Nejleší kaprařský naviják na trhu

Zdravím, chtěl bych zeptat jaký je podle vás nejlpší kaprařský naviják do 3500Kč. Mám rok omicrony od mivardi, ale začínají jít do kopru, tak budu muset shánět něco jiného. Předem díky za odpovědi.

Nlibuna17 - Profil | So 23.3.2019 20:28:10

Zdenal77 >> dik🐳🐳🐳🐳

    NZdenal77 - Profil | So 23.3.2019 20:05:30

    libuna17 >> moc pěkné

      Nlibuna17 - Profil | So 23.3.2019 18:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tak nove ....uvidime ale vypadaji po upravach na 1....ta brzda je fantazie. sceptry jsem mel taky super ale ta brzda na te ultegre maze veskere pochyby. Taky cena je uplne nekde jinde ..

        Njarda85 - Profil | St 20.3.2019 22:06:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Kulexxx >> Jak píše kolega níže, mám xtd 14000 a za mě opravdu povedený navi, jinak ticu mám taky ale ne menší pruty, a taky si nestěžují. Za mě oba produdky na jedničku.

          NColasrumem - Profil | St 20.3.2019 21:31:51

          Kulexxx >> já s XSD 14000 odchytal sezonu a proti Scepteru, který jsem měl taky je to jako Ferrari. Chod, návin a brzda jsou o třídu jinde. Scepter je sice držák, ale klasická Tica, nic navíc.

            NKulexxx - Profil | St 20.3.2019 21:00:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Mohu doporucit jiz nize zminene Sceptery od Ticy. S tvoji cenou by jsi koupil i Ultegry XTD/XSD, ale ty zatim doporucit nemohu, protoze v porovnani se Sceptery to zase takovy zazrak neni ackoli cenove tam ten skok je, dle meho. Je to otazka penez, jako temer vse v teto dobe 🙂

              NDulf - Profil | St 20.3.2019 20:41:13

              Slavíček >> kurna to máš ale pech.Tak stane se, brácha rozloup u Ryobi rotor a byl to navi před 20 lety pomalu za 8 litrů.Japan.😣

                NSlavíček - Profil | St 20.3.2019 20:10:29

                Colasrumem >> ano

                  NColasrumem - Profil | St 20.3.2019 20:10:04

                  Slavíček >> presne to jsem si myslel. Ta zeslabena osa u zavitu. Ty posledni déčka maji jednou tak tlustou osu.

                    Nvenybit - Profil | St 20.3.2019 20:09:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Do 3500Kč Daiwa Emcast 25A Ryobi Proskyer https://navijaky.heureka.cz/ryobi-proskyer-carp/?

                      NSlavíček - Profil | St 20.3.2019 20:05:57

                      Colasrumem >> Xsb 14000

                        NColasrumem - Profil | St 20.3.2019 20:05:22

                        Slavíček >> cus, co to bylo za ultegry?

                          NSlavíček - Profil | St 20.3.2019 20:02:43

                          Klobasa1 >> mam stary speed masters necekal jsem ze se budou po case kroutit ze ocka jdou uplne sejdrem

                            NKlobasa1 - Profil | St 20.3.2019 19:57:11

                            Slavíček >> Musíš kupovat jenom kvalitu, např. Catany.

                              NSlavíček - Profil | St 20.3.2019 19:51:40

                              Dulf >> Osobne od shimana nemam co chvalit u navijaku ultegra praskla hridel u prutu se skroutil blank ze musim oba prevazat . Takhle si kvalitu tedy nepredstavuju. Proto jsem si ted koupil radeji stare penny kde vim ze to neni zadny ojeb na materialu

                                NDulf - Profil | St 20.3.2019 19:25:30

                                Slavíček >> tak chápu že nikdo nepotřebuje aby jsi měl výrobek celý život,na druhou stranu,to mít nějakou kvalitu musí.Tak před pěti lety jsem pustil všechny svoje LC a koupil dva páry BB xtr-a ci 4 a teď byl jeden pár na servisu a bez ztráty kytičky.Kdyz vydrží ještě pět,budu spokojený a všude ho chválit.😀

                                  NSlavíček - Profil | St 20.3.2019 19:03:14

                                  Dulf >> Je jina otazka jestli co se vyrabi dnes vydrzi tak dlouho ? Kdyz se na vsem setri a vyrobci nas krmi pohadkami ze duvod je snizeni vahy .Kulovy duvod je z nejmene materialu
                                  vyrobit nejvic na ukor kvality

                                    NDulf - Profil | St 20.3.2019 18:48:06

                                    Slavíček >> zdar.urcite M,L,Xl, ale je to fuk.Vime o čem mluvíme.

                                      Nclarence - Profil | St 20.3.2019 18:40:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Miky velrybář - >> Chlapče je tady ještě jeden hráč který se vejde do tvého limitu a to je Ryobi Proskyer Carp nebo Nose.Ty Proskyer Nose koupíš na www.nordfishing.at za 1500,- kus a mají 2 náhradní cívky a parády naděláš ažaž a můžeš se na ně spolehnout.J

                                        NStrop 330 - Profil | St 20.3.2019 18:37:47

                                        Dulf >> dík to sem si tak nějak myslel. Konkrétně to AT si teda drží cenu fest ale chápu mě se líbí a určitě i hodně vydrží