Led lenser MH 8

Ahoj máte jí někdo? Už ji mám objednanou jen mě zajímá jak svítí a jestli je v pohodě...
Mam led lenser H7.2 a tam se mi ted vzadu ulomila ta packa co se zacvakava aby držel kryt baterky bude nahradni... Tak uvidim co tato nová..
Autor diskuse: Leorim - Profil , 24.2.2019 všeobecné - náčiní, doplňky
51 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nmarek2293 - Profil | St 24.3.2021 20:52:15

tondach3 >> áno je to pravda. Neviem či presne po 10s ale po chvíli sa to vypne. Asi nejaká ochrana proti prehriatiu alebo čo. Ale dá sa znova zapnúť dvojklikom. Myslím, že aj tak to väčšina asi veľmi nevyužíva, keďže aj ten 3x režim svieti fakt dostačujúco.

    Ntondach3 - Profil | Út 23.3.2021 23:11:25

    Zdravím pánové,pokukuji po téhle čelovce už nějakou dobu, ale jedno mi vrtá hlavou. Na netu jsem našel, že při 600 lm se po 10 s automatický sníží svítivost ? Je to pravda nebo jsem schopen svítit 600 lm i déle než 10 s. Děkuji

      NMr.Doctor - Profil | Út 10.3.2020 13:03:43

      Chlapi, sice to není přímo k tématu, ale nemá někdo zkušenost s ruční svítilnou Led Lenser MT14 ??
      Zajímá mě, jestli to má stroboskop..... na jednom videu na YT ji prezentuje jeden týpek a při ukázce v praxi mu to chvílí rychle bliká, nicméně v popisu produktu jsem to nikde nenašel, tak si to chci jen potvrdit... Díky za každé info.

        Nfalach - Profil | Čt 28.2.2019 18:05:39

        Pepa z depa >> přesně

          NPepa z depa - Profil | Čt 28.2.2019 18:00:59

          falach >> souhlasím. hlavně budte spokojení. to je to hlavní.

            Nfalach - Profil | Čt 28.2.2019 17:59:22

            Pepa z depa >> Jj každému vyhovuje něco jiného. Také si na ni zvykám. Ale nejni to vůbec složité. Jak říkám, zvykneš si a nepřijde ti to.

              NPepa z depa - Profil | Čt 28.2.2019 17:53:00

              falach >> hlídat si jestli je čelovka odemčená/zamčená a tak. sou jednodušší způsoby ovládání. ale to neznamená že je tahle špatná. to vůbec ne. kdybych nebyl saturovanej tak bych o ní i uvažoval. s jejich ručníma světlama sem spokojenej.

                Nfalach - Profil | Čt 28.2.2019 17:42:58

                Pepa z depa >> Co ti připadá krkolomné? Je to jednoduché.

                  NPepa z depa - Profil | Čt 28.2.2019 17:31:33

                  falach >> to mi přijde dost krkolomný.

                    Nfalach - Profil | Čt 28.2.2019 9:45:28

                    Návod na přepínání módů:
                    https://www.youtube.com/watch?v=4mGfxEifPpA

                      Nfalach - Profil | Čt 28.2.2019 9:06:06

                      Leorim - >> Ahoj, já ji mám. Zatím spokojenost. Nabíjení je parádní. Záruka 7 let. Baterku reklamovat, měli by jí bez problému vyměnit. Baterka se dodává jedna, možné použit i dvě tužkové baterky.

                      https://www.sport.cz/behani/radime/clanek/1023663-t​est-ctyrbarevna-celovka-ledlenser-mh8-bezec-v-tele-​lovce.html

                      https://youtu.be/GOVY0XfFRPg

                        NLeorim - Profil | Čt 28.2.2019 4:00:43

                        marek2293 >> diky tobě taky

                          Nmarek2293 - Profil | Út 26.2.2019 19:10:59

                          Leorim >> tak to som mal asi šťastie na "vadné" balenie :D . Nech slúži, snáď budeš spokojný.

                            NLeorim - Profil | Út 26.2.2019 14:22:31

                            marek2293 >> čelovka je doma vypada dobře a funkčně betelně :) bohužel já měl baterku jen jednu.

                              NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 17:05:46

                              Tak ani google mi nepomohl bud je ta čelovka ještě moc kratce na trhu nebo nevím... Ale nahradni baterku jsem nikde nenašel.
                              Napsal jsem přimo ofiko dovozci ledlenser uvidim co napiše.

                                NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 16:08:28

                                marek2293 >> ale na strance vyrobce píší 1ks lion baterie no asi si měl štěstí dám vědět zitra kdyz teda dojde

                                  NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 16:06:02

                                  marek2293 >> no chtěl bych taky dvě snad mě potká stejná chyba 😂😂😂

                                    Nmarek2293 - Profil | Ne 24.2.2019 16:04:46

                                    Leorim >> áno mám 2ks. Neviem či sa stala niekde chyba alebo to tak má byť. Keď ti príde, tak napíš koľko ich máš ty.

