Woblery z AliExpress - zkušenosti

Chtěl bych založit novou otázku pouze pro nákupy woblerů z AliExpress. Případně z podobných obchodů. Chtěl bych poprosit o sdílení konkrétních woblerů, které jste již měli šanci otestovat a můžete je tedy doporučit dále.

Za mě pro začátek:
https://www.aliexpress.com/item/Sealurer-Brand-Lifelike-VIB-Fishing-Lure-5-5CM-9G-Pesca-Hooks-Fish-Wobbler-Tackle-Crankbait-Artificial/32459704085.html
Menší wobler, ale chytám na něj i štiky 60cm. Při chodu prudce klepe ocáskem(hlava drží) a při trochu rychlejším chodu opravdu razantně.

https://www.aliexpress.com/item/1Pcs-Crankbait-fishing-Wobblers-14g-10cm-artificial-Crank-Bait-Bass-Fishing-Lure-pike-trolling-pesca-carp/32846921153.html
Dobrý chod a dost potápivý.

https://www.aliexpress.com/item/HAODIAOZHE-4-5cm-4-2g-Crankbait-Fishing-Lure-Artificial-Crank-Hard-Bait-Topwater-Minnow-Fishing-Wobblers/32976954610.html
Pruhovaná verze ideální na okouny a na tlouště

https://www.aliexpress.com/item/WALK-FISH-1PCS-Minnow-Fishing-Lure-Laser-Hard-Artificial-Bait-3D-Eyes-11cm-13-1g-Fishing/32803093258.html
Testováno zatím v menší nádrži a chod vypadá dobře.Plovoucí. Tento model počítám že bude moje častá nástraha na štiky. Poměr cena/chod-kvalita je výborný.
Autor diskuse: Deawon - Profil , 16.5.2019 dravci - nástrahy, návnady

NCarper_Andrew - Profil | St 27.1.2021 21:57:08

rybomil >> pár kúskov plandaviek som objednal na skúšku, uvidíme ako budú fungovať. Aké farby tých popperov ti brali bolene? Mne sa na tmavé moc nedarilo, svetlé farby jednoznačne lepšie. Vyskúšam objednať aj tie čo si poslal :) Ďakujem za tip.

    Nrybomil - Profil | St 27.1.2021 21:41:01

    Carper_Andrew >> plandavky, ( malý pstruhový ) mám cca 5 typů. chodí jak zrovna který typ, zkoušel jsem dotunit.

      Nrybomil - Profil | St 27.1.2021 21:28:40

      Šíša >> no vidíš, tady na mrku se to že zkopčeniny meppsek z aliho nechodí jak originály řeší nejspíš několik roků a většina to asi tak vidí.
      no a pak přijdeš a všechno to rozbouráš...
      pro mě závěr - jeden se hold učí celej život. leč nepřesvědčil si mě.

        Nrybomil - Profil | Út 26.1.2021 14:35:49

        Deawon >> klasický jointedy rapala mám už nějakou dobu tady z garážovýho cabelasu, ale moc na ně nejedu.

        Kdysi, cca 4 roky zpět jsem kupoval na ebay tyhle malý 4,5cm, nějak 4 ojro kousek

        https://www.mojerybarina.cz/woblery-nomura/wobler-nomura-jointed-minnow-4-5-cm/

        je to ale plast.

          NDeawon - Profil | Út 26.1.2021 7:59:55

          Něco z Ali ve stylu Rapala Jointed Floating?

            NRyben - Profil | Út 26.1.2021 7:39:01

            Carper_Andrew >> jo,tyhle chodí pěkně a barvy super. Háčky trochu měkčí, ale to není žádný div...

              Ntragy - Profil | Po 11.1.2021 22:13:10

              kura11 >> tie smart su dobre sam ich vlastnim, illex tricollor už neriešim

                NRAJA - Profil | Po 11.1.2021 19:00:40

                Palusko >> Ak este žiješ, tak ta ten ony uz isto ochránil.Alebo žiješ v inom svete.:-)

                  Notoš - Profil | Po 11.1.2021 18:44:15

                  Palusko >> až budeš hlasitě nespokojený s voblery od Číňanů, nezapomeň že těch výrobců je tam asi 29 000 000...A až ti začnou zvonit u domovních vrat, nebo nedejbože bouchat na vrata, tak ti JOSEF nepomůže...ani kdyby byl svatý...
                  :-))))

                    NPalusko - Profil | Po 11.1.2021 18:24:59

                    josef >> tak som aj ja objednal, boh ta chran ak nebudu chodit :D

                      Nrybomil - Profil | Po 11.1.2021 17:41:37

                      saxana >> nebude to něco hodně podobnýho tomuto ???

                      https://www.mojerybarina.cz/woblery-nomura/wobler-nomura-ofuji-5-cm/

                        Njosef - Profil | Po 11.1.2021 16:52:35

                        Tak chlapi tohle mi někdo přimíchat mezi krabky s ilexama chubby tak si troufnu říct, že nepoznám rozdíl(neřeším barevné variace). Prostě objednám ty kopie tricoroll, chubby, tiny fry a taky kopie megabass.

                        https://www.aliexpress.com/item/32831505998.html?gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm_id=1007.13338.177756.0&scm-url=1007.13338.177756.0&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreOtherSeller,scm-url:1007.13338.177756.0,pvid:c5711fb7-832b-4df6-8298-cc776ac41862,tpp_buckets:668%230%23131923%2311_668%23888%233325%235_3338%230%23177756%230_3338%233142%239890%235_668%232846%238108%231977_668%232717%237562%23407_668%231000022185%231000066058%230_668%233422%2315392%23798

                        Srovnám chod s originálem. Pravdou je, že u origo illex jsem nemusel nikdy doupravovat chod, od vyndání z krabky parádní chod.

                          NPredy - Profil | Po 11.1.2021 15:14:22

                          josef >> skoro nepracují, nesedí mě. Třeba do proudné vody ano, ale tam, kde chytám já mě nyvyhovují. V krabičce je ještě mám, že jím dám šanci, ale ta 65mm verze je lepší.

                            Njosef - Profil | Ne 10.1.2021 23:14:11

                            rybomil >> Na naviak.cz ano. rybolovec měl 50%, ale už je vybranej a BB taky 50% dolu na prodejně, ale už je to fest přebraný.

                              Nrybomil - Profil | Ne 10.1.2021 22:18:13

                              Palusko >> origoš jsou už jen 5cm ve dvou barvách za 195,-

                                Njosef - Profil | Ne 10.1.2021 20:35:00

                                Predy >> Mohl by si to prosím tě více rozvést? Co nedělají dobře? Špatně drží směr (vybočují ze směru), zachytávají se háčky, nebo jsou přetížené? Díky za tvé postřehy.