Drennan - zkušenosti, rady, tipy

Ahoj, již spousta značek má svoji diskuzi, kde je možné soustředit veškeré poznatky s výrobky konkrétního výrobce, který třeba není tolik u nás profláklý. Tudíž pokud máte zkušenosti se značkou Drennan, prosím podělte se.
Autor diskuse: Esox - Profil , 1.6.2019 feeder - náčiní, doplňky

Ndraveček - Profil | Čt 17.2.2022 8:37:40

Hns >> tak příště se ti to povede určitě 😉

    Nnerf - Profil | St 16.2.2022 20:41:38

    draveček >> Tenhle prut jsem vzdycky chtel.. bohuzel uz je delsi dobu nesehnatelny.

      NHns - Profil | St 16.2.2022 19:05:47

      draveček >> zdar tak jsem ho včera vytáhnul k rybníku . Bylo to kousek rozmrzly . Tak jsem si trošku posmrdlal . Ale chyť jsem jen ploticku a dva perlíny . Chce to prověřit na větších rybách . Ale už teď vím že to bude hodně zabavnej proutek .

        Ndraveček - Profil | St 16.2.2022 8:28:59

        Hns >> ahoj, ja mam starší verzi Specialist 7 1,75lb a 4 a 6 oz feederové špice a je to super všestranný proutek jak na řeku, tak i na method na stojaku. Budeš spokojený.

          NLukyn13 - Profil | Út 15.2.2022 21:57:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Další pěkné video z dílny Drennanu s tipem na zimní lov.

          https://www.youtube.com/watch?v=ZD8zaP2Ydao

            Nvicx - Profil | Čt 10.2.2022 23:59:03

            Hns >> pekná hračka, potom referuj čo a ako prosím. Kukám na ne už roky :))

              NHns - Profil | Čt 10.2.2022 23:53:24

              vicx >> řekl bych spíš do zelena .

                Nvicx - Profil | Čt 10.2.2022 23:45:25

                Hns >> akú to ma reálne farbu? Do šeda, alebo do zelena?

                  NHns - Profil | Čt 10.2.2022 23:16:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak jsem si také udělal radost . Můj první proutek od drennanu . Už se těším k vodě .

                    Nvicx - Profil | St 9.2.2022 10:36:29

                    Dorazili doplnky, teraz to je komplet :) Už len k vode. Inak Acolyte Plus 10ft je podstatne jemnejší ako som čakal. Sila v spodku. Fakt som zvedavý čo to bude robiť s rybou.

                      NLukyn13 - Profil | St 2.2.2022 12:25:20

                      Matrix >> diky za tipy 🙂 mrknu na to

                        NMKulicka - Profil | St 2.2.2022 0:20:41

                        vicx >> rádo se stalo, tak ať je chytací:))

                          Nvicx - Profil | St 2.2.2022 0:10:42

                          MKulicka >> ešte raz ďakujem za tú zľavu, ani by som si to tam nevšimol. Na konte som mal 7%, k tomu 10%, krása. Už je na ceste, 42€ ušetrených na nákupe, to je pekné. Takto to bolo o trochu drahšie ako to shimano čo som mal ako druhé. Nebolo o čom. Dík 👍👍👍

                            Nvicx - Profil | St 2.2.2022 0:01:23

                            TomVl >> navi neriešim, mám už jeden čakajúci Preston 40tku. 5000 by som si tam nevedel predstaviť, ale pretekári som videl, že to tak majú. Ma zmysel čo píšeš, ale mne na tých 30m to bude určite OK.

                              NTomVl - Profil | Út 1.2.2022 23:17:30

                              vicx >> pouze pro zajimavost , vsichni davaji na medium feedery dle meho nazoru male navijaky , na 11ft acolyte mam slam 5000, ktery je lehky a idealni, s nejakou 3000 bych se utocil…, ale asi je to vec nazoru😄😉 fotky z nedele, trochu vichrice, ale neco se povedlo chytit , ten pszruh ma 36 cm tzn navi je umerne velky dle meho nazoru

                                NMatrix - Profil | Út 1.2.2022 22:46:24

                                Lukyn13 >> Ahoj, měl jsem doma delší čas "v šuflíku" Shimano Aspira 3000 SRA a neměl ho pořádně na co dát. Takže jsem ho zkusil na ten Acolyte a sedne tam podle mě velmi dobře. Určitě by tam šel dát i lehčí naviják na tyhle menší zátěže, ale mám rád na plavanou a jemný feeder bojovku. Kdybych řešil předobrzdu, dal bych tam asi Stradica nebo Ultegru. Ta nová vypadá dobře.

                                  NLukyn13 - Profil | Út 1.2.2022 22:25:03

                                  Matrix >> ahoj, prosimtě jaký navi jsi dal na to plusko 10ft. Mám stejnou délku ale ve verzi ultra. Navi na to mám, ale pohrávám si s myšlenkou, že bych na to pořídil něco lehčího třeba od shimana, tak že bych se třeba inspiroval :)

                                    Nvicx - Profil | Út 1.2.2022 22:20:05

                                    MKulicka >> hej, tam som ho pozeral, vďaka. 👍
                                    Asi pôjde k sestričke Ac + match.

                                      NMKulicka - Profil | Út 1.2.2022 22:12:17

                                      vicx >> Pokud ho náhodou budeš brát, tak Drapieznik má tento týden 10% slevu na Drennan

                                        Nvicx - Profil | Út 1.2.2022 22:06:47

                                        TomVl >> práve tá 12tka je už iná ako 10 a 11. ale vďaka za popis. 👍