For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

Ncechura09 - Profil | Ne 23.2.2020 9:19:19

novel >> Přál bych ti jet se mnou někdy ráno na vykládku do Uh. Brodu a víc ke slovenské hranici. Ty odstíny češtiny, moravštiny, trochu nářečí a proložené je to slovenštinou.
Ti lidi jsou tam hodně věřící,a přátelští.
Brňák tě pošle už ve 3 ráno do prdele ani nemrkne ale tam.....
Vždycky se tam těším na ty lidi,nejen pro ten krásný dialekt......:)

    NMAXXSKATER - Profil | Ne 23.2.2020 9:16:16

    novel >> A právě to je na té češtině krásné, že má po celé zemi mnoho různých dialektů ... :-)

      Nfotojakes - Profil | Ne 23.2.2020 9:14:00

      Dnes už naléváme pouze nealko 😉

        Nfotojakes - Profil | Ne 23.2.2020 9:10:00

        Simulátor zdolávání nemají jen na stánku ČRS, ale i u Nashe

          Nnovel - Profil | Ne 23.2.2020 9:09:13

          cechura09 >> Ale jo, proto píšu, že nic proti nikomu. Jen je to fakt nezvyklý a úměvný :)
          p.s.: nezvyklé a úsměvné :))

            Ncechura09 - Profil | Ne 23.2.2020 9:04:55

            novel >> Nebuď pedant, MRK nejsou stránky českého pravopisu.
            Mě třeba ty různé odstíny češtiny přijdou kolikrát sympatické.

              Nnovel - Profil | Ne 23.2.2020 8:58:30

              fotojakes >> Nic proti Tobě, nebo některým Čechům, ale to "-ovo" říkáte proč?
              To když nevím, jestli tam patří -ovi, nebo -ovy, tak napíšu ovo?
              Nezlob(te) se na mě, ale spojení "Martinovo přednášky", je fakt legrační :D

              https://www.pravopisne.cz/2012/10/pravidla-ovi-nebo​-ovy/

                Nnovel - Profil | Ne 23.2.2020 8:47:11

                otoš >> On tam byl Alzák? To jsem měl vědět, přijel bych ho osobně zapálit... :D

                  Nminatrix - Profil | Ne 23.2.2020 8:39:51

                  Největší "Fenclovka" na světě :-D

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 23.2.2020 8:26:58

                    fotojakes >> 😂😂

                      NOskarenko - Profil | Ne 23.2.2020 8:25:59

                      Zdravím. Včera večer jsem se dočetl ma FB, že příští rok se přesouvá veletrh do CZ Areny. Budou tam i boxerské vložky vystavovatelů a jejich příznivců a odpůrců. Od Brna jsem přestal jezdit na veletrh, ale tohle chci vidět. Tam bude vidět, jakým směrem se má rybařina v dalších letech posouvat, už se těším:-((((

                        Nfotojakes - Profil | Ne 23.2.2020 7:38:26

                        Taky něco od nás ze stánku, včetně dárku od Drvoštěpa pro poušťáka :-D

                          N1Mara - Profil | Ne 23.2.2020 7:04:51

                          fotojakes >> Vypadá pohuble, to chce bůček ! .-))))

                            Nfotojakes - Profil | Ne 23.2.2020 7:02:35

                            drvoštěp >> myslíš tu autogramiádu? :-D

                              Nfotojakes - Profil | Ne 23.2.2020 7:01:27

                              Foto z Martinovo přednášky a předchozí přípravy na stánku :-)

                                Ndrvoštěp - Profil | So 22.2.2020 22:21:28

                                fotojakes >> Jeden z konrolního (z kraje) ti vzkazuje že jsi posera. Stále čeká na fota😂😂

                                  Nchřenovák - Profil | So 22.2.2020 21:26:43

                                  fotojakes >> to sušené maso suprové☺

                                    NRadunak - Profil | So 22.2.2020 20:53:35

                                    chřenovák >> kdepak něco omrknout 👀

                                      Nchřenovák - Profil | So 22.2.2020 20:49:49

                                      Radunak >> Směr Berounka amuří☺

                                        NRadunak - Profil | So 22.2.2020 20:22:52

                                        chřenovák >> zítra tam možná mrknu na slevy,ale jdu makat a pak směr Berounka,tak to snad stihnu mezi. Píšu na WhatsApp