Koupě prvního bivaku

Koupě prvního bivaku

Zdravím pánové,budu pořizovat svůj první bivak a mám tři favority:CHUB OUTKAST BIVVY 1 MAN,GIANTS FISHING GAUBE BIVVY 2 MAN a JRC DEFENDER PEAK 1 MAN.Budu rád za každou radu a doporučení.Díky Miloš.Autor diskuse: Spong - Profil , 11.3.2020 všeobecné - náčiní, doplňky

1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

Nmegalodon - Profil | St 11.3.2020 22:12:18

Spong - >> Já měl několik let Sheltera od Carpsystemu a je to opravdu dobrej bivak. Materiál a zpracování ok. Nebýt toho, že jsem v létě začal postrádat zadní okno, měl bych ho pořád. Ovšem včera jsem ho prodal a mám za něj náhradu právě ten JRC defender peak 1-man co máš ve svým výběru. Zatím jsem ho postavil jen doma v obýváku, abych viděl jestli je vše v pořádku, ale u vody jsem s ním ještě nebyl, takže bohužel nemůžu podat víc informací.
Nicméně poradím ti asi takto - vzhledem k tomu, že všechny co uvádíš, jsou se zadním oknem (není to vůbec špatná věc), vybírej podle svých finančních možností a hlavně být tebou beru ten s nejmenší transportní délkou. Protože jinak se člověk dle mě připravuje o jednu z výhod bivaku, když je to na přenášení moc dlouhý.

NMalab - Profil | St 11.3.2020 19:49:42

Mám Sonik sk tek 2 man. Co mi vadí je, že pokud ho rozbalím v osvětleném kempu je uvnitř dost světlo. V přírodě ve tmě je to lepší a v bivaku lze spát. To za světla pouličních lamp v bivaku v kempu nedokáži. Bude to vlastnost všech bivaků ze stejného, nebo podobného materiálu.