Drennan - zkušenosti, rady, tipy

Ahoj, již spousta značek má svoji diskuzi, kde je možné soustředit veškeré poznatky s výrobky konkrétního výrobce, který třeba není tolik u nás profláklý. Tudíž pokud máte zkušenosti se značkou Drennan, prosím podělte se.
Autor diskuse: Esox - Profil , 1.6.2019 feeder - náčiní, doplňky

Nvicx - Profil | Ne 20.3.2022 20:09:00

Lukyn13 >> ale ten distance prút! By ma zaujímala prepravná dĺžka na 390. Ale tieto teleskopy nemám moc rád.

    NLukyn13 - Profil | Ne 20.3.2022 20:05:33

    Navrc >> ja si to jdu pustit az ted. Myslel jsem, ze to bude jen o krmitkach a chytani ve vetsi vzdalenosti, ale jestli tam byl predstaven u novej proutek, tak to jsi me potesil 🙂a o to vic se na to video tesim.

    Jinak, co jsem si tak vsiml, tak ti TD budou rikat pane 🙂

      NNavrc - Profil | Ne 20.3.2022 19:54:52

      Lukyn13 >> A taky distance prut s vysunovacim prodlužovacím dílem 😉

        NLukyn13 - Profil | Ne 20.3.2022 18:58:36

        Nova distance krmitka 🙂

        https://youtu.be/rRjedQfczd0

          NC.M - Profil | Út 15.3.2022 21:40:33

            NLukyn13 - Profil | Po 7.3.2022 20:49:17

            Kdyby mel nekdo zajem, tak jsem na bazar hodil tyto nove veci.

              NLukyn13 - Profil | Čt 24.2.2022 20:35:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Nové video o zimním lovu tloušťů zakončené ukázkou nového PB :)

              https://www.youtube.com/watch?v=5Ors1eSw29U

                Nnerf - Profil | Po 21.2.2022 8:32:21

                Tak kdyby náhodou někdo prodával - rád bych koupil Drennan Series 7 12ft Specialist Avon/Quiver Combo 1.75lb.

                  NMr.Doctor - Profil | Pá 18.2.2022 18:49:33

                  vicx >> Takže tak nastejno....

                    Nvicx - Profil | Pá 18.2.2022 18:24:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Nvicx - Profil | Pá 18.2.2022 18:23:55

                      Mr.Doctor >> mám 15ft a drennan mi písal, že 20g plavák je ešte OK.

                        NMr.Doctor - Profil | Pá 18.2.2022 16:48:16

                        vicx >> Já chtěl max 12 ft a ty match plus začínají na 13 ft, tak proto.... U tohoto 12 ft carp Waggler udávají odhozovku 20 g , podle videa akce fantastická, u těch plusek jsem nikde odhozovku nenašel.... Uvidíme u vody...

                          Nvicx - Profil | Pá 18.2.2022 16:18:30

                          Mr.Doctor >> bolo by to fajn porovnať s match Acol+. Carp. wag by mal byť asi mäkší, len to si už neviem celkom predstaviť :)

                            NMr.Doctor - Profil | Pá 18.2.2022 15:24:38

                            ˘Ö˘ Krab >> Mám to jen na stojáky pár metrů od břehu, takže pro mě ideál.....

                              NMr.Doctor - Profil | Pá 18.2.2022 15:23:22

                              vladěna >> :-)) Ne ne, dopoledne PPL.... :-))

                                N˘Ö˘ Krab - Profil | Pá 18.2.2022 15:03:49

                                Mr.Doctor >> Pěkný ale krátký.

                                  Nvladěna - Profil | Pá 18.2.2022 15:02:50

                                  Mr.Doctor >> člověče,nebyl jsi dnes u okouna?-))

                                    NMr.Doctor - Profil | Pá 18.2.2022 14:49:42

                                    Je to již nějaká doba co mě zaujal jeden model z nabídky float proutků této značky, často jsem jej prohlížel na netu a tak nějak jsem nabyl dojmu, že jej prostě potřebuji....:-)) Před léty jsem s rybařinou začínal právě s plavanou, oblíbil jsem si lov s anglickým splávkem, cílovou rybou byli kapříci kolem 50 cm.....postupem času jsem zatoužil chytat větší ryby, přešel jsem na položenou a výbavy na násaďáky se zbavil.....Teď se k té léhké rybařině chci aspoň okrajově vrátit, tak jsem si udělal radost a pořídil tento proutek... :-)) Tak snad to bude zase fajn.....

                                      NTorpeedo - Profil | Čt 17.2.2022 19:01:47

                                      Hns >> Loni z jara jsem tady na bazaru tuhle 1 a 1/4 lb koupil ve 12 ft. Bral jsem ho jako doplňkovej prut. S jemnější sklolaminátovou špičkou ta 12 ft působí na prázdo vruce trošku jako žvejka, s tou karbonovou je to lepší a s tou avonskou paráda. Vzal jsem ho na vyzkoušení k vodě, už ho nepustil a odlovil s ním celou sezónu. Většinou chytám s feeder dílem. I s menšíma rybkama byla zábava, ale na podzim jsen natrefil na amury a tam ukázal svoje rezervy. Nej měl 12kg a šel z vody celkem svižně. Za mě jeden z nejlepších kaufů. Ať chytá.

                                        NHns - Profil | Čt 17.2.2022 18:00:08

                                        draveček >> No to doufám . Už jsem si nesáhl na slušnější rybu ani nepamatuju . Vlastně jo . Když jsem mordoval vánočního kapra . To bylo naposled . 😁😁😉