For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

NDědek - Profil | So 22.2.2020 10:17:57

fotojakes >> Tím si řekl naprosto vše, děkuji :-)

    Nfotojakes - Profil | So 22.2.2020 10:12:43

    Karel K70 >> ta už tu proběhla

      Nfotojakes - Profil | So 22.2.2020 10:12:03

      Dědek >> že ho budu potřebovat 😂

        NKarel K70 - Profil | So 22.2.2020 10:05:32

        fotojakes >> Taky vyfoť tetu z Orlíku,až bude na návštěvě....

          NDědek - Profil | So 22.2.2020 10:03:03

          fotojakes >> Ahoj. Jak se ti jevil ten přístřešek od Mivardi, na třetí a páté foto?

            Nfotojakes - Profil | So 22.2.2020 10:02:00

            Starbaits, Gunki, Ilex

              Ndrvoštěp - Profil | So 22.2.2020 9:50:34

              fotojakes >> Ještě dlouho budou vzpomínat😂😂

                Nfotojakes - Profil | So 22.2.2020 9:46:35

                drvoštěp >> nn, plánovaná výměna, jela domů na Vysočinu

                  Ndrvoštěp - Profil | So 22.2.2020 9:44:58

                  fotojakes >> Včerejší to psychicky nedali ?😂👍

                    Nsmike - Profil | So 22.2.2020 9:34:34

                    fotojakes >> ta vypadá, že už má něco za sebou, mohla by vydržet :-)

                      Nfotojakes - Profil | So 22.2.2020 9:34:11

                      U Mivardi mají opět několik novinek, myslím, dvě z nich nutně potrebuji 😂

                        Nfotojakes - Profil | So 22.2.2020 9:29:56

                        Startujeme, dnes máme novou hostesku 😉

                          Nluukysek - Profil | So 22.2.2020 8:33:32

                          Davep >> měli je na stánku u Nikla, nejaka nová řada sonic. Xtractor 10ft

                            Nvokounek - Profil | So 22.2.2020 7:20:50

                            rybař20 10 >> v USA bežná prax a my všetky takéto hlúposti s nadšením kopírujeme. Žiaľ

                              NHonza Veber - Profil | So 22.2.2020 7:04:53

                              rybař20 10 >> K140?? ☹️

                                NDavep - Profil | So 22.2.2020 0:15:49

                                luukysek >> to byli extraktory nebo nějaká novinka ?

                                  NPíňas - Profil | Pá 21.2.2020 21:07:32

                                  honzina >> jasně,u Normarku jich spousta

                                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 21.2.2020 21:07:08

                                    rybař20 10 >> Je, ale když čtu někde vstup dětem do 3 let zdarma. Tak už mě nad chováním 🐷nic něpřekvapuje...

                                      Nrybař20 10 - Profil | Pá 21.2.2020 21:03:11

                                      drvoštěp >> To je pravda, ale dělat ,, míru ´´ na vstup není to divný ?

                                        Nhonzina - Profil | Pá 21.2.2020 20:58:56

                                        fotojakes >> je tam taky humminbird?