                                      NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 16:01:45

                                      marek2293 >> takže ty máš teda dvě baterie?

                                        NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 15:59:15

                                        marek2293 >> takže 5.7Wh. to moc teda není.

                                          Nmarek2293 - Profil | Ne 24.2.2019 15:54:15

                                          Pepa z depa >> kapacita je 1550mAh, napätie 3,7V

                                            NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 15:52:27

                                            marek2293 >> čet sem žes psal že náhradní byla v balení. ten popisek asi není úplně přesnej. zajímal mě akumulátor - napětí/kapacita (ale předpokládám že tam bude jen jeden článek).

                                              NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 15:51:12

                                              Leorim >> tak minimálně jako náhradní díl by jí měli prodat. nevíš jakou má kapacitu? nikde sem to nenašel.

                                                Nmarek2293 - Profil | Ne 24.2.2019 15:49:13

                                                Pepa z depa >> Ja som napríklad nikde v popise nevidel, aby k tomu bola pribalená aj náhradná baterka, ale aj tak som ju tam mal.

                                                  NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 15:45:15

                                                  Pepa z depa >> tak tak du schválně mrknout co za to chtějí a jestli to vůbec jde pořídit nahradni baterie, ale tak měla snad...

                                                    NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 15:30:54

                                                    Leorim >> tak je to jistota. třeba pro případ poruchy stávajícího. předpokládám že to bude lipol článek a ten se občas nafoukne. i když udávaj li-ion.....
                                                    no je to jistota.

                                                      NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 15:20:42

                                                      marek2293 >> ahoj tak to jsem rad a děkuju za info od majitele co už měl tu čest vyzkoušet...
                                                      Jsem na to taky zvědavej... Nabijení z powerbanky je nespornou výhodou a bez toho bych čelovku ani nechtěl.
                                                      Možnost dokrmení tužkovkama je taky dobré to mam i u H 7.2..jak řikám novinkou je pro mě to magnetické nabíjeni to by mohla být dobrá vyfikundace.
                                                      No ukáže se po sezoně jak na tom bude zejtra je doma tak uz se celkem těšim... Jsem trochu ujetej na electronicu 😀 to je jiná než nakupovat žrádlo jen ten pach novoty je k nezaplacení 😀

                                                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.2.2019 15:09:56

                                                        Leorim >> 😂

                                                          NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 15:08:21

                                                          drvoštěp >> to znám a kdyz je tepla noc a člověk se zapoti a rozviti a ta havět se hezky nalepi na ksicht to je taky lahudka 😀 jinak pojedl jsem toho uz taky dost proteiny nejsou na škodu

                                                            NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 15:06:06

                                                            Pepa z depa >> o nahradnim baterce přemejšlím i když mám dvě powerbanky 20litry asi pořidím jak říkáš pro sichr

                                                              Nmarek2293 - Profil | Ne 24.2.2019 14:55:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                              Leorim - >> Ahoj. Mám ju od jesene a zatiaľ super. Svieti fakt dobre a veľké + je jednoduché nastavovanie zoomu. Nie ako pri čínskych čelovkách, kde musíš točiť a točiť, tu stačí otočiť o tretinu otočky a máš max. zoom. Výdrž zatiaľ v pohode, ďalšie + náhradná batéria v balení a možnosť vymeniť aj za tužkové baterky. Nabíjačka nabíja spoľahlivo aj z powerbanky, takže bez šťavy by si ostať nemal :)

                                                                Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.2.2019 14:54:07

                                                                Leorim >> K tý havěti. Koncem srpna jsem rozsvítil na vteřinu a málem jsem se udusil. Tipuji že se rojily jepice. Neskutečný zážitek, kolik jsem jich sežral a vysmrkal to nešlo spočítat. Tak bacha😁

                                                                  NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 14:48:51

                                                                  Leorim >> přesně tak.
                                                                  i když používám červený modrý a zelený i ultrafialový světlo tak na mě hmyzáci furt lezou. sem prostě dobrej a chutnám jim. spousty lidí sou spokojený s červený/zeleným světlem. je to prostě kus od kusu člověka (se domnívám)..... :-)))
                                                                  vyzkoušíš a uvidíš.
                                                                  jo a pořid si k tý čelovce ještě alespon jeden náhradní akumulátor (vím to z vlastní zkušenosti). tužkovky jako jo ale sichr je sichr.

                                                                    NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 14:24:35

                                                                    Pepa z depa >> už chápu dobrá vychytavka na blbě přistupný mista když je potřeba zasvitit...
                                                                    Jsem zvědavej jak bude barva světla fungovat proti havěti.

