Výběr levnějšího lehátka.

Zdravím všechny.

Chtěl bych poradit ohledně výběru lehátka.
Měřím 185cm a vážím 100kg.

Jezdím na jednu dvě noci, spával jsem normálně na zemi, ale jsem z toho polámaný, tak jsem se rozhodl pro lehátko. Můžu do něho dát kolem 2500,- , takže hledám nějaké z levnějších....

Do mé cenové relace mi vyšly tady ty lehátka:

https://www.fishing-profi.cz/MIVARDI-Lehatko-Premium-XL8-d8458.htm

https://www.fishing-profi.cz/MIVARDI-Lehatko-Premium-XL6-d8580.htm

https://www.fishing-profi.cz/MIVARDI-Lehatko-Stealth-Flat6-d7022.htm

https://www.fishing-profi.cz/ZFISH-Lehatko-Deluxe-Flat-Bedchair-d8210.htm

Pokud by jste měli s nějakým zkušenost, radu, nebo cokoliv jiného, budu rád za připomínky.

Děkuji :)
Autor diskuse: Evyne - Profil , 11.4.2019 kaprařina - náčiní, doplňky
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NFalkec - Profil | Čt 2.2.2023 16:13:52

Ahoj, má někdo zkušenosti s tímto lehátkem od Mivardi? https://www.mivardi.cz/lehatko-camocode-express-6 chtěl bych ho koupit děckám.....

    NMeo - Profil | Út 1.9.2020 14:13:00

    Má prosím někdo zkušenosti s tímto lehátkem?
    https://www.aquazona.cz/e-shop/lehatko-harton-conti​nental-camo-d64999.html#image4

    Jinak můj druhý a dražší favorit je Mivardi CamoCODE flat8.

    Díky za případné reakce a recenze

      NStar-b - Profil | Čt 23.7.2020 7:39:00

      roxtidy >> Madrace má 5cm.Foto nemám.

        Nzaxxx - Profil | Čt 23.7.2020 7:37:08

        roxtidy >> Ahoj, já pro ženskou koupil levný lehátko Prologic Firestarter, někdy si ho na jednu noc beru i já když nechci tahat Fox R2, lehký, rovný, za mě ideál. Dá se sehnat za 2 tis.

          NBuffalo1969 - Profil | St 22.7.2020 22:03:48

          Mám to už delší dobu, ale letos jsem na něm už strávil prakticky víc než měsíc. Jako za mně fakt dobrý. 😎👍🍺

          https://www.saccon.cz/JRC-Contact-Lite-Bedchair-leh​atko-d73.htm

            Nroxtidy - Profil | St 22.7.2020 20:32:15

            Star-b >> ahoj, jak silná je matrace? Mohl bys prosim te přihodit nějaké real foto? Díky

              NStar-b - Profil | St 22.7.2020 15:57:27

              Mám druhou sezonu comfort flat 8 nohu a jsu sním naprosto spokojen.Vážím 78kg.

                Nkozlikl - Profil | St 22.7.2020 12:49:14

                roxtidy >> byl jsem se na něj mrknout v aqazoně vypadá dobře osobní zkušenost nemám viděl jsem obě ale více se mi pozdávalo to co jsem poslal má větší rozměry a výztuha je tam všitá na prostředku ale není to ta s možností stažením gumou.

                  Ndrvoštěp - Profil | Út 21.7.2020 22:11:20

                  Luger46 >> V oblasti zadku. Ta až si to přečte😂☠💀

                    Nroxtidy - Profil | Út 21.7.2020 21:13:42

                    kozlikl >> máš vyzkoušeno? Podle obrázku a popisu nemá výztuhu ve střední části... Nebo jo? Resp nemyslel si spíš toto?
                    https://www.aquazona.cz/e-shop/lehatko-harton-comfo​rt-flat-8-legs-d65000.html#image6

                      NLuger46 - Profil | Út 21.7.2020 18:24:56

                      roxtidy >> nešetři na ženě 😂

                        Nroxtidy - Profil | Út 21.7.2020 15:37:10

                        Ahoj,
                        shanim co nejlevnejsi, avsak pouzitelne lehatko pro zenu (65kg) na obcasne pouziti (max 2-3 noci mesicne.
                        Chci flat lehatko bez kloubu. Nize dve uvedena lehatka vypadaji slusne, ale trochu mam obavu, ze matrace je uchycena pouze v okraji gumou = postupne se s toho stane "vana"
                        JRC Defender Levelbed
                        MAD BSX CAMO FLATBED 6 LEG
                        Idealni by bylo jeste vyztuzeni stredni casti v oblasti zadku. Marne hledam neco za podobne penize...
                        ma nekdo nejaky tip? diky

