        Bery. - Profil | Ne 28.7.2024 11:40:11

        lubo*93 >> ja za vikend v Usteckem useku chytil na cervy max 5ks behem feedrovani s cervama.

          lubo*93 - Profil | Ne 28.7.2024 11:26:49

          numen >> ano, kolega je z Domažlicka kde treba Klatovske rybarstvi má snad každou louži ;) třeba tam dělaji pokusy..
          jinak byl jsem v mistech kde je hlavac cca 6 let a uz je to trochu lepší. Postupne budu zkoušet živou.. o úsek výše je to blbé - tam sežere (jak řikas) i method kulicku pod hackem

            Hurvinek - Profil | Ne 28.7.2024 10:33:16

            čongr >> stejnej jak používáš. Je to starý feeder

              andrei11 - Profil | So 27.7.2024 22:32:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Cez mreny sa neviem prechytat k plotici 🙈, cele poobedie a večer chytám klasiku na kostaky. Do krmitka peletky z methodi a kukurica. Druhovo pestré ale mrena prevlada, asi 6 ks okolo 60cm... tento drobcek sa asi do špecialistu nepočíta 😎 inak cralusso hacik vela nevydrzal...

                čongr - Profil | So 27.7.2024 18:08:06

                Tady je ten pravěk, na co tu rybu vytáhl! 😮

                  Starouš - Profil | So 27.7.2024 17:25:15

                  Feederman@ >> ja prave myslel,ze jo... aspon o par centaku... No nic,dalsi meta je 70 :-D

                    Hurvinek - Profil | So 27.7.2024 17:10:19

                    čongr >> dej foto toho prutu

                      numen - Profil | So 27.7.2024 16:27:56

                      lubo*93 >> může to být někde kde se chová. Na Blanici ve Vodňanech se občas chytí nějaké překvapení. Třeba veslonos,jeseter atd
                      Ale ten podběrák je divný.. ikdyž letos jsem jednoho rybáře kontroloval a měl veliký keser. Ten měl průměr aspoň 80

                      Jinak tobě nežere Kuku Hlaváč, mě i dvě na háčku. 12 kulička neutrální váhy jim nedělá problém

                        Goďák - Profil | So 27.7.2024 12:38:41

                        Starouš >> Přesně, jako pytel šel a chtěl jsem ho pustit🤣🤣 ale podle podberáku jsem si říkal tvl že by. 70 ky mám potvrzeny🤓

                          Feederman@ - Profil | So 27.7.2024 11:45:58

                          Goďák >> 👍👍👍

                            Feederman@ - Profil | So 27.7.2024 11:45:13

                            Starouš >> Tak já tam taky chytnul podobné tomu tvému, větší jsem tam nechytnul…

                              Lada66 - Profil | So 27.7.2024 11:35:47

                              igoo >> Diky. Tak tedy omlouvám se všem. Mylně jsem se domníval, že specialista je jen na stojce.🤷🤔😜

                                Starouš - Profil | So 27.7.2024 11:35:27

                                Goďák >> oni tam ti 70+ budou....takze bych tomu i veril ;-) Ja to mel u toho posledniho cejna obracene... podle tahu jsem vedel,ze bude slusnej,ale ze je az tak velkej mi doslo az kdyz byl v podberaku...podle velikosti hlavy. Kazdopadne vzdycky,kdyz mam na hacku toho 60+, tak je to jako kdyz tahnu nejakej pytel... mediumko opium je ohnuty skoro cely a jen obcas to trosku cukne :-D

                                  Goďák - Profil | So 27.7.2024 11:12:08

                                  Starouš >> Je to jenom odhad a jsem rybář přeci 🤣🤣 Bez prdele!!!!!

                                    Starouš - Profil | So 27.7.2024 11:06:16

                                    Goďák >> jeste vetsi,jo? No tak to uz musela byt cejnodzillla :-D Ja taky vetsinou chytam v noci vetsi ryby,ale tenhle 66 prisel behem dopoledne.

                                      igoo - Profil | So 27.7.2024 10:40:28

                                      Lada66 >>

                                        Goďák - Profil | So 27.7.2024 10:29:41

                                        Starouš >> díky 🤣🤣🤣 Ten správný zlaťák se mi vypnul kousek od břehu ☹️ Nikdy jsem tu nechytal v noci, mohlo by to být zajímavý🤔

                                          Červené karty: Vydra revírní