Pruty Greys 3lb alebo 3,25lb

Neviete poradit, aky prut na odhod vybrat,rozhodujem sa medzi Greys prodigy apex alebo greys prodigy gt4...cielova ryba - kapor 7kg+
Autor diskuse: hoko - Profil , 3.3.2019 kaprařina - náčiní, doplňky

NColasrumem - Profil | St 6.3.2019 3:29:13

Aiwen >> pro mne jsou to strasne selektivni koule. Odysea alespon tam kam chodim neni zrovna koule na zachytani. Jeden kolega je chyta a u ryb 70-80cm, ktere vetsinou chytame je to hodne slabe. Ale prokazatelne velke ryby chytat umi, tak uvidis. Zase znam kluky, co na ne nedaji dopustit, chytaji jen na ne a maji hodne pekny ryby.

    NAiwen - Profil | Út 5.3.2019 22:00:47

    Colasrumem >> ja letos chci prubnout cc moore.. v uk vysel za slusny penize.. tak uvidime

      NColasrumem - Profil | Út 5.3.2019 19:59:03

      Igo. >> Ale jen trochu...:o)))

        NColasrumem - Profil | Út 5.3.2019 19:51:23

        imajung >> no po pravde zaruku nepotrebuju, to musim priznat. Protoze jsem je hned vykuchal.

          NIgo. - Profil | Út 5.3.2019 19:50:22

          Colasrumem >> Aháááááá ty se chceš jenom přít. Tak to jooooooo :-) :-) :-)

            Nimajung - Profil | Út 5.3.2019 19:49:38

            Colasrumem >> to mi chces rict, ze na Ultegru Ci4 potrebujes zaruku? :)) V tom pripade te taky zajimaji podivne produkty :))

              NColasrumem - Profil | Út 5.3.2019 19:48:08

              Igo. >> Protoze to je to jedine, co jsem koupil tady.:-) :-) :-) u Habakuka jsou v akci uz asi rok v kuse. Je to fuk. Co bude vyrazne levnejsi poridim mimo CR, ale vzhledem k zaruce to musi byt opravdu vyrazny rozdil.

                NIgo. - Profil | Út 5.3.2019 19:46:21

                Colasrumem >> Ale to je v akci. Reklo se bez akce. Já ti sice rozumím a uznávám, že pokud budu hledat jednu naprosto konkrétní věc může se stát, že bude u nás levnější. Ale vyjímečně a to je to co se snažím celou dobu říct. A je mi jedno zda je cena venku malá kvůli akci či čemukoliv jinému. Pro mě je důležité, že prostě je. Zrovna loni jsem řešil navijáky. Rozmýšlel mezi Shimanem Ultegrou a Daivou Emblem..koukám koukám a hle Daiva Tourament u nás za bratru 9k venku za 139,- E. Sám říkáš, že máš spoustu věcí z venku a točíš se prakticky jen na Ultegrách které jsou zrovna v akci. Uděláme to obráceně. Najdi mě tady bivak, lehátko, spacák, kobru, podložku pod kapra, kreslo za lepší peníze než venku. Beru jen značky Trakker, Fox, Avid, Ridgemonkey...

                  NColasrumem - Profil | Út 5.3.2019 19:45:54

                  imajung >> takze vzhledem k zaruce v nevyhodne. Tady ho poridim do 10min a totez v pripade uplatneni zaruky. Vzdyt rikam ze neni vsechno vyhodne.

                    Nimajung - Profil | Út 5.3.2019 19:36:28

                    Colasrumem >> ULTEGRA CI4 14000 XTC na NF77 o 200Kc levnejsi a to nemaji v akci :)
                    https://www.nordfishing77.at/shimano-ultegra-ci4-14​000-xtc-neu-2018-7844

                      Nimajung - Profil | Út 5.3.2019 19:11:37

                      Colasrumem >> tak posli odkaz, za kolik je koupis u nas :o)

                        NColasrumem - Profil | Út 5.3.2019 19:11:25

                        imajung >> tebe vubec zajimaji podivne produkty :-)

                          Nimajung - Profil | Út 5.3.2019 19:09:30

                          Colasrumem >> :))

                            NColasrumem - Profil | Út 5.3.2019 19:07:18

                            imajung >> chci koupit jeste jednu CI4 Ultegru nebo Power aero ve velikosti 14000. Prosim link na zahranicni eshop. Co se tyka te Daiwy a vyprodeje 5 let stareho modelu, nepredpokladam, ze ho u nas jeste maji :-) hlavne to co kupujes ty, neni zrovna ani vzdalene podobne tomu o co mam zajem ja, takze pruty Daiwa WC vubec nesleduju, nejsou schopny odhodit do mist kam potrebuji, navic se jedna o feeder.

                              Nrájovec - Profil | Út 5.3.2019 18:50:49

                              imajung >> Tak to fakt už přesně nevím :-)). Ale vím, že byly první pryč, teda kromě 330/120, která myslím byla vyprodaná už předtím.

                                Nimajung - Profil | Út 5.3.2019 18:46:03

                                rájovec >> a jaka to byla presne cena u 390/150?
                                V tu dobu jsem na NF77 koupil za 2450Kc.

                                  Nrájovec - Profil | Út 5.3.2019 18:44:50

                                  imajung >> Okolo vánoc v Rybině, tam byly všechny WC pod cenou Nordfishing. Už tam zbyl možná jen 300/100.

                                    Nimajung - Profil | Út 5.3.2019 18:26:10

                                    Colasrumem >> chtel bych si koupit druhou DAIWU WINDCAST FEEDER 390/150g, ukaz mi prosim, kde u nas koupim levneji nez v zahranici a ja si ho koupim od nasich prodejcu :)

                                      NColasrumem - Profil | Út 5.3.2019 18:04:43

                                      Igo. >> to bych neřekl, já bych si teď vůbec nic nevybral. Ultegry CI4 jsem koupil v Čechách za tak dobrou cenu, za kterou to v UK nikdy nebylo a asi ani nebude.