For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

NKolis - Profil | Ne 23.2.2020 20:57:09

otoš >> Lajkuju líbí.....o)

    NPiskořík - Profil | Ne 23.2.2020 20:55:15

    otoš >> Mažu tě....:o))

      Notoš - Profil | Ne 23.2.2020 20:50:10

      Kolis >> :-))

        NKolis - Profil | Ne 23.2.2020 20:43:42

        otoš >> Btw Otošu šach-mat.....o)

          Notoš - Profil | Ne 23.2.2020 20:42:09

          kubas. >> :-))

            Nkubas. - Profil | Ne 23.2.2020 20:40:50

            otoš >> 20 bodů z 10 :-))).

              Notoš - Profil | Ne 23.2.2020 20:37:09

              Piskořík >> ty kokso, však si to vyměnil za nedopitýho lahváče a rozlitou štamprlu

                NPiskořík - Profil | Ne 23.2.2020 20:20:51

                kubas. >> :o)))

                  Nkubas. - Profil | Ne 23.2.2020 20:13:22

                  Piskořík >> Ty vopilče, kdybys nekecal :-))).

                    NPiskořík - Profil | Ne 23.2.2020 19:49:45

                    Nenašel někdo, prosím, na FF tubusek s dvouma špičkama Mivardi?.....Kubas mi ho zratil.......:o)

                      NJDenver - Profil | Ne 23.2.2020 19:41:44

                      fotojakes >> Díky Jirko za skvělé foto-info. Musíš být uběhaný jak po maratonu.

                        NPurista - Profil | Ne 23.2.2020 18:39:54

                        Už začínají být i video reportáže https://www.youtube.com/watch?v=tVZBdeXKfmY&t=28s

                          Nvundu - Profil | Ne 23.2.2020 16:36:18

                          ..bylo to narocne...uhlidat drvostepa jsem zvladl tak tak...
                          Venco, nebylo to nejhorsi, a az pojedes do azije dej echolota :-))))

                          brasule diky za vse...

                          davam pauzu jatrum:-)))

                            Nfotojakes - Profil | Ne 23.2.2020 13:59:00

                            Co by to bylo za stánek s přívlačí, kde by nebyl testovací bazén :-) Pro jistotu je ještě jeden velký v přední hale

                              Nfotojakes - Profil | Ne 23.2.2020 13:48:00

                              Čelovky a svítilny Fenix

                                Nfotojakes - Profil | Ne 23.2.2020 13:32:00

                                Stánek Chytil nabízí krom jiného i promakané produkty anglických značek Korum a Preston

                                  NJDenver - Profil | Ne 23.2.2020 13:21:32

                                  fotojakes >> Tuším hala 4, někde vlevo.

                                    Nfotojakes - Profil | Ne 23.2.2020 13:17:00

                                    Sranda musí být, jinak by se tu člověk asi zbláznil :-D

                                      NPvl - Profil | Ne 23.2.2020 13:16:21

                                      Výstava pomalu spěje ke svému konci .. Chtěl bych poděkovat za povedený foto report -- fotojakes.

                                        Nfotojakes - Profil | Ne 23.2.2020 13:04:55

                                        JDenver >> to nevím kde je