                                                                      NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 14:11:04

                                                                      Leorim >> ty reflexní prvky dělaj hodně.
                                                                      svítilna na zápěstí je užitečná skoro jako čelovka ale nejvíc toho využívám když něco montuju a čelovkou si přisvěcuju okolí a ruka mi "svítí" tam kde dělám..... :-)))
                                                                      i ta havět je fakt.

                                                                        NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 14:04:20

                                                                        Pepa z depa >> souhlas... na těch 140m jsem lodku pri zasvicení videl i se starou čelovkou on ten reflexsní material opravdu hodně odraži světlo...
                                                                        Na zapěstí čelovku z jakého důvodu jestli se můžu zeptat?
                                                                        Napada mě kvůli havěti at nelítá do ksichtu?

                                                                          NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 13:45:29

                                                                          Leorim >> bohužel je to tak. dneska tě chce ošulit kdekdo.
                                                                          takhle - de o to že svítilna může dosvítit daleko jenže jak bude na tu danou vzdálenost vidět poměrně malej objekt jako je zavážecí lodka - ta intenzita světla bude malá.
                                                                          k vodě si beru víc svítidel a celkem velká vychytávka je si přidělat svítilnu na zápěstí.

                                                                            NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 13:36:56

                                                                            Pepa z depa >> tak určitě to beru s rezervou ono to máš se všim pomalu.

                                                                              NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 13:20:14

                                                                              Leorim >> fenix má taky dobrý světla a v některejch ohledech je lepší než ledlenser. ledlenser ale má svůj systém změny ohniska kterej je dost vychytanej a kvůli tomu sem se některejch jejich svítilen nezbavil. je to fakt dobrý a užitečný.
                                                                              na tom obrázku je čelovka armytek která má dobíjení kabelem s tou magnetickou koncovkou. na druhým konci je klasický usb.
                                                                              jelikož používám světla i mimo rybařinu tak si vybírám mezi takovejma co maj 100% vodotěsnost/nárazuvzdornost/odolnost nejen při nárazu/životnost akumulátorů a větší možnosti nastavení svícení.
                                                                              u tý zavážecí lodičky určitě oceníš tu změnu ohniskový vzdálenosti. sice bych moc nedal na údaje výrobce o dosvitu ale jak sem už psal - je to velký + tý čelovky ledlenser.

                                                                                NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 13:07:31

                                                                                Pepa z depa >> co to na obrázku?
                                                                                Jojo snad budu koukal jsem ještě na fenix čelovky ale nakonec jsem vzal tuhle..
                                                                                Měla v té ceně v porovnání nejlepší dosvit což já využívám při zavážení lodičkou at nemusim pouštět světla a šetřim baterie... Mam na lodičce v předu i vzadu reflexni materiál jiné barvy a je to krasně vidět za tmy při posvíceni..

                                                                                  NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 12:58:26

                                                                                  Leorim >> ledlenser má dobrý světla. nějaký doma mám ale přešel sem na jiný značky.
                                                                                  fungovat to bude a věř že budeš spokojenej.

                                                                                    NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 12:51:19

                                                                                    Pepa z depa >> no tak snad to bude dobrá svítilna.. Tady dám ještě české video s karpkilerem.
                                                                                    https://youtu.be/GOVY0XfFRPg
                                                                                    Snad to bude fungovat..

                                                                                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.2.2019 12:48:48

                                                                                      Leorim >> Kdybych neměl kluka co to sleduje a kupuje tak bych byl v pérdeli😂

                                                                                        NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 12:45:52

                                                                                        drvoštěp >> ja to právě ještě neviděl takovou vychytávku asi jsem usnul na vavřínech😀

                                                                                          NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 10:47:34

                                                                                          Leorim >> jak píše dr. voštěp tak to nabíjení pomocí kabelu s magnetickou koncovkou je fajn a má to nejen ledlenser.

                                                                                            NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 10:43:58

                                                                                            drvoštěp >> máš recht. navíc to chrání samotnej konektor + nedostane se do něj bordel.

                                                                                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.2.2019 10:21:30

                                                                                              NAVI73 >> Úplně stejně. Ale velký ale opravdu velký plus je to že nemusíš hledat díru. Tady ti to na to samo skočí. Kluk to objednával z alíku na všechny telefony i na pfouny. Pozor, na outdooráky pokud mají delší usb to nejde !!! Což mě sere.

                                                                                                NNAVI73 - Profil | Ne 24.2.2019 10:17:27

                                                                                                drvoštěp >> jak rychle to nabíjí v porovnání s klasikou ?

                                                                                                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.2.2019 10:08:08

                                                                                                  Leorim >> To mag.dobíjení se už běžně používá u mobilů.Nemusíš potmě hledat kde tesař nechal díru. Magnet si svůj protikus najde a spojí se.😁 Zde redukce k mobilům.

                                                                                                    NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 7:50:35

                                                                                                    Docela mě u ní zaujelo to magnetické připojení při dobíjení uvidí se jak to bude fungovat