                          Ndosec - Profil | So 15.6.2019 21:47:07

                          Zdenal77 >> klidně bych vzal taky ,ale délkově mě limituje bivak😊 a ta matrace píšou ,že je semiš

                            NZdenal77 - Profil | So 15.6.2019 21:40:23

                            dosec >> já vzal to delší..postel ale luxus

                              Ndosec - Profil | So 15.6.2019 21:25:40

                              Zdenal77 >> tak jsem se mrkl,na AD rozměrově to krátký je úzký a ty druhý dvě už jsou moc dlouhý oproti tomu co chci rozměrově

                                NZdenal77 - Profil | So 15.6.2019 21:07:28

                                dosec >> vyšlo 3700

                                  Nvelký řezniček - Profil | So 15.6.2019 20:47:56

                                  Ahoj, má někdo zkušenosti s tímto lehatkem https://www.decathlon.cz/lehatko-fullbreak-bedchair​-id_8239236.html. díky za postřehy

                                    Ndosec - Profil | So 15.6.2019 20:41:12

                                    Zdenal77 >> dík za tip,ale nepudu výš jak čtyři litry a to je opravdu strop😊

                                      NZdenal77 - Profil | So 15.6.2019 20:23:48

                                      dosec >> mtkni na Jrc cocoon 2G, ja ho koupil, ten fleece je spíš u toho lehátka jako brousena kůže nebo nevím jak líp to přiblížit..není to ale ta klasika co jinde, matracka fakt super a na AD je zrovna sleva 10%, aspoň já ho vzal tam.

                                        Ndosec - Profil | So 15.6.2019 20:02:22

                                          Ndosec - Profil | So 15.6.2019 19:45:39

                                          zdarec kolegové.Poohlížím se po novém lehátku.Namyslel jsem si co by mělo mít a nemůžu takový najít😊 bez kloubu,matraci v zádové oblasti staženou ne gumou okolo rámu,šestinoha,šířka 85-90,délka do 210cm,potah matrace omyvatelná tkanina.A tady je ten problém potah.Když už jsem našel co splňuje tak jedině s matrací s fleecem a to se mě moc nezamlouvá chtěl bych spíše omyvatelnou tkaninu
                                          Tak se vás zeptàm kdo má zkušenosti s oběma typy potahů.Proč fleec ano,nebo ne.

                                            Nkrkoška - Profil | So 8.6.2019 21:34:26

                                            Evyne - >> Čau, jelikož každý pes chválí svůj ocas, tak já vlastním 1,5 roku Starfishing Lehátko Repus Flat 6 a spokojenost. Cena do 3 000 Kč, středové šněrování, takže se nepropadneš, popruh na stažení při složeném stavu.

                                              NZdenal77 - Profil | So 8.6.2019 21:04:28

                                              kirche >> čau, pořídil jsem cocoona 2g ve standartní velikosti a mám dotaz jelikož ho máš pravděpodobně také. Chci na něj koupit obal ale vůbec netuším do čeho vleze. Máš s tím zkušenost, nebo to nosis jen tak ?

                                                Ndrvoštěp - Profil | Út 16.4.2019 10:18:22

                                                NAVI73 >> 😂😂😂

                                                  NNAVI73 - Profil | Po 15.4.2019 23:30:54

                                                  drvoštěp >> tady děláš hrdinu, pak se ti vrátí manželka z hospody, vyžene tě od počítače, navliknes pyžamo a šup spát😠

                                                    Ndrvoštěp - Profil | Po 15.4.2019 23:22:44

                                                    NAVI73 >> Kvůli čemu ? Ale pár ran jsem dostal😂

                                                      NNAVI73 - Profil | Po 15.4.2019 23:19:54

                                                      drvoštěp >> tě praštil baobab?🤕🤕🤕

                                                        Ndrvoštěp - Profil | Po 15.4.2019 23:08:17

                                                        Happy66 >> Zatím bez ztráty bludišťáka. Na Nechranicích jako jedinej na panelce u hráze mám přes noc stojan. Snad to bude v dalších letech stejný. V létě na dovče, jsem zapoměl napsat.

                                                          NHappy66 - Profil | Po 15.4.2019 22:59:10

                                                          drvoštěp >> spíš jsem měl na mysli zloděje :-)

                                                            Ndrvoštěp - Profil | Po 15.4.2019 22:57:12

                                                            Happy66 >> Pokud se očekává přeháňka tak hodím celtu a nebo pod lehátko. Nejsem otrok rybářských doplňků.

