For Fishing 2020

Největší rybářský veletrh v ČR.
20-23.2.2020, Praha Letňany
Více informací na www.forfishing.cz

(MM: Vystavující firmy zde mohou zveřejnit pozvánku pro návštěvníky FF.)
Autor diskuse: TymCat - Profil , 23.1.2020 všeobecné - ostatní

fotojakes - Profil | Pá 21.2.2020 9:51:26

Dnes jsem si to dal s procházkou pár km z Hotelu. A taková je fronta na ff

    fotojakes - Profil | Pá 21.2.2020 9:47:00

    U Decatlonu už to je jak u kaprařů, samé kuličky a bivaky :-)

      Knapík - Profil | Pá 21.2.2020 8:54:48

      fotojakes >> pokud jo, určitě ho nepřehlédneš.

        fotojakes - Profil | Pá 21.2.2020 8:47:17

        Knapík >> aha, tak třeba ho potkám 😂

          Knapík - Profil | Pá 21.2.2020 8:24:01

          fotojakes >> takový obtloustlý sympaťák v pruhovaném triku a námořnickou čepicí

            chřenovák - Profil | Pá 21.2.2020 8:09:46

            fotojakes >> z Moravy 😂

              fotojakes - Profil | Pá 21.2.2020 8:09:07

              Knapík >> kterej?

                chřenovák - Profil | Pá 21.2.2020 8:06:52

                Knapík >> A Kubák s cobrou 😂

                  Bery. - Profil | Pá 21.2.2020 8:06:41

                  fotojakes >> jedu zitra ;-)

                    Knapík - Profil | Pá 21.2.2020 8:04:23

                    fotojakes >> v sobotu přijede Bohouš :-)

                      svaca - Profil | Pá 21.2.2020 6:59:20

                      u x a >> měl jsem mango a to uvnitř chutná jako mýdlo.

                        kubah - Profil | Pá 21.2.2020 6:37:06

                        fotojakes >> Pedrovi stačí "nějakej" chlap...

                        Stejně po té tři a půl flašce to nepozná :-)))

                          fotojakes - Profil | Pá 21.2.2020 6:34:35

                          1Mara >> myslím na to a trefil jsi se, že jsem tu flašku nechal doma, stejně jako jeden zlomený prut na opravu, ale snad najdu někoho, kdo mi to sem dnes, či zítra doveze:-D Kdy jede Cormoš?

                            fotojakes - Profil | Pá 21.2.2020 6:32:29

                            Pedro1 >> nebylo jim úplně teplo :-) Jinak v sobotu bude jiná, ta současná jede dnes domů na vysočinu :-)

                              u x a - Profil | Čt 20.2.2020 23:57:12

                              novel >> to je nutrigo? je tam někde nápis nutrigo?!

                                novel - Profil | Čt 20.2.2020 23:13:23

                                u x a >> :D tyhle ?

                                  numen - Profil | Čt 20.2.2020 20:35:50

                                  Na Mrk jsem se musel zastavit.

                                    Navrc - Profil | Čt 20.2.2020 20:06:24

                                    zeze >> Trabucco, Colmic, Maver, Matrix, cralluso...

                                      zeze - Profil | Čt 20.2.2020 19:33:15

                                      V sobotu se chystam.Co jsem zatim cetl,tak o kaprarine,feedru,privlaci.Jak je zastoupena plavacka?Diky za info.

                                        Honza58 - Profil | Čt 20.2.2020 19:01:53

                                        Falkec >> NGT fishing přišlo mně.10 procent.