                                                              NHappy66 - Profil | Po 15.4.2019 22:55:10

                                                              drvoštěp >> jako dobrá budka, ale co ty věci?....snad je nenecháš přes noc venku napospas :-D

                                                                Ndrvoštěp - Profil | Po 15.4.2019 22:44:47

                                                                NAVI73 >> To odvoláš🤖💀

                                                                  NNAVI73 - Profil | Po 15.4.2019 22:29:20

                                                                  drvoštěp >> přivezl jsem si od souseda sasika auto na ryby a byl jsem linej ho jet přihlásit do Prahy, nelituji toho, když jedu po Praze tak mě každej pouští, vy magoři ze severu nahanite hrůzu😁

                                                                    Ndrvoštěp - Profil | Po 15.4.2019 22:25:02

                                                                    NAVI73 >> Posero. Ale stejně jezdíš jako Pepík😂😂😂

                                                                      NNAVI73 - Profil | Po 15.4.2019 22:14:39

                                                                      drvoštěp >> už mám na autě ústecké značky 😁

                                                                        Ndrvoštěp - Profil | Po 15.4.2019 21:38:00

                                                                        NAVI73 >> Ty máš taky furt něco (problém) nejsi z Prahy ?😂😂😂

                                                                          NNAVI73 - Profil | Po 15.4.2019 21:35:49

                                                                          drvoštěp >> na to osminohé se špatně navléká spacák, ty čtvrté nohy my prekazeli

                                                                            Ndrvoštěp - Profil | Po 15.4.2019 21:19:22

                                                                            Happy66 >> Chápu, já mám lehátka s šesti. A možná až se utrhnu tak si koupím nové s osmi. Ale všeho do času. Na mé víkendovky s tímhle mi stačí šesti. Do velkého bivaku se moje holky už naučili - na konec nesedat😂

                                                                              NHappy66 - Profil | Po 15.4.2019 21:12:01

                                                                              drvoštěp >> cenový rozdíl mezi šestinohým a osminohým je pro mě zanedbatelný na to abych řešil nějakou přídavnou nohu :-)

                                                                                Ndrvoštěp - Profil | Po 15.4.2019 20:53:16

                                                                                Happy66 >> Ale jó, chápu. V pohodě. Ale přídavná noha za 200,- situaci zachrání.

                                                                                  NHappy66 - Profil | Po 15.4.2019 19:05:37

                                                                                  Malda512 >> Díky moc dobrý člověče....Tvé kvalitní rady jsou k nezaplacení :-D

                                                                                    NHappy66 - Profil | Po 15.4.2019 15:45:56

                                                                                    drvoštěp >> je stabilnější....nechci se vyvalit, když si sednu do části pro nohy....stačí??? :D

                                                                                      Ndrvoštěp - Profil | Po 15.4.2019 9:03:04

                                                                                      kirche >> Jj,chápu.

                                                                                        N1mirda2 - Profil | Po 15.4.2019 8:17:27

                                                                                        Evyne - >> Ahoj.Kup lehátko takové aby vyhovovalo na výšku tobě.Když bude nízko budeš z teho lézt jak z trabantu bez sedaček.Potom z čeho je látka jaké má polstrování atd.Mám od zfish zcela rovné co je v odkazu.A rozhodující byla také ta matrace.Takže má dostatečné a teplé polstrování.A výšku 56 cm.Pohledej po netu a dostaneš se na dvojku. Budou velikonoce a budou dávat různé akce.

                                                                                          NB.r.č.k.o - Profil | Po 15.4.2019 6:54:55

                                                                                          drvoštěp >> Stačí 7nohé. 😁

                                                                                            Nkirche - Profil | Po 15.4.2019 6:54:15

                                                                                            drvoštěp >> je těžší , ale zato si můžeš sednout od nohou což u 6ti nohého nejde to je vše

                                                                                              Ndrvoštěp - Profil | Po 15.4.2019 1:22:28

                                                                                              Happy66 >> Zdůvodni proč 8sminohé. Děkuji😂

                                                                                                Nkirche - Profil | Ne 14.4.2019 19:07:09

                                                                                                Happy66 >> jo tak to nemohu sloužit vždy jsem mněl jen 6ti nohá lehátka a problém jsem nikdy neměl

                                                                                                  NHappy66 - Profil | Ne 14.4.2019 19:05:29

                                                                                                  kirche >> dík, ale chci osminohé

                                                                                                    NJirka1976 - Profil | Ne 14.4.2019 18:58:16

                                                                                                    Evyne >> kasli na suk.ci lehatko . Nikdy to nebude tak pohodlny jako postel . To uz je lepsi na zemi . Na rybach se ma chytat a ne sous.at . Kdysi davno jsem mel 1 hooodne trapnou prihodu a od te doby nemam na rybach na to ani pomysleni .

                                                                                                      Nkirche - Profil | Ne 14.4.2019 18:47:59

                                                                                                      Happy66 >> tak to vyskoušej to z odkazu co jsem dával níže nemá chybu za slušné peníze hodně muziky https://www.anglingdirect.co.uk/jrc-cocoon-2g-level​beds

                                                                                                        NHappy66 - Profil | Ne 14.4.2019 18:42:44

                                                                                                        Chystám se taky kupovat lehátko, ale určitě nebudu brát s kloubem, aby mě to tlačilo. Jedině flat lehátko a radši si pár stovek připlatím. Taky chci šířku aspoň 85cm.

                                                                                                          Nkirche - Profil | Ne 14.4.2019 18:32:36

                                                                                                          Evyne >> tak ji nesmíš povídat že je šu..cí :-)

                                                                                                            NEvyne - Profil | Ne 14.4.2019 18:30:37

                                                                                                            Tak děkuji za typ na šu**cí lehátko, kdo by čekal, že dostanu až tak zajímavé doporučení :-D.
                                                                                                            Nicméně až řeknu drahé polovičce výhody toho lehátka, tak budu vystěhovaný :-D

                                                                                                              NSlavíček - Profil | Ne 14.4.2019 17:50:35

                                                                                                              Čík >> Kdo ma dnes cas jezdit na delsi dobu .Na vikendovky to bohate staci .

                                                                                                                NJirka1976 - Profil | Ne 14.4.2019 17:49:15

                                                                                                                V Tropicu sleva 10 % , kdyz privedes 1 z tech co na nem budes chtit ojet tak dalsich 10 % , pokud to tam s ni na zivo vyzkousis tak dalsich 30 % . Zkusil bych na miste domluvit nataceni a mohlo by to byt zdarma . A to se uz vyplati . Ja to tak v obchodech delam , vzdycky reknu ze mi to poradili na mrku .

                                                                                                                  NPaci. - Profil | Ne 14.4.2019 17:37:52

                                                                                                                  Evyne - >> pokud by jses rozhodl pro sukaci lehatko, tak Tropic ma ted 10% slevu a lehatko skladem v e-shopu.
                                                                                                                  https://www.tropicliberec.cz/lehatko-zico-superb-ec​o-ii/?

                                                                                                                    NČík - Profil | Ne 14.4.2019 17:34:53

                                                                                                                    Slavíček >> Jo, pod tohle se můžu také podepsat, pokud se bavíme o základní řadě Wellmix . Tři dny a dost. Ale na víkendovku ideální.

                                                                                                                      NPaci. - Profil | Ne 14.4.2019 17:30:33

                                                                                                                      tonouš - >> Myslim, ze o nejlepsim lehatku je rozhodnuto :-D
                                                                                                                      Jeden dotaz bych ovsem mel...
                                                                                                                      Ty holky si tam mel postupne nebo najednou? ;-)

                                                                                                                        NSlavíček - Profil | Ne 14.4.2019 17:21:38

                                                                                                                        Čík >>Moje zkusenost je takova na kratky lov dobry .Na delsi masivni krmeni nebrat.Videl jsem to minulej rok ja krmil svym vedle jednou levnejsi znackou nebudu psat jakou aby nebyly hadky .Prvni 3 dny me davali na prdel sypali to tam pod tlakem .Pak se situace zmenila sousedi tahaly pouze male ryby ta vetsi se tomu vyhybala obloukem .Aby chytli lepsi rybu pouzivali 2 krat 24 m a vozily to mimo krmny misto .Chytal jsem pouze z nahozu do 100 a na lespi ryby me stacilo davat kouli 20 mm.

                                                                                                                          Nkirche - Profil | Ne 14.4.2019 17:11:20

                                                                                                                          Evyne - >> vlastní to to a je to naprostá pecka nehledě na to že je ve složeném stavu nezabere celej kufr auta. https://www.anglingdirect.co.uk/jrc-cocoon-2g-level​beds

                                                                                                                            NČík - Profil | Ne 14.4.2019 17:00:48

                                                                                                                            krkoška >> Jen pro zajímavost. Boilies Wellmix jsou tak složeny zejména ze tří typů mouky (kukuřičná, pšeničná, sójová) a ze zrn (řepka).
                                                                                                                            Tak mi řekni co ty ryby ucpe??? Jinak už jsem nějaký to kilčo dekáče zchytal a vždycky to z nich šlo jak po másle:-)))

                                                                                                                              Nchendler - Profil | Ne 14.4.2019 8:00:53

                                                                                                                              tonouš >> konecne informace,ktera ma vahu.

                                                                                                                                NNAVI73 - Profil | Ne 14.4.2019 7:34:26

                                                                                                                                tonouš >> on to lehátko asi chce na spaní😁

                                                                                                                                  Ntonouš - Profil | So 13.4.2019 21:45:24

                                                                                                                                  Evyne >> koukám že se to starý zico ještě prodává..hele to ti je fakt super výrobek za dobrý peníze.
                                                                                                                                  Ještě sem zapomněl dodat že sem na něm vošukal asi 6holek a všechno vydrželo:-))

                                                                                                                                    Nchendler - Profil | So 13.4.2019 20:26:53

                                                                                                                                    krkoška >> tak to budes mit v zivote docela narocny,kdyz nemas svuj nazor...

                                                                                                                                      Nkrkoška - Profil | So 13.4.2019 20:14:18

                                                                                                                                      chendler >> K mému názoru mě dovedl kamarád, který si dělal vlastní boilies (složení bylo víc věci, než jen šrot). Věřím věcem, které jsem se z jeho poznatků dozvěděl. Končím tuhle debatu. Tahle diskuse byla založena z jiného důvodu. Tvůj názor respektuji.

                                                                                                                                        Nchendler - Profil | So 13.4.2019 19:26:35

                                                                                                                                        krkoška >> on to ale neni tvuj naroz. Pokud je,podle ceho sis ho udelal,na jakem zaklade?? Jen tady papouskujes a podle toho si delas nazory

                                                                                                                                          NMihalos - Profil | So 13.4.2019 19:11:49

                                                                                                                                          Evyne - >> čau,asi bych vzal nějaké bazarové,ale kvalitnější..Ale pokud trváš na novém,Mivardi Premium úplně napohodu..Měl jsem ho cca 2 roky,ale s tím ze jsem jezdil cca parkrát do měsíce.Ted mám ST8,ale jen kvůli tomu ze travim u vody 15 dni v měsíci 😀

                                                                                                                                            Nkrkoška - Profil | So 13.4.2019 18:53:10

                                                                                                                                            Říkám, že decathlon nehanim. Jen jsem vyjádřil svůj názor. příště si rozmyslím, co napíšu. Aby se diskuse o lehátku, zabývala opravdu lehátkem. Nemám potřebu se s někým dohadovat a vnucovat můj názor jsem nikomu nechtěl.
                                                                                                                                            A že to říká Krása? O tom nic nevím, nesleduju ho.
                                                                                                                                            Vím jen tolik, že nechce na svém revíru, aby se tím krmilo.

                                                                                                                                              NDanda05 - Profil | So 13.4.2019 18:13:57

                                                                                                                                              krkoška >> jaký prosím vitamíny tam přesně chybějí? A co z koulí z Dekace toho kapra zacpe?? Děkuji za info, potřebuju se dovzdelat.

                                                                                                                                                Ntonouš - Profil | So 13.4.2019 18:00:50

                                                                                                                                                Já mel Zico Superb eco2 a to mi vydrželo deset let,pohodlný,kvalitní,nikde se to nepáralo,nic se nepokazilo,zkrátka dobrej kvalitní výrobek a za pár korun. Pak sem měl Zico TRC eco a taky bylo dobré,i když bych řekl,že ne tak pohodlné, jako to předchozí.
                                                                                                                                                Teď mám nový Nash Scope ale Este sem na něm nespal,tak nemůžu preferovat:-)

                                                                                                                                                  Nzztop - Profil | So 13.4.2019 16:55:53

                                                                                                                                                  krkoška >> U tohohle tvého příspěvku tě snad omlouvá jen tvé mládí:-)))Kdyby jsi byl starší tak ti snad řeknu i něco sprostého:-D

                                                                                                                                                    NPaci. - Profil | So 13.4.2019 15:37:04

                                                                                                                                                    krkoška - >> Ty jses odbornik k pohledani :-)

                                                                                                                                                      Nroxtidy - Profil | So 13.4.2019 14:49:50

                                                                                                                                                      NAVI73 >> pokud vím tak třeba lososovite mají, u kaprovitych není vyvinut,to je fakt..... Ale pořád to na věci nic nemění :-)

                                                                                                                                                        NNAVI73 - Profil | So 13.4.2019 13:56:29

                                                                                                                                                        roxtidy >> asi porovnavate jablka s hruškami, tak nějak mě u ryb chybí žaludek😁

                                                                                                                                                          Nchendler - Profil | So 13.4.2019 13:56:12

                                                                                                                                                          krkoška >> ta reklama,ta ma ale moc!!! Neskutecnej blabol